pomozite ne upucenom :)
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: pomozite ne upucenom :)

intrigantno0
    Guest

Podrazumevano pomozite ne upucenom :)

zanima me ovako proba sam sa 2 antivirusa kaspersky i nod 32 i oba nalaze neke zakljucane fajlove koje nemogu da procitaju sad me zanima da li je to normalno? i zanima me najbolji firewall koji je tacnije dali je to zonealarm?

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Zakljucane fajlove koje ne mogu da procitaju. :shock: Mislis koje ne mogu da izbrisu?
    Najbolji firewall je : Outpost, Norton P.F, Kaspersky F.

intrigantno0
    Guest

Podrazumevano

ne u fazonu kaze mi zakljucano je i preskoci ga(kao trazi lozinku a niko nema nikakve lozinke jer mogu ja to da izbrisem i kako) to je prvo,e a kaspersky mi totalno crko vec 3 dana nemogu ni na zvnicni sajt da im udjem(a samo njima i ja mislim nortonu) a ostalo sve radi ok samo mi net po malo zateze

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znaci li to da imas dva antivirusna programa u kompjuteru? Gde su zakljucani folderi - ako su u System Volume Information antivirusni program ih ne moze skenirati jer ih je Windows zakljucao. Iskljuci System Restore.
    Mozda NOD32 nalazi zakljucane foldere Kasperskog i obratno.

Logitech#
    Guest

Podrazumevano

Predpostaljam, da kada si probao NOD i KAS, da si radio jedan po jedan, tj da nisi imao oba instalirana i isto vreme.
    Pa, normalno je da ti nalazi zakljucane raznorazne fileove ( naravno, ne mnogo njih) ali generalno, nema razloga za brigu..
    Firewallava ima generalno dosta. Ima ih 6,7,8 koji se izdvajaju iz generalne konkurencije po raznoraznim kvalitetima.Kao sto rekoh, nema ih mnogo, pa ako te ne mrzi, sam ih testiraj jednog po jednog.
    A ako te mrzi, koristi bilo koji, naravno od onih koji se izdvajaju

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

I ja sam koristio Kaspersky, pa kasnije presao na NOD32 tako da znam o cemu pricas. Moj odgovor na sve to: Jednostavno ignorisi to, i nemoj da razmisljas o tome. Da je dovoljno bitno, ovi antivirusi (po meni 2 najbolja) bi to resili.

Inace, najbolji firewall po meni je Sygate, pa Zone Alarm. A Norton i Kaspersky se meni licno ne svidjaju, nekako su mi... sta znam.

Slične teme

1. pomozite da....
    Autor RAC-BO-RAC u forumu Muzika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.09.2007., 23:42
  2. pomozite
    Autor night u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 23:08
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0