Pitanje-zamena motora na peugeotu

vertek

Početnik
Poruka
9
Imam sledeci problem.Motor mi pusta vodu na bloku,aluminijumski je blok,po prici majstora ne moze da se vari,tj. moze ali postoji mogucnost da opet pusti,nema garancije

Njihov predlog je da menjam ceo motor,posto ako menjam samo blok onda opet mora da se otvara motor...

U pitanju je peugeot motor 1.4. benzinac

Da li je neko od vas imao slican problem,da li da isprobavam sa onim tecnostima za zapusavanje,cene motora ako je neko menjao kao i cene majstora za tu uslugu...

Hvala svima unapred
 
E sad ja sam poprilican laik,da li on moze kod zamene bloka,posto svakako mora da otvori motor,pogleda ga ako je sve ok sklopi i vozim,ako nesto ne valja na motoru zamenim i to je to?

Ako neko ima informaciju za cene bloka i preporuke majstora,bio bih zahvalan.

Meni traze 500eur za pitanje je kakav ceo motor i oko 150e za prepakivanje.
 
E sad ja sam poprilican laik,da li on moze kod zamene bloka,posto svakako mora da otvori motor,pogleda ga ako je sve ok sklopi i vozim,ako nesto ne valja na motoru zamenim i to je to?

Ako neko ima informaciju za cene bloka i preporuke majstora,bio bih zahvalan.

Meni traze 500eur za pitanje je kakav ceo motor i oko 150e za prepakivanje.

Pa, svakako dihtung moras tu zameniti, ne znam koliko on kosta. Kad vec skidas glavu, tu mozes sve i svasta zameniti, ali zasigurno moras menjati ulje ( i posle 1500km opet ulje), i dihtung. To je oko 50-60eura, zavisi koje ulje.

Reci odakle si i neko ce ti preporuciti majstora.
 

Back
Top