Само најгоре усвајамо са запада

Reichsmarschal

Ističe se
Banovan
Poruka
2.922
Уместо да се угледамо на врло ефикасну холандску државну управу, и применимо тамошња искуства, укључујући и врло мали број помоћника министара, саветника у кабинетима, и службених аутомобила, ми хоћемо да прихватимо геј параде.
Уместо да за нас буде инспиративно, врло корисно америчко искуство у вези са финансирањем научник установа и понаособ научника, ми би хтели да нам школски уџбеници личе на „сликовнице“ које се користе у многим америчким школама. При томе превиђамо да ни тамо то није случај са елитним образовним институцијама. Укратко, ми стварамо некакав накарадни модел живљења. Има ли Србија неки план развоја друштва или само слепо усваја било шта што дође са запада?
 
Srbija ima plan, da, ali da samu sebe unisti.z:D

Na dobrom je putu da se urusi iznutra ako aovako nastavi, centri moci sa zapada su naredili marionetama tadicu i ostalima da se u Srbiji vezba nova teorija vrednosti ljudskih zivota po kojoj je zivot nekog stranca (bez obzira da li je to pripadnik nacije koja nas je bombardovala) vredi vise, mnogo vise od zivota bilo kog sunarodnika. To je naravno suluda ideja, i ne moze i ne sme da prodje (nigde, pa ni u Srbiji).Ali ako prodje, mozemo slobodno da se izpozdravljamo i napustimo ovu teritoriju:rtfm:
 
Na dobrom je putu da se urusi iznutra ako aovako nastavi, centri moci sa zapada su naredili marionetama tadicu i ostalima da se u Srbiji vezba nova teorija vrednosti ljudskih zivota po kojoj je zivot nekog stranca (bez obzira da li je to pripadnik nacije koja nas je bombardovala) vredi vise, mnogo vise od zivota bilo kog sunarodnika. To je naravno suluda ideja, i ne moze i ne sme da prodje (nigde, pa ni u Srbiji).Ali ako prodje, mozemo slobodno da se izpozdravljamo i napustimo ovu teritoriju:rtfm:

A ja taman obrisala poruku...:(
 
Уместо да се угледамо на врло ефикасну холандску државну управу, и применимо тамошња искуства, укључујући и врло мали број помоћника министара, саветника у кабинетима, и службених аутомобила, ми хоћемо да прихватимо геј параде.
Уместо да за нас буде инспиративно, врло корисно америчко искуство у вези са финансирањем научник установа и понаособ научника, ми би хтели да нам школски уџбеници личе на „сликовнице“ које се користе у многим америчким школама. При томе превиђамо да ни тамо то није случај са елитним образовним институцијама. Укратко, ми стварамо некакав накарадни модел живљења. Има ли Србија неки план развоја друштва или само слепо усваја било шта што дође са запада?

Hvala ti.
 
Уместо да се угледамо на врло ефикасну холандску државну управу, и применимо тамошња искуства, укључујући и врло мали број помоћника министара, саветника у кабинетима, и службених аутомобила, ми хоћемо да прихватимо геј параде.
http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=654

Klub ljubitelja Holandije

Grupu održava Danny Elfman
Klub politickih ljubitelja Holandije okuplja sve dobronamerne forumase koji neskriveno gaje simpatije prema prijateljskoj zemlji Holandiji, koja Srbiju i srpstvo, svakoga dana neumorno cuva od njene propasti, koja bi usledila njenim prikljucenjem Evropskoj uniji.

Vecito zahvalni Holandiji na njenom prijateljstvu, verni forumasi.
Уместо да за нас буде инспиративно, врло корисно америчко искуство у вези са финансирањем научник установа и понаособ научника,
ми би хтели да нам школски уџбеници личе на „сликовнице“ које се користе у многим америчким школама.
При томе превиђамо да ни тамо то није случај са елитним образовним институцијама.
Укратко, ми стварамо некакав накарадни модел живљења. Има ли Србија неки план развоја друштва или само слепо усваја било шта што дође са запада?

А како би ти
када су Министри просвете порасли на Мирку и Славку
и Алану Форду ???
И не стварамо ми, стварају нам га они који су на Власти ...
На нама је само да трпимо и сутра поново гласамо за исте, јел ...

:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top