Osniva se proruska stranka "Moja Rusija"

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Osniva se stranka "Moja Rusija"
12. oktobar 2009. | 15:59 -> 17:55 | Izvor: B92
U Šapcu se osniva stranka "Moja Rusija" sa programskim ciljem političkog zbližavanja i ujedinjenja dve zemlje, Srbije i Rusije.


Da osnuje ovakvu stranku odlučio se čovek koji je 22 godine živeo u Sjedinjenim Američkim Državama. Poziv Šapčanima da podrže registraciju prve pro ruske stranke, počinje na ulici. O tome su, uz detaljno objašnjenje o osnivanju i programu stranke Srpskog spasenja – Moja Rusija preko oglasa upoznati i čitaoci lokalinih novina.

Osnivač stranke Ivan Isaković, koji se nakon 22 godine života u Sjedinjenim Američkim Državama vratio u rodni grad, veliki je zaljubljenik u Rusiju. To potvrđuje u osam programskih tačaka među kojima je najvažnija “Borba za ujedinjenje sa svojom Pravoslavnom majkom i Kolevkom Rusijom”.

“Ruski narod je uz nas, mi ovaj voz u istoriji ne smemo da propustimo, premijer Putin i predsednik Medvdev su na čelu našeg naroda. Znaci, Rusi su naš narod kao što smo i mi njihov” kaže Ivan Isaković.

Osim razgovora sa ruskim ambasadorom u Srbiji, Isaković nije imao nikakvih kontakata sa ruskim zvaničnicima. Ipak, on veruje u ujedinjenje dve zemlje.

“Ovo je veoma prirodan savez koji će da traje. On nikada nije ni prestao kod pravih Srba, ali smo samo imali pogrešne političare” kaže Isaković.

Podršku osnivanju stranke do sada je dalo nekoliko stotina Šapčana, ali Isaković smatra da neće biti problem prikupiti 10 hiljada potpisa, koliko je po novom zakonu potrebno za registraciju stranke.

“Ovo je jedina stranka koja ustvari treba, sve druge će najverovatnije prići nama” kaže Isaković.

Većina onih koji su podržali registraciju proruske stranke, poput Isakovića, osećaju bliskost sa ruskim narodom.

“Rođena sam u porodici sa dosta dece, svi smo učili ruski u školi i nas su učili: Nas i Rusa dvesta miliona” kaže Šapčanka koja je došla da podrži osnivanje stranke.

Pristalice stranke u osnivanju sada se pripremaju da u što većem broju dočekaju predsednika Rusije Dmitrija Medvedeva koji uskoro stiže u posetu Beogradu.
 
Ovo je jedna nova iskrena proruska stranka koja je izronila iz podsvijesnog nastojanja Srpskog naroda da sa Rusijom budu ujedinjeni ako treba u jednu drzavu.Sve ono sto do sada tisti Srpski narod je upravo stranka "Moja Rusija" pokazala i otvorila dusu i to ce biti prva srpska stranka koja ne kalkulira nego otvoreno staje iza stavova naslova svoje stranke.
 
Osnivač stranke Ivan Isaković, koji se nakon 22 godine života u Sjedinjenim Američkim Državama vratio u rodni grad, veliki je zaljubljenik u Rusiju. To potvrđuje u osam programskih tačaka među kojima je najvažnija “Borba za ujedinjenje sa svojom Pravoslavnom majkom i Kolevkom Rusijom”.
sto nije onda otisao u Rusiju da radi baustelle nego u mrski Sijetl kada su mu Ruje toliko na srcu ?
 
To je covjek iz Amerike i njemu je nakon dugo godina rada u SADu Rusija ostala i prirasla k srcu tako da sa ovim on matira sve nedefenirane stranke kao sto su Naprednjaci, Radikali ili DSS.

Jedno je tacno, da se pronatovski blok sve vise urusava i da kod Srba postoji sve vise otpora ka pridruzivanju sjevernoatlantskom paktu jer Rusija i narod Srpki sve vise zeli Ruski utjecaj u Srbiji a to se vec vidi iz prvog dana ako bude gledali B92 da je Ivan Isakovic vec imao intervju sa Moskovskom televizijom o tome i govorio je o vjekovnoj ljubavi Srpskog i Ruskog naroda.

Osobno ja sam za prikljucenje Srbije NATOu jer mislim da je realno da se Srbija treba uvesti u Europske tokove i biti NATOov saveznik kao i Bugarska.
 
On je vec prikupio znacajne potpise da je registruje.Da ga slucajno nece neko prebiti na ulicu kao sto se ovih dana desava?Na to on ima prava i on je covjek od utjecaja i imucan da stranku odrzava a mozda i uspije da se probije na izbore kao veliki lider stranke "Moja Rusija".

Isakovic se samo treba cuvati da ga neko ne prebije na ulicu jer sada to tako rade protivnici i oni koji se plase njegove konkretnosti stranackog programa.
 
Nije protivustavna ako za to ima odredjen broj potpisa.
To nije nista ako Srpski narod zeli da sa Rusijom sklopi jednu drzavu to jest da se ujedini u jednu drzavu, jer ako Srbi to zele niko ih na to ne moze sprijecavati i mozda je bolje da Rusija preuzme Srbiju.Velika je zainteresiranost Rusije za volju Srba jer ako Srbi u tome pokazu neozbiljnost onda propade stvar.

Da zivim u Bosnjackoj nacionalnoj drzavi ja bih volio da se ujedinim sa Saudijskom Arabijom ili Turskom.To je prirodna stvar.
 
Ivan Isakovic treba da se cuva da ga neko ne etiketira kao Milana Panica.Milan Panic je imao iste muke kada je dolazio u Srbiju da bude predjsednik jer nije imao podrske zbog sumnjicavosti da je Americki spijun ali fakat je da je on jedan od zasluznih sto je NATO odustao da bombraduje Srbiju zbog Bosne i Hercegovine.

Ivan Isakovic ima pravo da zastupa ujedinjenje Srbije sa Rusijom.Niko mu ne moze sprijeciti registraciju.
 
a sad hipotetičko pitanje ,šta ce biti ako čovek uradi agresivnu kampanju ,otprilike kao svojevremeno Karić i predje cenzus, s tim što vlast neće biti mogućnosti da ga ucenjuje pitanjima kako je stvorio bogatstvo,pa stvarno pokupi glasove svih koji vole rusiju a ima ih poprilično ,i pokaže da je veliko negativno raspoloženje prema eu i nato.Najviše mislim da ce izgubiti naprednjaci ovim njihovim približavanjem USA i EU ,slično kao što su radikali izgubili kad im je karić oteo biračko telo.
 
mora da su ovi u SRSu besni ko....:rumenko:
još jedna "muzara" koja će im izmust glasove na izborima ....:sad2: još na kraju će imat manje od LDP-a :hahaha1:

nadam se da će dobit toliko da u Skupštini ostanu "perjanice" SRSa vJerica, Nataša i Lidija :mrgreen: ono da ne bude monotono i idilično :rumenko::lol:

mislim da grešiš,više gubi toma jer njegovi se odriču rusije i hrle prema usa .Pre ce biti da je to njemu i njegovom biračkom telu namenjeno.
 
ako se zalaže nenasilnim metodama e onda nije protivustavna,edukuj se malo.Kako se ldp zalaže za nezavisno kosovo a deluje

Edukovana sam onoliko koliko ti nećeš biti u narednih deset života tako da ćuti i ne pravi se pametniji nego što jesi ;) LDP može da se zalaže i za nezavistan Beograd ako želi ali njima to ne stoji u programu i samim tim su mogli da se registruju. U programu ovih budala stoji pridruživanje Rusiji i to je atak na teritorijalni suverenitt i integritet. Drugo bi bilo da oni to ne navode kao stavku svog programa koji se predaje zajedno sa statutom pri zahtevu za registraciju. Onda bi komotno mogli da se registruju pa da to zagovaraju kao što neki već jesu na primeru ruskih gubernija ... da li sada konačno kapiraš? ;)
 
Ovo je jedna nova iskrena proruska stranka koja je izronila iz podsvijesnog nastojanja Srpskog naroda da sa Rusijom budu ujedinjeni ako treba u jednu drzavu.Sve ono sto do sada tisti Srpski narod je upravo stranka "Moja Rusija" pokazala i otvorila dusu i to ce biti prva srpska stranka koja ne kalkulira nego otvoreno staje iza stavova naslova svoje stranke.

Gde si rođen i odakle si?
 
Edukovana sam onoliko koliko ti nećeš biti u narednih deset života tako da ćuti i ne pravi se pametniji nego što jesi ;) LDP može da se zalaže i za nezavistan Beograd ako želi ali njima to ne stoji u programu i samim tim su mogli da se registruju. U programu ovih budala stoji pridruživanje Rusiji i to je atak na teritorijalni suverenitt i integritet. Drugo bi bilo da oni to ne navode kao stavku svog programa koji se predaje zajedno sa statutom pri zahtevu za registraciju. Onda bi komotno mogli da se registruju pa da to zagovaraju kao što neki već jesu na primeru ruskih gubernija ... da li sada konačno kapiraš? ;)

a čija smo sada gubernija,i da li smo procvetali kao eu gubernija ili može svako da nas keca na čelu sa onim šljamom iz holandije.Ko nam je uništio i suverenitet i teritorijalni i svaki drugi integritet, pametnice.Ja sam recimo za neutralnost ali ukoliko želimo da recimo udjemo u eu koja je klasična konfederacija zašto ne bi postojao i drugi izbor za one koji drugačije misle.
 

Back
Top