Nerviranje na poslu

ja sam se nervirao i otisao kod psihijatra,medicina rada,komisija....i sad se ne nerviram sa dijagnozom da sam delimicno prsao,i sad mi lepo,primam platu i lezim kuci,a radim po potrebi kad ima neko radno mesto.a sve to zato sto je u firmi sam sljam kao i svuda!
 
Ja se nerviram svakodnevno. Skoro nikada ne zbog samog posla vec zbog ljudi sa kojima radim. Polovina je glupo i ne zna svoj posao. Gazda mi je kretencina nevidjena. Tako big ga slatko izudarao ponekad. I ne javljam mu se vise.
Jbm ti posao!
 
nerviram se stalno ...zbog ljudi koji te gledaju u oci lazu,zbog neodgovornosti ljudi i nepostovanje najpre svojih reci,zbog toga sto i ako si upravu nista to ne menja..jednostavno danas ko radi nervirane mu ne gine osim ako nije budza u banci ili sl.
 
Mene zanima da li je vredno nerviranje zarad para , svi radimo za pare .E sad da li je bolje nervirati se i zaradjivati vise ili naci posao sa manjom platom prilagoditi se manjim troskovima i bez nervoze?Imam primer coveka koji je drzao servis motornih testera i ...l nervoza neizbezna uz to .Ima delova ,nema delova ,idu porez,kirije ,tesko se naplati. .Ispadne mi iznenada posao cuvara u muzeju (zakljuca se tamo i prespava) i ujutru ide kuci.On kaze "plata je ogormna za taj posao oko 25000.din"
 
Tu moras sama sebi da pomognes. Trenutni fix moze da povremeno bavljenje nekim sportom, pivo sa ekipom ili putovanje u PM (PlaninaMore :lol:) ali svakodnevno nerviranje koje traje vec neko vreme i kuci i na poslu mislim da joga ne leci.
 
Каква теретана, пу-пу. Ваљда нека романтична музика.


Слушам ову песму цео дан, и све сам расположенији. Чак сам је добровољно превео на енглески.
 
Mene zanima da li je vredno nerviranje zarad para , svi radimo za pare .E sad da li je bolje nervirati se i zaradjivati vise ili naci posao sa manjom platom prilagoditi se manjim troskovima i bez nervoze?Imam primer coveka koji je drzao servis motornih testera i ...l nervoza neizbezna uz to .Ima delova ,nema delova ,idu porez,kirije ,tesko se naplati. .Ispadne mi iznenada posao cuvara u muzeju (zakljuca se tamo i prespava) i ujutru ide kuci.On kaze "plata je ogormna za taj posao oko 25000.din"

Pa sta hoces...moja je 16000 din + radim 12,5 sati + imam zavrsen fax a rintam kao konj kod privatnika....

Uvek se nerviram sto zbog ljudi, a najvise zbog gazde i njegovog izivljavanja nad nama kao radnicima,....
 
Pa sta hoces...moja je 16000 din + radim 12,5 sati + imam zavrsen fax a rintam kao konj kod privatnika....

Uvek se nerviram sto zbog ljudi, a najvise zbog gazde i njegovog izivljavanja nad nama kao radnicima,....

Da li je moguce da ti je plata 16.000,00 a imas zavrsen fax, pa cime se bavis ako nije tajna, koji je to posao koji si prihvatila za 16.000,00 dinara sa fakultetom plus radis toliko?
 
Da li je moguce da ti je plata 16.000,00 a imas zavrsen fax, pa cime se bavis ako nije tajna, koji je to posao koji si prihvatila za 16.000,00 dinara sa fakultetom plus radis toliko?

Mnogi tako rade, mislim ne znam sta je tu cudno tj znam sta je cudno ali *** kad nemas vezu i nisi simpatizer DSa onda oni koji imaju Fax rade za male i bedne plate. Znam da mnogo njih koji imaju fax
rade i prodaju na buvljaku..... a po bankama su uglavnom svi preko veze ... znam jedno 7-8 devojaka koje su dosle na mesto salteruse sa srednjom skolom a plata 50000din

Ja radim na "recepciji" jednog hotela, gde najmanje radim svoj posao i gde radim sve ostalo sto treba kao npr: peglanje, pranje vesa, pranje masina za ves, ciscenje direk kancelarije, ciscenje wc-a i SPA centra,
spremanje soba i kupatila, dopunjavanje mini barova i ostaalo..a da plata je 16.000din
 

Back
Top