....Mushtuluk ...

.....jel kad vidite da neka riba/frajer od vasheg druga/drugarice se muva sa nekim drugim jer potrchite da omah kazete dotichnoj osobi .................:think:

Ja sam cuo da mog druga vara njegova devojka s kojoj je dugo u vezi. Ali, to licno nisam video, a iz iskustva znam da dok ne vidim ili mi pokazu sliku, ne verujem vise nikome. Zao mi druga, ali ne zelim da mu kazem to, a on ce da je pita i ona ce da negira i posle cemo se posvadjati nas dvojica.

Kad smo tu vec, sta mi savetujete?
 
Ja sam cuo da mog druga vara njegova devojka s kojoj je dugo u vezi. Ali, to licno nisam video, a iz iskustva znam da dok ne vidim ili mi pokazu sliku, ne verujem vise nikome. Zao mi druga, ali ne zelim da mu kazem to, a on ce da je pita i ona ce da negira i posle cemo se posvadjati nas dvojica.

Kad smo tu vec, sta mi savetujete?

Da i dalje ne veruješ dok ne vidiš
 
Problem je u tome sto ona studira u drugom gradu. Pa, sad, njena drugarica je rekla svojoj drugarici, a ona je rekla mojoj devojci, a devojka meni :) Poprilicno dug lanac prenosenja, tako da me je malo strah da ista preduzmem.

Zao mi je druga, stvarno je dobar momak.

Ej, bolje ćuti i ne diraj gde ne poznaješ. Svako sebi gradi sreću. Pa valjda tvoj drug ima k'urac i za druge cure, jedino ako nije zaljubljena budala.
 
Ja sam cuo da mog druga vara njegova devojka s kojoj je dugo u vezi. Ali, to licno nisam video, a iz iskustva znam da dok ne vidim ili mi pokazu sliku, ne verujem vise nikome. Zao mi druga, ali ne zelim da mu kazem to, a on ce da je pita i ona ce da negira i posle cemo se posvadjati nas dvojica.

Kad smo tu vec, sta mi savetujete?

Kloniraj se, pa mu to reci sa drugog naloga...
 

Back
Top