Ћирилица

Oceanborn.

Ističe se
Poruka
2.391
Дакле, занима ме да ли и стварном животу толико користите латиницу.
И због чега?
Да ли је заиста толико тешко употребљавати своје писмо?
Или људи мисле да су веће ''фаце'' ако пишу латиницом у коју могу да убаце и оно чувено ''W, TZ, TJ, Y, X'' уместо нормалних слова?

Мислим, погледајте браћу Русе:)
 
Дакле, занима ме да ли и стварном животу толико користите латиницу.
И због чега?
Да ли је заиста толико тешко употребљавати своје писмо?
Или људи мисле да су веће ''фаце'' ако пишу латиницом у коју могу да убаце и оно чувено ''W, TZ, TJ, Y, X'' уместо нормалних слова?

Мислим, погледајте браћу Русе:)

e ja kako kad...
a cesto mi se desi da pisem onako,malo jedno,malo drugo.........u istoj recenici... :rumenka:
 
Osim na kompu i telefonu,svuda pišem ćirilično.Što se tiče Rusa,oni su već fanatici:
russian-keyboard_l.jpg

htc-max-4g-review-01-321x375.jpg
 
uvijek pisem cirilicom pisanim slovima!
potpisujem se latinicom,na komp isto latinicu koristim i kada pisem na stranom jeziku,to se podrazumijeva,tada nemam problem u brkanju i mijesanju ova 2 pisma,jedino kada popunjavam nesto na maternjem jeziku,a pise latinica,e onda vazda grijesim-pocnem cirilicom,a zavrsim latinicom!:lol:
 
latinica.navikla,ne forsiram sebe..a tek sad iz inata necu ...cus...budi srbIN ,pisi cirilicom..how yes no..

Наравно, ако смо Срби, треба да пишемо свој језик латиницом.
Ако смо нпр. Енглези, латиницом...
И тако даље.
Нема то везе са неким тамо патриотизмом, ако си на то циљала:neutral:
 
latinica.navikla,ne forsiram sebe..a tek sad iz inata necu ...cus...budi srbIN ,pisi cirilicom..how yes no..
Al' stvarno,šta fali ćirilici?To što je većina vas verovatno videla samo najstariji i najprostiji font,druga je stvar...Kako Ruje mogu a mi ne?Nije da ih volim zato što su Rusi nego stvarno imaju nešto u glavi. :ok:
 
Наравно, ако смо Срби, треба да пишемо свој језик латиницом.
Ако смо нпр. Енглези, латиницом...
И тако даље.
Нема то везе са неким тамо патриотизмом, ако си на то циљала:neutral:

pa,povezuju to sa patriotizmom nacionalizmom kurcem palcem...smor mi je to jaakoo...oba pisma su dobra da ne kazem lepa...jednostavno ,stvar izbora.
cus ,cujes sebe...
oni koji pisu latinicom se kao prave face..
za'ebavas li se !?
mislim...ko se ovim opterecuje danAs:hahaha:
 
pa,povezuju to sa patriotizmom nacionalizmom kurcem palcem...smor mi je to jaakoo...oba pisma su dobra da ne kazem lepa...jednostavno ,stvar izbora.
cus ,cujes sebe...
oni koji pisu latinicom se kao prave face..
za'ebavas li se !?
mislim...ko se ovim opterecuje danAs:hahaha:

Па праве се.:neutral:
Имам пар познаника који кажу: ''Ја скоро не знам да пишем ћирицом''(наравно да знају, само се праве) и мисле да је то нешто добро:neutral:
 
Па праве се.:neutral:
Имам пар познаника који кажу: ''Ја скоро не знам да пишем ћирицом''(наравно да знају, само се праве) и мисле да је то нешто добро:neutral:
ok ..njihova stvar..
sta sad ?
ili ,ti to ocajnicki zelis da dokazujes svoj patriotizam iz norveske ?
uzivaj bre ..vid' 'de zivis ***.
 
Al' stvarno,šta fali ćirilici?To što je većina vas verovatno videla samo najstariji i najprostiji font,druga je stvar...Kako Ruje mogu a mi ne?Nije da ih volim zato što su Rusi nego stvarno imaju nešto u glavi. :ok:
nije problem u latinici cirilici no u namA..
mi sebe ne volimo..
vi ne govorite zasto nE pisemo cirilicom ,lepo pismo..
nego zasto nE pisemo cirilicom ,kad mogu BRACA RUSI
nreovevatno.
 
ok ..njihova stvar..
sta sad ?
ili ,ti to ocajnicki zelis da dokazujes svoj patriotizam iz norveske ?
uzivaj bre ..vid' 'de zivis ***.

Ја и нисам рекла да сам патриота.
Нити сам од оних који пљују по својој држави, нити од оних који је слепо воле и обожавају.
И писање ћирилицом не мора да буде повезано са патриотизмом, зашто би?
Па и по уставу смо ћирична земља:)
 

Back
Top