gde su pare?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Bas me zanima kako vi drage moje reagujete kad ostanete bez para sredina je meseca...a videle ste jednostavno cipele ili nesto slicno sto vam oduzima dah...koji su sve trikovi u upotrebi da bi zeljenu stvar dobile... neke znam ne prezaju ni od cega....Jednom u jednom trznom cenntru pred nekim haljinama stojim i vidim da su za mene i vecinu zennapreskupe a dve ispred mene komentarisu " ma zeno dodje mi damakiranaupadnem u banku kad ovo vidim...Ova malo sigurnijau sebe doda.."ma daj ne blamiraj se...pozvacu danas onog matorog, sto me juri i malo cu da mu dozvolim...ima za obe da dobijem lovu"...Vidi se dasse dooobro snasla :wink: P.s. ja sam sacekaladda dobijem platu ai vise nije bilo ni jedne...snasle se zene...
 
Vidi, pp da ide otprilike ovako: dok imaju love (pocetkom meseca) kupe O.K. krpice, a ine im donose zaradu od polovine meseca. To ti je prvi mesec. E, posle vec malo kombinuju i saraju. :)

Ja sam samo iskreno ushicen kada spoznam da devojke mogu jeftino (novcano), a ukusno, lepo i pazljivo da se obuku. So, takve imaju moj duboki naklon i postovanje.
 
Dlakava_Strvina:
Ena187:
Eh, meni plata stiže oko 15.og tako da prvo odvojim jedan deo za cipele, a posle se snalazim 8)

Meni je kasnila ovaj mesec... mislim plata... tako da ocekujem prekosutra... ajde da vidimo KOJE cipele je htela, izaci ce nas rachun manje :wink:

Hvala Bogu, meni ne kasni plata :wink:
Ima sad veoma lepih i dobrih cipela jeftino, treba se samo prošetati po gradu...
 
Ena187:
Dlakava_Strvina:
Ena187:
Eh, meni plata stiže oko 15.og tako da prvo odvojim jedan deo za cipele, a posle se snalazim 8)

Meni je kasnila ovaj mesec... mislim plata... tako da ocekujem prekosutra... ajde da vidimo KOJE cipele je htela, izaci ce nas rachun manje :wink:

Hvala Bogu, meni ne kasni plata :wink:
Ima sad veoma lepih i dobrih cipela jeftino, treba se samo prošetati po gradu...

Ma neka i kasni plata (pazi kad sam podvukao crveno), samo da ne kasni... :):)
 
Bad_Wolf:
Ena187:
Dlakava_Strvina:
Ena187:
Eh, meni plata stiže oko 15.og tako da prvo odvojim jedan deo za cipele, a posle se snalazim 8)

Meni je kasnila ovaj mesec... mislim plata... tako da ocekujem prekosutra... ajde da vidimo KOJE cipele je htela, izaci ce nas rachun manje :wink:

Hvala Bogu, meni ne kasni plata :wink:
Ima sad veoma lepih i dobrih cipela jeftino, treba se samo prošetati po gradu...

Ma neka i kasni plata (pazi kad sam podvukao crveno), samo da ne kasni... :):)

Uh, i to si u pravu :roll:
 
Ja nemam taj problem, kada imam pare onda i razgledam. Isla sam u Zemun polje u BN Bos, veliki izbor, a nedeljom je i popust. Mislim da je bilo preko 500 razlicitih cipela. Pa ako tamo ne nadjes nesto, onda si previse razmazena.
 
makimaki:
U BN Bosu ima svasta. Ja sam kupila papuce kakve jos nisam srela ni na jednoj devojci. Ne volim bas trend modu. Treba pogledati, pa nije svih 500 modela u trendu.

Vredi pogledati i u tunel-prolazu, gde Efendija valja one zenske gace, kako beshe reko chovek?
"ZENSKE GATJE SA RUZU NA PITCHKU" :lol:
 
Dlakava_Strvina:
makimaki:
U BN Bosu ima svasta. Ja sam kupila papuce kakve jos nisam srela ni na jednoj devojci. Ne volim bas trend modu. Treba pogledati, pa nije svih 500 modela u trendu.

Vredi pogledati i u tunel-prolazu, gde Efendija valja one zenske gace, kako beshe reko chovek?
"ZENSKE GATJE SA RUZU NA PITCHKU" :lol:

Meni tamo svi prodavci isti, onako prirodno tamni... Pokušala sam da nađem Efendiju već nekoliko puta, al' ne vredi :lol:
 
Ena187:
Dlakava_Strvina:
makimaki:
U BN Bosu ima svasta. Ja sam kupila papuce kakve jos nisam srela ni na jednoj devojci. Ne volim bas trend modu. Treba pogledati, pa nije svih 500 modela u trendu.

Vredi pogledati i u tunel-prolazu, gde Efendija valja one zenske gace, kako beshe reko chovek?
"ZENSKE GATJE SA RUZU NA PITCHKU" :lol:

Meni tamo svi prodavci isti, onako prirodno tamni... Pokušala sam da nađem Efendiju već nekoliko puta, al' ne vredi :lol:


Draga moja, efendiju svi traže, sigurno zato što ne valja :wink:
 
apotekarka:
Ena187:
Dlakava_Strvina:
makimaki:
U BN Bosu ima svasta. Ja sam kupila papuce kakve jos nisam srela ni na jednoj devojci. Ne volim bas trend modu. Treba pogledati, pa nije svih 500 modela u trendu.

Vredi pogledati i u tunel-prolazu, gde Efendija valja one zenske gace, kako beshe reko chovek?
"ZENSKE GATJE SA RUZU NA PITCHKU" :lol:

Meni tamo svi prodavci isti, onako prirodno tamni... Pokušala sam da nađem Efendiju već nekoliko puta, al' ne vredi :lol:


Draga moja, efendiju svi traže, sigurno zato što ne valja :wink:

Sigurno :wink:
 
makimaki:
Ja nemam taj problem, kada imam pare onda i razgledam. Isla sam u Zemun polje u BN Bos, veliki izbor, a nedeljom je i popust. Mislim da je bilo preko 500 razlicitih cipela. Pa ako tamo ne nadjes nesto, onda si previse razmazena.
Evo mene razmazene... :oops: bila sam par puta tamo ali od kupovine nista. :(
Znam mnogo bolja mesta za kupovinu od pomenutg BN BOSA! Veruj na rec... :wink:
 
maja mala mama:
makimaki:
Ja nemam taj problem, kada imam pare onda i razgledam. Isla sam u Zemun polje u BN Bos, veliki izbor, a nedeljom je i popust. Mislim da je bilo preko 500 razlicitih cipela. Pa ako tamo ne nadjes nesto, onda si previse razmazena.
Evo mene razmazene... :oops: bila sam par puta tamo ali od kupovine nista. :(
Znam mnogo bolja mesta za kupovinu od pomenutg BN BOSA! Veruj na rec... :wink:
Pricaj, koja su. Ovo mi mnogo daleko.
 

Back
Top