IMA NEKA TAJNA VEZA......

Meni se desilo da sam pocela da se zaljubljujem u prijatelja. To je bilo obostrano i bilo nam je neprijatno zbog ostalih zajednickih prijatelja, tako da smo upocetku `krili` da smo zajedno, ali ubrzo su svi provalili. To je jedno od najlepsih iskustava za mene ikada. I dalje o njemu imam divno misljenje, postujem ga i drago mi je svaki put kada se sretnemo.
 
Mislim da je ovo bas interesantno...Tajne veze mogu biti veoma veoma uzbudljive...Naravno kad bi bilo moguce da to nesto mora biti tajno iz nekog drugog razloga a ne da nekog povredimo...Nisam za to da se tajno susrecu oni koji su u brakovima ili imaju neku vezu...bolje je to prvo prekinuti naravno pa bez grize savesti uci u nesto novo ali ovde je rec o tajanstvenim vezama...hm ja se bas ne secam da je nesto tako bilo dugovecno kod mene ali mi je npr simpaticno kad neki tatica ili mamica imaju nesto protiv veze sa kako kazu "sumnjivim" momkom njihove kceri a ona se ipak nalazi sa njim :wink: S tim u vezu i imam i jednu humoristicku pricu sta je jedna moja dalja rodjaka uradila uradila kad je tata otkrio tajnu vezu...ali to nekom drugom prilikom...
 
Jel ima seksa na poslu? Ja sam tek pocela da radim i vec drugi dan mi je neki lokalni sheret dobacio par "znacajnih" pogleda a sledeceg dana mi se javio i uhvatio me za podlakticu i opst pogledao onim glupavim pogledom pa mi se smucilo. Kontam da je to neki "zavodnik" koji se tako ponasa prema svima ali da li zaista ima toliko kres varijanti na poslu koliko se prica???
 
Milena26:
Jel ima seksa na poslu? Ja sam tek pocela da radim i vec drugi dan mi je neki lokalni sheret dobacio par "znacajnih" pogleda a sledeceg dana mi se javio i uhvatio me za podlakticu i opst pogledao onim glupavim pogledom pa mi se smucilo. Kontam da je to neki "zavodnik" koji se tako ponasa prema svima ali da li zaista ima toliko kres varijanti na poslu koliko se prica???

Ima ono pravilo: Nista sa platnog spiska i sa spiska stanara.

But f d rulz! :)

P.S. polako provaljujem zasto okleva da te upozna sa roditeljima i ne krivim ga (jes' kriv na levo, ovaj, tvog decka ne krivim :))
 
Milena26:
Jel ima seksa na poslu? Ja sam tek pocela da radim i vec drugi dan mi je neki lokalni sheret dobacio par "znacajnih" pogleda a sledeceg dana mi se javio i uhvatio me za podlakticu i opst pogledao onim glupavim pogledom pa mi se smucilo. Kontam da je to neki "zavodnik" koji se tako ponasa prema svima ali da li zaista ima toliko kres varijanti na poslu koliko se prica???

Ja mislim da nije pametno upustati se u sex sa ljudima sa kojima radite, bilo da su kolege ili poslovni partneri. Uvek moze postojati nesto sto ne znate.....
 
alexy:
Milena26:
Jel ima seksa na poslu? Ja sam tek pocela da radim i vec drugi dan mi je neki lokalni sheret dobacio par "znacajnih" pogleda a sledeceg dana mi se javio i uhvatio me za podlakticu i opst pogledao onim glupavim pogledom pa mi se smucilo. Kontam da je to neki "zavodnik" koji se tako ponasa prema svima ali da li zaista ima toliko kres varijanti na poslu koliko se prica???

Ja mislim da nije pametno upustati se u sex sa ljudima sa kojima radite, bilo da su kolege ili poslovni partneri. Uvek moze postojati nesto sto ne znate.....

To je izgovor za koji je samo potreban neki unutrasnji razlog. Ono: uvek moze da bude NEpametno - bilo sta.
 
Bad_Wolf:
Milena26:
Jel ima seksa na poslu? Ja sam tek pocela da radim i vec drugi dan mi je neki lokalni sheret dobacio par "znacajnih" pogleda a sledeceg dana mi se javio i uhvatio me za podlakticu i opst pogledao onim glupavim pogledom pa mi se smucilo. Kontam da je to neki "zavodnik" koji se tako ponasa prema svima ali da li zaista ima toliko kres varijanti na poslu koliko se prica???

Ima ono pravilo: Nista sa platnog spiska i sa spiska stanara.

But f d rulz! :)

Ima, kako da ne.Samo od tih lokalnih zabavljaca sa svalerskim fazonima nemas neke preterane opasnosti (nisu navalentni).To su snoshaj-grebatori koji u gacama imaju geometarski kocic sto znaci da bi ga naboli bilo gde.
Obicno ti se na poslu desi odakle se najmanje nadas.To vazi i za muskarce i za zene.

P.S. polako provaljujem zasto okleva da te upozna sa roditeljima i ne krivim ga (jes' kriv na levo, ovaj, tvog decka ne krivim :))
8)
 

Back
Top