Који програм за едитовање видеа, а да није Windows Movie Maker ?

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.363
Помоћу ТВ картице и њеног софтвера пребачени су ми неки стари снимци са VHS касете у mpg формат. Требао би да један од њих исецкам, помоћу ког то програма да урадим а да није WMM ?

Како је могуће , као што су неке слике "заштићене" именом или надимком у углу oног ко ју је снимио или нашао и скенирао као што сам више пута виђао по форумима , заштити и неки видео, какав је програм за то потребан ?
 
Poslednja izmena:
Хвала свима !

Одгледао сам ово упутство, нешто су променили на снимку је кликнуо "get the trial" , a сад је на сајту "Try" и тражи регистрацију, сигурно су сазнали за ово :(

на rapidserbia , мораш бити члан да би користио претрагу ? :evil:

update : не ради им скидање пробне верзија на сајту
 
Poslednja izmena:
E a sto jednostavno ne skines Adobe After Effect ....mozes da ga koristis za bilo kakve stvari ......
Filmske Efekte, prosto editovanje videa itd..... Ne kazem da je lak ali je stvarno mocan....
Ja imam CS3 i CS4 ....ali nekako mi je bolji CS3 ....valjda ne mogu da se oviknem od njega od kako je izasao CS4 .......
nije besplatan ......ali nadje se na internetu torrent ......
ili prosto skines trial verziju ako ne podrzavas pirateriju i vidis sta ona moze da uradi pa kupis original ....
ili prosto nadjes za trial verziju
'serial'
 
Nesto najbrze za jednostavno seckanje i povezivanje (obavim posao za 2 minuta) je besplatni programcic Format Factory. Ali sa njime mozes samo to - da iseces i povezes fajlove i da ih konvertujes u veliki broj drugih formata.
Ako je potrebno da ubacis neke efekte ili da montiras film na neki specifican nacin, moras neki veci program da koristis. Secam se da sam pre par godina koristio Adobe Premier i koliko se secam, bio je dosta jednostavan za upotrebu...
 
Nesto najbrze za jednostavno seckanje i povezivanje (obavim posao za 2 minuta) je besplatni programcic Format Factory. Ali sa njime mozes samo to - da iseces i povezes fajlove i da ih konvertujes u veliki broj drugih formata.
Ako je potrebno da ubacis neke efekte ili da montiras film na neki specifican nacin, moras neki veci program da koristis. Secam se da sam pre par godina koristio Adobe Premier i koliko se secam, bio je dosta jednostavan za upotrebu...

Pa, završeno je to davno...:rtfm:
 

Back
Top