Tajne Poruke

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.008
Pitanje:

Mene recimo kad zasvrbi nos, u roku od pola sata max ce se nesto desiti sto ce me prilicno naljutiti.
Dali ja to samo umisljam, ali stvarno mi se uvek desi.
Svaki put kad sam sa devojkom, cim me zasvrbi nos ona odma: Joooj nemoj molim te :D,muaha, dobila je fobije od tog:D

Dali i vama vase telo daje neke poruke, ako da koji deo i kakve?
PS: Nemojte molim vas, perverzne stvari, znamo mi svi, da pojedini delovi, daju ocigledne poruke :D

Pozdrav
 
Desavalo se da kad me zasvrci nos da se posvadjam, ali ne uvek... Desavalo se da kad me zasvrbi levi dlan dobijem pare, ali ne uvek... Desavalo se da kad me zasvrbi desni dlan dajem pare, ali ne uvek... Ne mogu se na osnovu toga izvuci neko posebni zakljucci... To su samo verovanja i nista vise...
 
Pitanje:

Mene recimo kad zasvrbi nos, u roku od pola sata max ce se nesto desiti sto ce me prilicno naljutiti.
Dali ja to samo umisljam, ali stvarno mi se uvek desi.
Svaki put kad sam sa devojkom, cim me zasvrbi nos ona odma: Joooj nemoj molim te :D,muaha, dobila je fobije od tog:D

Dali i vama vase telo daje neke poruke, ako da koji deo i kakve?
PS: Nemojte molim vas, perverzne stvari, znamo mi svi, da pojedini delovi, daju ocigledne poruke :D

Pozdrav

Ne vjerujem u to.
 
He,he... moj brat jednom, iz čiste zafrkancije reče - svrbi me mekši deo ledja ( da bidnemo fini :p ), biće para! Svi popadasmo na gore navedeno jel, od smeha, šta blentavom čoveku neće pasti na pamet. Tek, eto kasnije tog dana nekog neplaniranog dobitka. I to i nije mali bio. :D
Od tada ga često zafrkavamo - daj nek te više zasvrbi ****, trebaju mi pare :zcepanje:
 
Jes to u narodu svrbi dlan, nos i tako...ali koliko se puta nesto desi, a da ne zasvrbi nista?

Koliko puta uleti extra pinka, a nije dlan zasvrbio?

Ili dobijete shamarcinu (bukvalnu ili zivotnu) a nije njonjara zasvrbila?


Ne kaze nas narod dzaba "Svak se cese tamo gde ga svrbi"...... :)
 
Jes to u narodu svrbi dlan, nos i tako...ali koliko se puta nesto desi, a da ne zasvrbi nista?

Koliko puta uleti extra pinka, a nije dlan zasvrbio?

Ili dobijete shamarcinu (bukvalnu ili zivotnu) a nije njonjara zasvrbila?


Ne kaze nas narod dzaba "Svak se cese tamo gde ga svrbi"...... :)

To naravno jeste tako, ali....
Mene nos nikad ne izda...:D
Mozda zato sto jos nisam nikad dobio po nosu:D
 
Pitanje:

Mene recimo kad zasvrbi nos, u roku od pola sata max ce se nesto desiti sto ce me prilicno naljutiti.
Dali ja to samo umisljam, ali stvarno mi se uvek desi.
Svaki put kad sam sa devojkom, cim me zasvrbi nos ona odma: Joooj nemoj molim te :D,muaha, dobila je fobije od tog:D

Dali i vama vase telo daje neke poruke, ako da koji deo i kakve?
PS: Nemojte molim vas, perverzne stvari, znamo mi svi, da pojedini delovi, daju ocigledne poruke :D

Pozdrav

To spada u sujeverje, ali ima neceg tacnog; npr. i mene kad zasvrbi nos uskoro se naljutim, ili kad me zasvrbi levi dlan - dobicu pare, ili kad mi zaigra levo oko - nesto dobro ce da se desi itd.
Ali opet, ne mora da bude tacno - 9 meseci mi je igralo levo oko, mislila sam da cu 7-icu da dobijem na lotou u nagorem slucaju, kad ono - mucak!
 
To spada u sujeverje, ali ima neceg tacnog; npr. i mene kad zasvrbi nos uskoro se naljutim, ili kad me zasvrbi levi dlan - dobicu pare, ili kad mi zaigra levo oko - nesto dobro ce da se desi itd.
Ali opet, ne mora da bude tacno - 9 meseci mi je igralo levo oko, mislila sam da cu 7-icu da dobijem na lotou u nagorem slucaju, kad ono - mucak!

to su samo napeti nervi...........
 
A jel ti se ikad desilo nesto sto ti unapred (izvini na izrazu, ne mogu da odolim) znaci, njonjara alarm nije detektovao?

:)

Ma naravno da jeste, glupo bi bilo reci da nije, inace bi se svaki sekund ili cesao po dlanu ili nos, to bi izgledalo malo bolestno.
Ali hteo sam samo da kazem "ako" me zasvrbi nos, mogu ocekivati da ce nesto biti posle i bude tako:S
 
tvrdi se da zemske imaju izrazeniju intuiciju od muskih,
tj.muskarci nemaju skoro nikakvu

moguce da je povezano sa majcinstvom.

Oba roditelja dobijau znake upozorenja.
Kako ih protumace zavisi od moci prepoznavanja.
Nase JA poput andjela u vidu konpjutera(nas mozak)sve zna posprema zakljucuje i salje.
Sto mi u tom momentu kupujemo cipele i to nam zaokupi paznju...
Napravomo propust...
No nase JA NE ODUSTAJE...
Spavao covjek u brvnari poprilicno staroj tik ispod vece grede,spavao godinama.Jednog se jutra probudi u krevetu pored njegovog i ima sto da vodi na njegovom krevetu pala greda i da je bio u tom krevetu bio bi mrtav.Poruka primljena ,covjek u snu presao na sigurno.
 
Poslednja izmena:
Hm, treba razmisliti o ovome.
Desilo mi se nekoliko puta da kada sam ljuta/nervozna/ili nikako ne mogu u trenutku da resim neki problem, pre toga me nesto pecne na obrazu, i to uvek na istom mestu. XD A ima i slucaja sa svrbenjem nosa :D
 

Back
Top