Putare u Beogradu iznenadila kisa u sred Oktobra - kad joj vreme nije

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.387
Kiša izazvala kolaps u Beogradu
13. oktobar 2009. | 10:39 -> 16:10 | Izvor: B92
Beograd -- U Beogradu je kiša, koja pada od juče po podne, izazvala pravi saobraćajni haos.

Kao po pravilu, kiša je sa sobom Beogradu donela gužve. Gotovo da nije bilo saobraćajnice na kojoj nije bilo zastoja. Zbog obilnih padavina, potreban je i dodatni oprez zbog proklizavanja.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=13&nav_category=12&nav_id=386299

-------------------

Ocekujem da nase putare, kao i uvek do sada , nakon ove kise u oktobru iznenadi i sneg u januaru :hahaha:
 
A najjace mi je ovo sto je zbog pada jednog drveta u jednoj ulici kolabirao saobracaj u celom gradu z:D

Ziveti u nekoj centralnoazijskoj kasabi zvuci kao nagrada kada se pogleda na sta lici jedan svakodnevni dan u Beogradu

Tamo , u Bankoku, Chenaiu , Delhiju, Daki u Bangladesu makar imas one ludake sa riksama a u bg ni to :think:

riksha.jpg
 
Ziveti u nekoj centralnoazijskoj kasabi zvuci kao nagrada kada se pogleda na sta lici jedan svakodnevni dan u Beogradu

Tamo , u Bankoku, Chenaiu , Delhiju, Daki u Bangladesu makar imas one ludake sa riksama a u bg ni to :think:

A tebi neko brani da se parkiras u nekoj centralnoazijskoj kasabi?
Nagradi sebe!
Patologija, praseta mi...
 
Ziveti u nekoj centralnoazijskoj kasabi zvuci kao nagrada kada se pogleda na sta lici jedan svakodnevni dan u Beogradu
Који си ти мрзитељ свега српског и београдског, то је страшно. :mrgreen:
А још је страшније што се издајеш за богзнакако великог патриоту.
 
njegovom!
ja verovatno znam naslednika

slazem se sa Tihim- ovakvog saobracaja nigde nema! pogledajte bilo koju evropsku prestonicu

Kako god, moj drug, bio i ostao ... Ali mi je već dosta ovog sa evropskim prestonicama :mrgreen: Pa ja sam sa kraja na kraj Praga, po najlepšem vremenu putovao 2 sata, a imaju metro koji je fenomenalan... A u Budimpešti pala kišurina, sedeli u kolima 45 minuta ... Nisam ja neki svetski putnik, ali mislim da to naprosto ne stoji, ta večita poređenja - tamo je sve bolje ...
 

Back
Top