V.B. DA RADISA POBEDI :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Oako sam otvorila grupu na fejsu :)..i nije mi jasno
da neko drugacije moze da razmislja (to je inace odlika ljudi koji su sa ovih prostora ,,zar ne?..heheh )
...inace u tekstu postoji i recenisa koju sam nasla na vukajliji..:)|

Mozda nije najbolja sezona velikog brata
ali je Radisa svakako najbolji lik koji se pojavio u toj kuci.
Kao lik mog cukundede koji je iskocio sa stare fotografije .iz prvog svetskog rata.Covek je 100% ono za cim REALITY emisije tragaju.Prirodan,komican,,i ne ume da se pretvara.on je ono sto zaista i jeste.
Najurbaniji ukucanin u kuci, zemljoradnik koji se silom prilika zadesio na istom mestu sa gomilom seljaka
Zato cesto i izgleda potpuno zbunjen ,jer mu je potpuno stano foliranje i pretvaranje u bilo kom smislu..
Radisa ,posto je sve to,mislim da jedini on i zasluzuje da bude pobednik ovog serijala...

..........link je
https://www.facebook.com/group.php?gid=156261695985&ref=search&sid=1286014873.1953557115..1

:)
 
radisa je kralj
radisa-ljupten.jpg
 
Radiša deluje kao Dobar lik,ne proračunat ko većina ljudi izašla iz fabrike ''modernog društva'' pa teško da će pobediti.Jednostavno,to što on nudi se ne traži:(.Da se ponaša više kao seljačina,privukao bi veću pažnju.
 
A ti kao imas nesto protiv socijalnih slucajeva kojih ima itekako po srbiji?da prvo i osnovno je da si vaspitan i da se ne brecas na druge a sline ti jos mama brise

e nemoj tu da se brecas na mene,da je ne krenem da se brecam.....!
i realno,socijalno se ne odnosi samo na novac,nego i na drustvo-a covek to svakako jeste-socijalni slucaj-isto kao sto je bio ivan............
i realno,to nema nikakve veze sa vaspitanjem-to je nerirodna sredina i svi su puni negativne energije............a i postoji nesto sto se zove temperamentnost............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top