S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat

Početnik Laxi 94 (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat

E ljudi ima li neko da mi kaze kako da predjem jedan zadatak u stalker a on glasi SCAT 1 give ,,Black Box,,Tehnicque for deciphering neznam bas dal je ovako raspored nekih slova ali to je taj zadatak ako je neko preso ovaj zadatak nek mi kaze kako ga je preso.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Podrazumevano Re: S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat

je li okle to tebi kad je tek pre par dana izasao samo za Rusko trziste? salji mi na pp linkove
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Početnik Laxi 94 (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat

Linkovi su sve na rusku verziju moj otac je nasao na jedan sajt na englesku verziju i skinuli smo ga. Nije stalker izasao samo na rusko trziste nego i na svetsko

Primećen član
    Učlanjen
    28.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nadam se da to nece biti produkt dijareje ravojnog tima koji je ovo djubre od igrice sklepao,pre par godina.

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

stalker je izaso za rusko ali uz neke engleske prevode koji su ingame dobra igra prosao sam je celu samo je kratka

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Nadjoh na engleskom verziju i presao sam je! I dalje mi je 1 deo najjaci,uvek je bilo akcije,ovde 70% misija samo se tabas sa mutantima koji i nisu nesto uradjeni. Posebno mi je glupa fora kao mozes da nastavis igru i posle kraja,jer se vise ljudi ne pojavljuju vec samo mutanti i po koji zombi! Nisu ostavili mogucnost da se izivljavas na mestima pre koja su ti zadavala probleme (rado bih one zombije u sawmilu u zatonu istranzirao tenkovskim mitraljezom,kad ono tamo dva kera umesto 50 mrtvaca)! Clear Sky su sjebali sa ratom frakcija,a nijedna frakcija ne moze biti pobedjena do kraja osim bandita,tako da je uzaludan posao i SOC je ubedljivo zauzeo prvo mesto! U trojci su sjebali i mogucnost sunjanja,napadam banditsku bazu sa 100 metara (jedva ih vidim i sa dvogledom) puskom koja ima sva moguca unapredjenja i koja se ne cuje i ubijem prvog kojeg ostali nisu mogli da vide nikako i ostali svi u bazi mi odjednom postaju neprijatelji kao da su videli lika da je mrtav,u kecu makar si mogao da ubijes bilo koga a da te ne provale ako nisu videli!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •