Sta se desava

Aman pored toliko chat klijenata ti preko browsera... Mirc, HydraIRC, X-Chat.... I cetuj do mile volje...
Btw. Cero imas ti instaliranu javu?

Imam instaliranu javu,i do skoro sma ulazila bez problema.Udjem i sada ali mi treba bas puno vremena dok da kazem ne ucita program.A koliko su ti chat klijenti pouzdani,mislim diskretni...:rumenko:

Evo sta tacno pise kada pokusam da udjem:Java( TM) plug-in Fatal Error
The Java runtime environment cannot be loaded
 
Poslednja izmena:
Imam instaliranu javu,i do skoro sma ulazila bez problema.Udjem i sada ali mi treba bas puno vremena dok da kazem ne ucita program.A koliko su ti chat klijenti pouzdani,mislim diskretni...:rumenko:

Evo sta tacno pise kada pokusam da udjem:Java( TM) plug-in Fatal Error
The Java runtime environment cannot be loaded

pazi nista nije sigurno!!! mislim da su ti sigurniji chat klijenti koje ti je Red_Zmaja preporucio, ako neko hoce da otkrije sta ti radis i da narusi tvoju diskreciju, retko koji program moze da te spase. jedino neki veoma jaki i skupi programi, koji obican smrtnik tesko moze da priusti sebi.

vidim da imas problema i sa msn-om uradi sta sam ti rekao tamo pa javi, mozda je neki viruscic zeznuo tvoj komp.

@ostali:

jedno pitanje, da li je bolje koristi skype ili msn za video pozive i da li je siguran isto kao msn?
 
MSN ti je zakon sto se tice chata !

A preko kog pretrazivaca pokusavas da udjes u pricaonicu ???

Ne bih se kladio, pre je obratno. To sto imas MSN je jedno a kako radi i koje probleme prouzrokuje je sasvim drugo a toga ima previse. mozes pogledati i na ovom forumu. Sto za ICQ i SKYPE nema toliko pitanja a sluze istoj svrsi
 
Ne bih se kladio, pre je obratno. To sto imas MSN je jedno a kako radi i koje probleme prouzrokuje je sasvim drugo a toga ima previse. mozes pogledati i na ovom forumu. Sto za ICQ i SKYPE nema toliko pitanja a sluze istoj svrsi

Sta to pricas bre covece, meni nepravi n P od problema radi savrseno, nijednog trenutka nisam imao neku zamerku, a to sto kazes da vidim na forumu, nezanima me i nemam pojma o cemu pricas, meni sljaka fenomenalno, svaka preporuka.:rtfm:
 
pazi i meni msn dobro radi, ali na mnogo foruma se ljudi zale i ne to par njih, nego stvarno mnogo ljudi. sad na to moze da utice dosta faktora, ali cinjenica je da ovaj novi msn bas, bas baguje.
 
mislim na wlm i meni radi super, cak i posle update-a, ali kod drugih nema sanse da proradi. cak i kad ti izbaci onaj kod i kad odes na pomoc da se resi problem nece da proradi. ja sam na jednom forumu pokusao da pomognem jednom liku kome je prethodna verzija msn 8 radila super, kad je presao na novi nikako da proradi, cas izbacije kod, cas neku sistemsku gresku i obisao sam gomilu sajtova, stranih, i drugi ljudi imaju dosta slicnih problema, samo sto kod nekog jedno resenje radi, a kod drugog ne, za isti problem.
 

Back
Top