Teroristicki napad 11. septembra... 3. teorija?!

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
1. Znamo svi da nije grupa nalozenih muslimana izvrsila tek tako napad radeci za Al Kaidu kako nam zvanicno SAD plasira...

2. Iako je najlogicnije objasnjenje koje su dali Majkl Mur i ostali ljudi da su plasiraju preko filmova i internet stranica... 1 stvar me kopka, kako to da su Ameri ispali toliko glupi da naprave onoliko VELIKE propuste u kao sto Mur kaze isceniranom napadu, to je nemoguce. I kako su uopste dozvolili da sve te informacije i dokumentarci slobodno kruze ukljucujuci i sajtove?! To mi zvuci isto toliko nelogicno koliko i ova 1. teorija kada se uporede... Bzvz

Sta mislite, da li postoji 3. verzija koja je pravi razlog a za koju se ne zna... Ili zna?!

Vase misljenje... ;)
 
Blic je vec naveo sve moguce teorije ukljucujuci i reptile:

"Sve teorije zavere vezane za napade na SAD 11. septembra 2001. svode se na dva modela – po prvom su uticajne ličnosti američke vlade imale saznanja o planiranim napadima i nisu učinile ništa da ih spreče, a po drugom su visoki zvaničnici vlade SAD i sami učestvovali u planiranju napada zajedno sa Al kaidom.

- Novi konzervativci (“neocons”) iz okruženja bivšeg predsednika Džordža Buša, kao i članovi njegove porodice, organizovali su napade kako bi obezbedili nadmoć SAD u svetu i došli u posed izvorišta nafte u Iraku.

- Izraelska tajna služba Mosad je organizovala napade. U prilog ovoj verziji teoretičari zavere navode hapšenje petorice izraelskih agenata u Njujorku koje je izveo FBI nakon napada.

- Pakistanska tajna služba je finansirala napade, a novac je obezbeđivala i Saudijska Arabija.

- Humanoidni reptili, poznati i kao ljudi-zmije, koji kontrolišu sve svetske vlade, stoje iza organizacije napada. "

http://www.blic.rs/_print.php?id=110233

Po meni su skoro sve ove teorije tacne. Napad su organizovale americke i izraelske obavestajne sluzbe Cija i Mosad pod paravanom Alkaide a iza toga stoje Bush i bankarske porodice Rotsild, Rokfeler itd koji mogu svoja tela da preobraze u Reptilska i nazad u ljudska.
 
Poslednja izmena:
"напад" произведен да би послужио као повод за напад на авганистан, свргавање талибана и обнављање произвидње опијума (хероина) (коју су талибани забранили, а од доласка американаца, сваке године се поставља рекорд у производњи)

циа ваљда, или тако већ нека организација
 
Napad su organizovale americke i izraelske obavestajne sluzbe Cija i Mosad pod paravanom Alkaide a iza toga stoje Bush i bankarske porodice Rotsild, Rokfeler itd koji mogu svoja tela da preobraze u Reptilska i nazad u ljudska.

Bivši italijanski predsednik Frančesko Kosiga izjavio je za list Corriere della Sera da su napad na WTC 9/11 izveli Mossad i CIA i da je to dobro poznato svim velikim obaveštajnim službama u svetu.
http://www.americanfreepress.net/html/9-11_solved118.html
 
Blic je vec naveo sve moguce teorije ukljucujuci i reptile:

"Sve teorije zavere vezane za napade na SAD 11. septembra 2001. svode se na dva modela – po prvom su uticajne ličnosti američke vlade imale saznanja o planiranim napadima i nisu učinile ništa da ih spreče, a po drugom su visoki zvaničnici vlade SAD i sami učestvovali u planiranju napada zajedno sa Al kaidom.

- Novi konzervativci (“neocons”) iz okruženja bivšeg predsednika Džordža Buša, kao i članovi njegove porodice, organizovali su napade kako bi obezbedili nadmoć SAD u svetu i došli u posed izvorišta nafte u Iraku.

- Izraelska tajna služba Mosad je organizovala napade. U prilog ovoj verziji teoretičari zavere navode hapšenje petorice izraelskih agenata u Njujorku koje je izveo FBI nakon napada.

- Pakistanska tajna služba je finansirala napade, a novac je obezbeđivala i Saudijska Arabija.

- Humanoidni reptili, poznati i kao ljudi-zmije, koji kontrolišu sve svetske vlade, stoje iza organizacije napada. "

http://www.blic.rs/_print.php?id=110233

Po meni su skoro sve ove teorije tacne. Napad su organizovale tajne sluzbe Cija i Mosad pod paravanom Alkaide a iza toga stoje Bush i bankarske porodice Rotsild, Rokfeler itd koji mogu svoja tela da preobraze u Reptilska i nazad u ljudska.

Sve je ovo OK, i hvala na trudu koji si ulozio za prikupljanje informacija kako bi temu ucinio zanimljivijom i punijom cinjenicama, ali zar svugde mora da ima reptila?! BRATE!!! Sada ucim iz sociologije o kapitalizmu i o prvim fazama... Dakle neki tamo prvi Rokfeler nije bio nista drugo nego kod nas Karic, Miskovic i ostala bagra koja se u pocetnom periodu kapitalizma dograbi kapitala... Takodje sam uzeo i knjigu Zan Fransoa Signije-a "Tajna drustva" u kojoj se nalaze tacne deskripcije svih tajnih drustava, cim sklopim malo vise kockica dolazim da obrazlozim neke stvari... Da, jos nesto... Nije mi jasno kako vi sve vladare iz senke svodite na jednu grupu... Hipoteticki i da postoje, zar ne mislite da ne bi bilo i drugih koji bi se borili sa njima za prevlast?! Jos mnogo organizacija mocnih ljudi?! Ovako sa jednim negativcem vise mi price lice na neki Marvel-ov strip... No, ostavimo to za drugi put...

Da se vratimo na temu, moguce je bilo sta od toga (osim reposa naravno), ali jos jednom napominjem, nije mi jasno kako je su dozvolili da toliki broj informacija iscuri?! Kako su dozvolili da se sve to emituje bez ikakvih primedbi... Tu mi je nesto debelo sumnjivo...

Ne bih se ja oslanjao na Zeitgeist... Istina, nalozio sam se prvi put kada sam ga gledao, ali mi se zgadio kada sam poceo da proucavam Zep Tepi (egipatski period vladavine bogova), toliko lazi o Horusu i njegovim slicnostima sa Isusom... Strasno, rezultat: milioni obmanjenih ljudi!!! Tako da se ja ne bih oslanjao na te kvazi dokumentarce... ;)
 
Sada ucim iz sociologije o kapitalizmu i o prvim fazama... Dakle neki tamo prvi Rokfeler nije bio nista drugo nego kod nas Karic, Miskovic i ostala bagra koja se u pocetnom periodu kapitalizma dograbi kapitala... Takodje sam uzeo i knjigu Zan Fransoa Signije-a "Tajna drustva" u kojoj se nalaze tacne deskripcije svih tajnih drustava, cim sklopim malo vise kockica dolazim da obrazlozim neke stvari... Da, jos nesto... Nije mi jasno kako vi sve vladare iz senke svodite na jednu grupu... Hipoteticki i da postoje, zar ne mislite da ne bi bilo i drugih koji bi se borili sa njima za prevlast?! Jos mnogo organizacija mocnih ljudi?! Ovako sa jednim negativcem vise mi price lice na neki Marvel-ov strip... No, ostavimo to za drugi put...
Dobro zapazanje ali ne i previse dobro. Rokfelere je stvorio Rotshild. I te porodice su se medjusobno udavale i zenile i ako su zaista reposi, onda su preneli svoje gene na zajednicke potomke. Logicno a? I sta mislis ko je ubio Linkolna i ostale da bi se stvorila centralna banka? Ko je finansirao rat sever-jug i kome je to donelo jos vise profita? Sto se Miskovica tice ne znam da li si pratio da sada cure informacije da je on posle 5.okt imao podrsku iz inostranstva.
 
Blic je vec naveo sve moguce teorije ukljucujuci i reptile:

"Sve teorije zavere vezane za napade na SAD 11. septembra 2001. svode se na dva modela – po prvom su uticajne ličnosti američke vlade imale saznanja o planiranim napadima i nisu učinile ništa da ih spreče, a po drugom su visoki zvaničnici vlade SAD i sami učestvovali u planiranju napada zajedno sa Al kaidom.

- Novi konzervativci (“neocons”) iz okruženja bivšeg predsednika Džordža Buša, kao i članovi njegove porodice, organizovali su napade kako bi obezbedili nadmoć SAD u svetu i došli u posed izvorišta nafte u Iraku.

- Izraelska tajna služba Mosad je organizovala napade. U prilog ovoj verziji teoretičari zavere navode hapšenje petorice izraelskih agenata u Njujorku koje je izveo FBI nakon napada.

- Pakistanska tajna služba je finansirala napade, a novac je obezbeđivala i Saudijska Arabija.

- Humanoidni reptili, poznati i kao ljudi-zmije, koji kontrolišu sve svetske vlade, stoje iza organizacije napada. "

http://www.blic.rs/_print.php?id=110233

Po meni su skoro sve ove teorije tacne. Napad su organizovale americke i izraelske obavestajne sluzbe Cija i Mosad pod paravanom Alkaide a iza toga stoje Bush i bankarske porodice Rotsild, Rokfeler itd koji mogu svoja tela da preobraze u Reptilska i nazad u ljudska.

:hahaha::hahaha::hahaha:


Brate reci da se salis.Mojne vise umrecu.:hahaha:
 
Dobro zapazanje ali ne i previse dobro. Rokfelere je stvorio Rotshild. I te porodice su se medjusobno udavale i zenile i ako su zaista reposi, onda su preneli svoje gene na zajednicke potomke. Logicno a? I sta mislis ko je ubio Linkolna i ostale da bi se stvorila centralna banka? Ko je finansirao rat sever-jug i kome je to donelo jos vise profita? Sto se Miskovica tice ne znam da li si pratio da sada cure informacije da je on posle 5.okt imao podrsku iz inostranstva.

Slazem se da su i Linkolna i Kenedija ubili verovatno zbog interesa, ali zar to nisu mogli biti LJUDI?!??!?! P.S. Zasto se reposi na nasoj planeti bave ovim stvarima kako vi tvrdite?! Zasto ako im je cilj da nas osvoje rade ovo?! Zasto nas ne pociste?! Glupost...
 
Slazem se da su i Linkolna i Kenedija ubili verovatno zbog interesa, ali zar to nisu mogli biti LJUDI?!??!?! P.S. Zasto se reposi na nasoj planeti bave ovim stvarima kako vi tvrdite?! Zasto ako im je cilj da nas osvoje rade ovo?! Zasto nas ne pociste?! Glupost...

Jel vidis gde gresis. Ti cak ni ne znas sta im je cilj ali si odmah sve osudio i sam si smislio sta im je cilj.

Gospodin Buudala je vec dao odgovor na to pitanje:

Po mom mishjenju , a ne tvrdim nishta,to ti je kao uzgojna selekcija. Ni ja ne pobijem u jednom danu sve moje ovce vec jedne ostavljam za priplod jedne koljem u uzrastu od 6 meseci .Nekad zbog okolnosti moram, mada nisam planiro, da zakoljem naboljeg ovna jer poblesavi pa mi napada ukucane.
Magarca josh nisam bio prinudjen da koljem al sam ga prodo komshiji kasapinu za kobasice.
I mogu ti reci da su dobre kobasice od magareceg mesa.

Dakle jel nama cilj da osvojimo nashe ovce ili da ih uzgajamo vekovima i chak zasnivamo civilizaciju na osnovu korishtenja njihove (zivotinjske) nesrece i nesvesnosti polozaja u lancu ishrane?
 
Da se vratimo na temu, moguce je bilo sta od toga (osim reposa naravno)
Ovo zvuci kao apsolutisticki stav. Zanimljivo da ljudi koji su znali da ce se desiti napad na WTC i koji su ubijeni su takodje spominjali i repose. Primer:

Vilijam Kuper je znao da ce se dogoditi napad na WTC, i ubijen je zbog toga jel je rekao da ce se to dogoditi, ubijen je 2 meseca pre nego sto se to dogodilo:


I pazi sad, taj isti Vilijam Kuper koji je predvideo napad na WTC i koji je ubijen je takodje izjavio: "Shvatilo se da su vanzemaljci, kako pre tako i sada, manipulisali masama kroz tajna društva, magiju, čarobnjaštvo, okultno i religiju. Nakon nekoliko zračnih bitaka sa vanzemaljskim letelicama postalo je jasno da je naše oružje prema njihovom potpuno nemoćno. U Novembru, 1955. NSC-5412-2 je dobio zadatak da sastavi Istražni Odbor kako bi istražio "sve službenike koji su uključeni u kreiranju i implementiranju strane politike u nuklearnom dobu". To je bio pokrivač koji je prikrivao stvarni predmet istraživanja, vanzemaljsko pitanje....."
 
Zanima me zasto dosta ljudi misli to. Ne nalazim ni jedan razlog. Sama izjava da je neko nesto uradio, nicim potkrepljena ni malo ne zvuci kao istinita. Mogu ja da kazem da je tamo neki "Ime" i "Prezime" silovao neke tamo devojke, ali da nemam nikakvih dokaza za to. Jel mislis da ce dovoljno dobar dokaz da bude to sto je neko procitao i mozda poverovao u tako nesto? Ne kazem da nije moguce, ali mi ta prica ni malo ne pije vodu ako se pored svih tih organizacija ne spomene bar neki razlog zbog kog bi to utadili, ako nista drugo. Ovako mi deluje naivno i palivatricki.
 
Ovo zvuci kao apsolutisticki stav. Zanimljivo da ljudi koji su znali da ce se desiti napad na WTC i koji su ubijeni su takodje spominjali i repose. Primer:

Vilijam Kuper je znao da ce se dogoditi napad na WTC, i ubijen je zbog toga jel je rekao da ce se to dogoditi, ubijen je 2 meseca pre nego sto se to dogodilo:


I pazi sad, taj isti Vilijam Kuper koji je predvideo napad na WTC i koji je ubijen je takodje izjavio: "Shvatilo se da su vanzemaljci, kako pre tako i sada, manipulisali masama kroz tajna društva, magiju, čarobnjaštvo, okultno i religiju. Nakon nekoliko zračnih bitaka sa vanzemaljskim letelicama postalo je jasno da je naše oružje prema njihovom potpuno nemoćno. U Novembru, 1955. NSC-5412-2 je dobio zadatak da sastavi Istražni Odbor kako bi istražio "sve službenike koji su uključeni u kreiranju i implementiranju strane politike u nuklearnom dobu". To je bio pokrivač koji je prikrivao stvarni predmet istraživanja, vanzemaljsko pitanje....."

Izostavio si veliki deo mog posta, valjda zbog nedostatka argumenata... Dakle zasto jednostavno iako postoje vladari iz senke ne prihvatimo da su to LJUDI?! Druga stvar, ako postoje vladari iz senke, svi ih grupisete kao jedne jedine... Zasto mislite da nema vise uticajnih ljudi koji se bore medjusobno... Ovako vasa teorija zvuci smesno i bez neke dobre podloge... Kao sto rekoh, los strip sa jednim negativcem...
 
Dakle zasto jednostavno iako postoje vladari iz senke ne prihvatimo da su to LJUDI?! Druga stvar, ako postoje vladari iz senke, svi ih grupisete kao jedne jedine... Zasto mislite da nema vise uticajnih ljudi koji se bore medjusobno... Ovako vasa teorija zvuci smesno i bez neke dobre podloge... Kao sto rekoh, los strip sa jednim negativcem...
Pa ti si vec prihvatio da su SAMO LJUDI. Ja sam tu mogucnost ostavio otvorenom.

Opet nisi upoznat sa teorijom a vec si je osudio. Dakle, ONI SE I BORE MEDJUSOBNO. Reptilske porodice se bore oko toga koja ce od njih biti najmocnija i koja ce nositi titulu glavne reptilske porodice na Zemlji. Znaci oni su kao lopovi koji se dogovore oko pljacke ali se svadjaju oko plena.
 
Pa ti si vec prihvatio da su SAMO LJUDI. Ja sam tu mogucnost ostavio otvorenom.

Opet nisi upoznat sa teorijom a vec si je osudio. Dakle, ONI SE I BORE MEDJUSOBNO. Reptilske porodice se bore oko toga koja ce od njih biti najmocnija i koja ce nositi titulu glavne reptilske porodice na Zemlji. Znaci oni su kao lopovi koji se dogovore oko pljacke ali se svadjaju oko plena.

Vazi... Totalno izbegavanje odgovora na drugo pitanje... Dakle potvrdio si da su JEDNI, ali da se bore medjusobno oko plena... Previse mi je ovo...
 
2. Iako je najlogicnije objasnjenje koje su dali Majkl Mur i ostali ljudi da su plasiraju preko filmova i internet stranica... 1 stvar me kopka, kako to da su Ameri ispali toliko glupi da naprave onoliko VELIKE propuste u kao sto Mur kaze isceniranom napadu, to je nemoguce. I kako su uopste dozvolili da sve te informacije i dokumentarci slobodno kruze ukljucujuci i sajtove?! To mi zvuci isto toliko nelogicno koliko i ova 1. teorija kada se uporede... Bzvz

A šta ih pa zabole levo uvo???
Ko im šta može? Da neće Avganistan da ih bombarduje?
Može im se, nokome neće odgovarati zbog toga. Oni bar mogu da rade šta hoće, i to obilato i koriste.
 
Vazi... Totalno izbegavanje odgovora na drugo pitanje... Dakle potvrdio si da su JEDNI, ali da se bore medjusobno oko plena... Previse mi je ovo...

Jel ti slusas sebe? Koje drugo pitanje? Pitao si da li se bore medjusobno i ja sam to potvrdio. Ja sam ti odgovorio a ti si to odmah proglasio izbegavanjem odgovora. Zasto si tako zlonameran? A tebi kao ne radi fles plejer, izbegavas argumente a? :)

Sta da su jedini, ko da su jedini? Reptili? Ko jedini, sta jedini? Ne razumem pitanje?

Tebi je nesto previse, a nisi upoznat ni sa obicnim zaverama. Ne trci pred rudu :)
 
Poslednja izmena:
A šta ih pa zabole levo uvo???
Ko im šta može? Da neće Avganistan da ih bombarduje?
Može im se, nokome neće odgovarati zbog toga. Oni bar mogu da rade šta hoće, i to obilato i koriste.

Slažem se. Potpuno je nepotrebno da sruše svoje tornjeve da bi obezbijedili bilo kakav izgovor za agresiju na Irak ili na svoje poreske obveznike. Mi smo na svojoj koži najbolje osjetili "pravo jačeg". (Zbog Kosova nijesu srušili ni jedan (američki) poljski WC pa su elegantno pogazili povelju UN ili šta već...)

Mislim da je zvanična verzija najvjerovatnija. Arapi oteli avion - ni prvi ni poslednji.
 
Jel ti slusas sebe? Koje drugo pitanje? Pitao si da li se bore medjusobno i ja sam to potvrdio. A tebi kao ne radi fles plejer, izbegavas argumente a? :)

Sta da su jedini, ko da su jedini? Reptili? Ko jedini, sta jedini?

Tebi je nesto previse, a nisi upoznat ni sa obicnim zaverama. Ne trci pred rudu :)

Video bih tebe sa mucnickim MT:S netom... Nego da se vratimo na ovo... Vi povezujete reptile sa masonima, iluminatima, svim religijama, sektama... Dakle govorili ste da kontrolisu sve grupe... Ako uzmemo sve te grupe koje napadaju ZAJEDNO, a samo se raspravljaju oko plena onda tu nema nekog pravog rivaliteta... Nisam upravu?!?!?! Izvini... P.S. Da li ste ikada stali i razmislili u sta verujete, da sednete jednih dobrih sat vremena i da se stvarno zapitate?! Ovim nisam mislio nikoga da uvredim...
 
Video bih tebe sa mucnickim MT:S netom... Nego da se vratimo na ovo... Vi povezujete reptile sa masonima, iluminatima, svim religijama, sektama... Dakle govorili ste da kontrolisu sve grupe... Ako uzmemo sve te grupe koje napadaju ZAJEDNO, a samo se raspravljaju oko plena onda tu nema nekog pravog rivaliteta... Nisam upravu?!?!?! Izvini... P.S. Da li ste ikada stali i razmislili u sta verujete, da sednete jednih dobrih sat vremena i da se stvarno zapitate?! Ovim nisam mislio nikoga da uvredim...

Opet nisi shvatio. Plen je bio metafora u poredjenju sa lopovima. Ne bukvalno plen.

I ne povezuje se sa svim i na taj nacin, ako nisi dovoljno upoznat, kako ocekujes da diskutujemo tako? Upoznaj se malo pa onda pitaj i osudjuj.

Ja sve preispitujem, da ne preispitujem ne bih sada diskutovao o tome, nego bih vikao kao ti malo pre kada si odmah proglasio da je nesto previse za tebe. Umesto da objektivno pogledas da mozda nase misljenje ponekad nije nase nego misljenje televizije i udzbenika koji se opet mogu dovesti u pitanje.
 
Poslednja izmena:
Opet nisi shvatio. Plen je bio metafora u poredjenju sa lopovima. Ne bukvalno plen.

I ne povezujemo sa svim, ako nisi dovoljno upoznat, kako ocekujes da diskutujemo tako? Upoznaj se malo pa onda pitaj i osudjuj.

Ja sve preispitujem, da ne preispitujem ne bih sada diskutovao o tome, nego bih vikao kao ti malo pre kada si odmah proglasio da je nesto previse za tebe. Umesto da objektivno pogledas da nase misljenje ponekad nije nase nego misljenje televizije i udzbenika koji se opet mogu dovesti u pitanje.

Upoznacu se prvo sa istorijom svih tajnih organizacija, pa tek onda o hipotetickim reptilima... Ako mi zdrav razum dozvoli...
Nekako se osecate ugrozeni cim vam neko ospori teoriju cak i minimalno...

A sto se tice mog misljenja, stavova i zakljucaka, nista ne donosim na osnovu televizije i udzbenika, vec iskljucivo na osnovu sopstvenog istrazivanja, inace ne bih ni pokrenuo ovu temu... lol
 
Upoznacu se prvo sa istorijom svih tajnih organizacija, pa tek onda o hipotetickim reptilima... Ako mi zdrav razum dozvoli...
Nekako se osecate ugrozeni cim vam neko ospori teoriju cak i minimalno...

A sto se tice mog misljenja, stavova i zakljucaka, nista ne donosim na osnovu televizije i udzbenika, vec iskljucivo na osnovu sopstvenog istrazivanja, inace ne bih ni pokrenuo ovu temu... lol

Ok druze samo napred. Samo bih te molio da ne ides sa tako podcenjivackim stavom prema ljudima cije se misljenje razlikuje. Ok?

I ja sam nekada bio u toj fazi. Mislio sam da svetom vlada demokratija i kako su jedini problem neki tamo diktatori tipa Sadam, Sloba itd:lol: I onda sam poceo da proucavam tajna drustva, isto kao i ti sada. Iluminate, masone, rojzenkrojcere, katare, templare, sionski priorat, crno plemstvo, malteske vitezove, komitet 300, tula, itd itd. Za reptile tada nisam ni znao. Net nisam imao tada, to je bilo davno. Ali sam procitao negde da je za Adama Vajshaupta neko napisao da se pred njegovim ocima pretvorio u djavola. Meni je to tada zvucalo jako smesno i glupo. Cak su mi i ta tajna drustva bila previse tada. Kada sam dobio net ukucao sam rec "Iluminati":
i procitao sam nesto potpuno kontradiktorno od onoga sto sam ja godinama povezivao sa Iluminatima: " Iluminati su samo oni glavni iz 13 familija, znaci glavni ljudi koji predstavljaju i vode svaku familiju. Oni imaju 50/50 genetiku i iz rojalistickih klasa su." Bilo mi je kontradiktorno kakvih rojalistickih klasa kada se oni bore protiv monarhije, i kakva sad genetika? E vidis fora je u tome sto nije sve bas tako jednostavno i tako kao sto izgleda.I kada sam proucavao Reptilie prvo sam mislio isto kao i ti. Prvo nikako nisam mogao da shvatim da li se to neko zeza ili misli ozbiljno. Mislio sam bukvalno ovako:"Ma ovo su neki ludaci, mislim sta je ovo, ja ovo nista ne razumem". Medjutim shvatio sam da nije to tako glupavo i debilno kako se na prvi pogled cini. Sve je to mnogo dublje nego sto izgleda, pa i ova planeta. Ako je covek neutralan.

al' najmanje je bitno sta ja mislim ili sta ko misli, use i u svoje kljuse :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top