Organi

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Svi znamo da se moze prodati bubreg za velike novce, a jel zna neko da li se mogu prodati jaja za isto velike novce? Mislim jedno zdravo i veliko jaje koje ima oko 7 kila i koliko to vredi?
 
e da
kao nojeva jaja što kače po svetoj gori na lustere i kao tamo se ne skuplja paučina
ako bismo to transponovali na ovu našu situaciju:
što su veća jaja manja je šansa da se nahvata paučina
 
Šta će nekom toliko jaje?:eek: da ga okači na luster:zcepanje:...i to još jedno....bar da su dva pa da stavi kao minđuše ovako.....:zcepanje:

Meni je jedno jaje 7 a drugo 8 kila i zelim prodati ovo manje, jer mi je rekao doktor da mogu napraviti dete za jednim velikim jajetom. A i rekao mi je da mi je bolje za kicmu da se resim jednog jajeta.
 
Meni je jedno jaje 7 a drugo 8 kila i zelim prodati ovo manje, jer mi je rekao doktor da mogu napraviti dete za jednim velikim jajetom. A i rekao mi je da mi je bolje za kicmu da se resim jednog jajeta.

Pa kako ćeš da izgledaš sa jednim jajetom?:eek:....i šta ako te to jedno povuče na stranu i još više ti iskrivi kičmu... vidiš da je doktor ljubomoran na tvoje kvalitete, pa hoće da te zahebe:roll:
 
Pa kako ćeš da izgledaš sa jednim jajetom?:eek:....i šta ako te to jedno povuče na stranu i još više ti iskrivi kičmu... vidiš da je doktor ljubomoran na tvoje kvalitete, pa hoće da te zahebe:roll:


Da, skroz si u pravu. Njemu je jako krivo sto nema tako velika jaja i onda ne moze puno prskati svoju zenu, jer sto su veca jaja vise sperme ima za zenu.

Necu prodati svoje jaje, a i ne moze ono kriviti kicmu ako se redovito prazni, jel tako?
 
Da, skroz si u pravu. Njemu je jako krivo sto nema tako velika jaja i onda ne moze puno prskati svoju zenu, jer sto su veca jaja vise sperme ima za zenu.

Necu prodati svoje jaje, a i ne moze ono kriviti kicmu ako se redovito prazni, jel tako?

Normalno....e šta bi ti da nema mene...onaj ljubomorni pas bi te osakatio bez milosti....nema ništa od prodaje....sinnke mora imati oba jajeta...
 

Back
Top