ASTRO SAVETI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mars u osmom polju znaci operaciju.
Nazalost, ono predstavlja neku bolest koja dolazi do tog stadijuma da je potrebna operacija.

Ali sve je to jako klimavo... to mora da se uporedi i sa ostalim uticajima. Pravi astrolog, tek kada vid celu tvoju kartu moze da zna sta to znaci.
Veruj mi, ja sam imala hiljade klijenata, i to je uvek drugacije.
 
Mars u osmom polju znaci operaciju.
Nazalost, ono predstavlja neku bolest koja dolazi do tog stadijuma da je potrebna operacija.

Ali sve je to jako klimavo... to mora da se uporedi i sa ostalim uticajima. Pravi astrolog, tek kada vid celu tvoju kartu moze da zna sta to znaci.
Veruj mi, ja sam imala holjade klijenata, i to je uvek drugacije.

ijao, nemoj da me plasis :(
to moje dete ima :(
 
nemoj da se plasis. kao sto sam rekla, ne mozes samo to da gledas. tu postoje mnogi drugi aspekti i svi oni u kombinaciji daju NESTO sto se eventualno moze desiti ako onaj spekt itd itd...
nadam se da me razumes.

Mnogi astrolozi rade iskljucivo po knjigama i onda bespotrebno uplase ljude. Nije dovoljno samo nauciti knjigu napamet i to bezveze prosipati ljudima. Isto tako, onaj ko nije strucnjak ne moze precizno da zna sta koji aspekt, ili planeta u datoj kuci znace.
 
sta si primetila zajednicko u kartama ljudi koji su se odselili u inostranstvo?

da li osoba sa slupanom kartom moze da se izbori za uspeh?

da li ti se nekad neka karta ucini bezveze?i sta je to bezvezno?


pozz:)
 
sta si primetila zajednicko u kartama ljudi koji su se odselili u inostranstvo?

da li osoba sa slupanom kartom moze da se izbori za uspeh?

da li ti se nekad neka karta ucini bezveze?i sta je to bezvezno?


pozz:)

Svaka ti cast za pitanja :)

Da bi se neko odselio u inostranstvo, ne mora da znaci da mu podneblje u kojem je rodjen ne odgovara. U inostranstvo moze da te odvede velika ljubav, novac, posao, rodbina...Bitno je da astrolog primeti sta je to sto bi te odvuklo u inostranstvo. Uopste ne mora da znaci da moras da imas neki aspekt koji pokazuje da obavezno ides da zivis negde. Jedan decko kojem sam pre par godina tumacila kartu nije imao ama bas nikakav aspekt za inostranstvo, a zivi u Spaniji vec dve godine i super se snalazi. Ja sam videla da ce posao tamo ga odvede i tako je i bilo. Odlaskom u inostranstvo se menja cela karta. Menja se i podznak.
"Slupana karta" :) ne postoji. Natalna karta je tu da bi ti vide sta BI MOGLO da se desi. To nikako ne znaci da ce se to i desiti, jer uvek postoji faktor emocija. To je najjaca stvar. Ako je tebi zacrtano da imas probleme sa partnerima, a ono sto ti stvarno trazis i zelis je ljubav do neba, to ces i dobiti, i to se u karti moze procitati, samo da znas kako. Gledanje u kartu nije samo citanje planeta...
Bezvezne karte takodje ne postoje. Svaka karta je umetnicko delo. I iz svake karte moze da se vidi sve i svasta. Isto tako, tumaciti svaku kartu na pravi nacin, znaci pomaati da se nekome ostvare najveci snovi.
Samo jedna kometa moze kompletno da promeni sve...
 
Da bi se neko odselio u inostranstvo, ne mora da znaci da mu podneblje u kojem je rodjen ne odgovara. U inostranstvo moze da te odvede velika ljubav, novac, posao, rodbina...Bitno je da astrolog primeti sta je to sto bi te odvuklo u inostranstvo. Uopste ne mora da znaci da moras da imas neki aspekt koji pokazuje da obavezno ides da zivis negde. Jedan decko kojem sam pre par godina tumacila kartu nije imao ama bas nikakav aspekt za inostranstvo, a zivi u Spaniji vec dve godine i super se snalazi. Ja sam videla da ce posao tamo ga odvede i tako je i bilo. Odlaskom u inostranstvo se menja cela karta. Menja se i podznak....

zoko jel si ti astrovesna?:)

mislila sam na astroloske pokazatelje u tim kartama
nisam mislila jedan konkretan aspekt
ali onako neko zapazanje na osnovu posmatranja velikog broja karti:)
sta je bilo u karti tog decka recimo



"Slupana karta" :) ne postoji. Natalna karta je tu da bi ti vide sta BI MOGLO da se desi. To nikako ne znaci da ce se to i desiti, jer uvek postoji faktor emocija. To je najjaca stvar. Ako je tebi zacrtano da imas probleme sa partnerima, a ono sto ti stvarno trazis i zelis je ljubav do neba, to ces i dobiti, i to se u karti moze procitati, samo da znas kako. Gledanje u kartu nije samo citanje planeta......

slupana evo recimo,
vecina planeta u teskim polozajima
na primer
Mo u cap, a dispozitor Sa u raku

ili kad vidis mo u skorpiji 90 Saturn u lavu na primer
a sunce u vodoliji 90 mars u biku
dakle nema izlaza ni preko dispozitora

konkretnije
da li si videla karte uspesnih zadovoljnih ljudi sa teskim aspektima

Bezvezne karte takodje ne postoje. Svaka karta je umetnicko delo. I iz svake karte moze da se vidi sve i svasta. Isto tako, tumaciti svaku kartu na pravi nacin, znaci pomaati da se nekome ostvare najveci snovi.
Samo jedna kometa moze kompletno da promeni sve...


hvala na odgovoru
 
Bicu kratak koliko god je to moguce... Zanimame da li mozesh da mi protumacis ma90sa, i da li mozesh malo da mi opises moj mars? Hvala!


astrow2gw05therockhp464.gif
 
Poslednja izmena:
Ja cu danas odgovoriti umesto vesne, ona se sa tim slaze, jer smo nas dve dobre prijateljice i radimo u istom institutu za ezoteriju i parapsihologiju. Ja se takodje bavim astrologijom.
Za bssv:
Da bi otisla u inostranstvo trebalo bi da imas mesec i sunce u 9. kuci ili u 12. kuci. Ako je u 9. onda to znaci da ce to biti negde blize tvojoj kuci, a ako je u 12. onda ce biti preko okeana. Takodje, ako su ti mesec i sunce u 3. kuci, to oznacava kretanje i to je vrlo varijabilno kretanje. ali uopste nemoj da te brinu planete, jer je tu uvek faktor emocija. A to je uvek bio najveci pokretac. :)
A sto se tice slupanih karata... takva nikako ne postoji. Ti teski spekti samo oznacavaju karmu koju moras da odradis. I uvek je tu prisutan neki aspekt koji ublazava ostale. Moras stvarno biti strucnjak da tako nesto uocis. Evo na primer Anstajn. Njegova karta ima uzasno teske aspekte. I neko ko nije strucnjak pomislio bi da je jadan covek bio beskucnik :) Takvi ljudi uspevaju po svojim mogucnostima, doduse na jako tezak nacin. Tek posle postaju slavni, ali ipak postaju i realizuju sve. Kod njega se tacno vidi da mu se slava povecava tek posle smrti.

Za Maja the bee:
Mesec u skorpiji znaci da si jako, jako emotivna osoba, ali to nikada ne pokazujes. Stalno krijes svoja osecanja.

Za NatasaNatasa:
Mesec u biku znaci da kod tebe idu prvo pare, pa kuca, pa porodica, i naravno volis da jedes :)
Blizanci i vodolije vole samostalnost, ali bik voli kucu, tako da ces ipak biti jako dobra domacica. Imaces bazu i pare.

The rock: svoj odgovor ces dobiti sutra, izvini molim te, ali trenutno sam jako zauzeta!
 
Za bvssv:
Ti draga moja definitivno ides u inostranstvo. Mene cudi kako jos uvek nisi otisla od kuce da zivis negde van rodnog mesta. Ti imas Mars u 9.kuci I 12.kuca ti je u strelcu I merkur u strelcu I uran u strelcu. Tebe glava vuce da ides u inostranstvo. Tebi ce lezati neka zemlja na moru. Recimo Italija,spanija, kanada, amerika, bilo gde gde je more. Takodje mislim da neces ziveti samo na jednom mestu, u jednoj zemlji. Ti volis da imas svoj kofercic i da trcis svuda. Recimo, odes u sloveniju, pa ostanes par godina, pa posle u Italiju, pa u Francusku...ko zna gde ces sve da ides :)
 
Za The Rock:

Mars je u skorpionu. To je odlicno. To je peta kuca, kuca ljubavi. Nikad nisi zadovoljan samim sobom. Jak si, tvrdoglav, emotivno jak, ljubomoran ali to vesto prikrivas, energije imas toliko da kad pobesnis mozes nekoga da ubijes, ali sva sreca imas veoma, veoma zdrav razum, pa to neces uraditi. Samo sto treba da naucis da kanalises tu energiju, to bi ti mnogo pomoglo.Sve sto radis, radis tako da bude uradjeno do savrsenstva ili ne znas sta znaci stati. Uvek dostizes savrseno. Zacrtas nesto I ides ka tome. Imas malo los aspekt sa saturnom Iz 8.kuce. Moze da se desi da imas problem u ljubavi jer I ona mora da bude savrsena. Mora da bude i domacica i ljubavnica i da bude lepa kao neka miss sveta i pametna i...
Mc je mesto gde bi mogao da zivis ili mesto desavanja. Deo zivota ces ziveti van mesta rodjenja.
Nadam se da si zadovoljan :)
 
Poslednja izmena:
Za Fairy Girl:
Jupiter u 9.polju znaci da ti sva sreca dolazi iz inostranstva, a moze da znaci i da ces bitipoznata licnost, da ces raditi neki posao koji ukljucuje. 5.polje sunce -u ljubavi imas srece, ljubav takodje dolazi iz inostranstva ili iz rada sa javnoscu. Uran u 8.kuci znaci opasnost, ali sve zavisi od znaka u kom se nalazi. Moze da predstavlja ranu operaciju. Isto tako, desavace se da menja partnere. To predstavlja strast I polje dobitka od nasledstva. Treba se cuvati struje I vatrenog oruzija. U kom se znaku nalazi 8.kuca?
 
Za Fairy Girl:
Jupiter u 9.polju znaci da ti sva sreca dolazi iz inostranstva, a moze da znaci i da ces bitipoznata licnost, da ces raditi neki posao koji ukljucuje. 5.polje sunce -u ljubavi imas srece, ljubav takodje dolazi iz inostranstva ili iz rada sa javnoscu. Uran u 8.kuci znaci opasnost, ali sve zavisi od znaka u kom se nalazi. Moze da predstavlja ranu operaciju. Isto tako, desavace se da menja partnere. To predstavlja strast I polje dobitka od nasledstva. Treba se cuvati struje I vatrenog oruzija. U kom se znaku nalazi 8.kuca?

Uran je u Strelcu u 8.polju. A ako su i jupiter (u jarcu) i neptun ( u strelcu) u 9.polju, sta to predstavlja?
Hvala puno! :)
 
Uran je u Strelcu u 8.polju. A ako su i jupiter (u jarcu) i neptun ( u strelcu) u 9.polju, sta to predstavlja?
Hvala puno! :)

uran u strelcu donosi visoke kvalitete intelekta,donosi reforme i nove originalne poglede. To moze da bude vezano i za zelju za avanturom bilo kakve vrste. Po genetici je u tvojoj porodici bar jedan clan bio "stalni putnik", neko ko nije mogao da se veze za jedno mesto.Uran u 8 polju donosi avanture i opasnost od struje i hladnih oruzija, donosi hrabrost i opasna zanimanja. Sigurno ces ziveti negde u inostranstvu ako vec ne zivis.

Jupiter u jarcu je u padu, to donosi novac tek posle duge stednje ili bavljenjem drzavnim poslovima. Oznacava to da je materijalna sigurnost izuzetno vazna i moze da znaci da ce ti neki covek iz inostranstva pomoci bas u vezi tog pitanja.Neptun u 9.kuci znaci da ces imati i ljubav i zivot u inostranstvu.
jupiter u 9 polju donosi daleka putovanja ili zivot u inostranstvu ,gde se osoba bogati ili stice ugled...daje bogatstvo.

Ovo sam bas grubo napisala. Sve ovo moze lako i da se ne dogodi, sve zavisi. Ali u jedno sam apsolutno sigurna. Ti ces ziveti u inostranstvu (ako vec ne zivis)!
 
Ovo jeste tacno... Ne zivim jos uvek u inostranstvu,ali sam po zavrsetku studija i zelela da odem preko sestre u Australiju.Hvala puno! :)
Pokusavam i ja da tumacim moju kartu,ali to ide vrlo bezuspesno :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top