Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

Da li su hrvati opterećeni vestima iz Srbije i zbog čega?

  • Hrvati isključivo žive od vesti iz Srbije zato što su zavidni i opterećeni...

  • Hrvati isključivo žive od vesti iz Srbije zato što su Srbi najbrojniji potencijalni čitaoci...

  • Hrvatske vesti su objektivne i iste kao i kod drugih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Ja čitam hrvatske internet novine jer su kvalitetne ali jedna stvar konstantno bode oči a to je što žive od tuđe (čitaj srpske) nesreće dok uspehe ne pominju i zavidni su na to.

Eventualni sportski, diplomatski i dr uspesi propraćeni su veoma malo tj uopšte (kao što je recimo to bio slučaj kada smo osvojili tituli svetskog šampiona u vaterpolu, čije su teme na Index hr pre toga dosta propraćene)
 
Ja čitam hrvatske internet novine jer su kvalitetne ali jedna stvar konstantno bode oči a to je što žive od tuđe (čitaj srpske) nesreće dok uspehe ne pominju i zavidni su na to.

Eventualni sportski, diplomatski i dr uspesi propraćeni su veoma malo tj uopšte (kao što je recimo to bio slučaj kada smo osvojili tituli svetskog šampiona u vaterpolu, čije su teme na Index hr pre toga dosta propraćene)

Samo mi reci koji su to nasi diplomatski i drugi uspesi u zadnjih 5 godina?
ajde, sportski, da kazemo da ih ima...
I nesto ne vidim da se u nasim novinama pominju bilo kakvi diplomatski uspesi Hrvatske ili tako nesto..
A i sto bi?
Nego smo mi takav narod-'sto da ebem ako selo ne zna'

ma dajte vise...
 
Poslednja izmena:
Ja čitam hrvatske internet novine jer su kvalitetne ali jedna stvar konstantno bode oči a to je što žive od tuđe (čitaj srpske) nesreće dok uspehe ne pominju i zavidni su na to.

Eventualni sportski, diplomatski i dr uspesi propraćeni su veoma malo tj uopšte (kao što je recimo to bio slučaj kada smo osvojili tituli svetskog šampiona u vaterpolu, čije su teme na Index hr pre toga dosta propraćene)



Pošto si dobro upućen navedi neke primjere kada smo uživali u tuđoj nesreći....
 
Pošto si dobro upućen navedi neke primjere kada smo uživali u tuđoj nesreći....

vidis da nema pojma. ja bio pre neki dan u puli i citao vecernji list i globus i uvek se iznenadim kad vidim koliko se u hrvatskim novinama pise negativno o samoj hrvatskoj. cisto se isprepadam kad vidim u kakvim problemima zivi hrvatska. o srbiji jedva poneka marginalna rec i krajnje objektivna. pa ako hrvatski novinari mogu toliko lose pisati o vlastitoj zemlji ne treba im zameriti ako i o komsiluku pisu lose. a loseg u srbiji ima i na pretek.
 

Back
Top