Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

Pogledaj rezultate ankete: Da li su hrvati opterećeni vestima iz Srbije i zbog čega?

Glasova
16. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Hrvati isključivo žive od vesti iz Srbije zato što su zavidni i opterećeni...

12 75,00%
  • Hrvati isključivo žive od vesti iz Srbije zato što su Srbi najbrojniji potencijalni čitaoci...

1 6,25%
  • Hrvatske vesti su objektivne i iste kao i kod drugih

3 18,75%
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

Aktivan član
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

Ja čitam hrvatske internet novine jer su kvalitetne ali jedna stvar konstantno bode oči a to je što žive od tuđe (čitaj srpske) nesreće dok uspehe ne pominju i zavidni su na to.

Eventualni sportski, diplomatski i dr uspesi propraćeni su veoma malo tj uopšte (kao što je recimo to bio slučaj kada smo osvojili tituli svetskog šampiona u vaterpolu, čije su teme na Index hr pre toga dosta propraćene)
    Slovany nerozdeli.Sparta,Kosice,Legia,Krakowia,Lech, Kielce,Spartak,CSKA,Dynamo..support for SRB

cange nije na forumu
    se krsti levom i desnom kad ovde svrati..♫♪♫♪ ♫ ♪ ♫♪
    Poznat cange (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1043

Podrazumevano Re: Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

.

pa kad čitaš pogrešne net-novine .....

.
    nije dovoljno biti dobar, potrebno je napraviti i ostale takvima.............

Aktivan član
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Da li su hrvatski mediji opterećeni vestima iz srbije i kako to izgleda ostalima?

ma nije nego
    Slovany nerozdeli.Sparta,Kosice,Legia,Krakowia,Lech, Kielce,Spartak,CSKA,Dynamo..support for SRB

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Ма ко их бре ебе
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Миле саКлисе Pogledaj poruku
    Ма ко их бре ебе
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio Slavic Land Pogledaj poruku
    Ja čitam hrvatske internet novine jer su kvalitetne ali jedna stvar konstantno bode oči a to je što žive od tuđe (čitaj srpske) nesreće dok uspehe ne pominju i zavidni su na to.

Eventualni sportski, diplomatski i dr uspesi propraćeni su veoma malo tj uopšte (kao što je recimo to bio slučaj kada smo osvojili tituli svetskog šampiona u vaterpolu, čije su teme na Index hr pre toga dosta propraćene)
    Samo mi reci koji su to nasi diplomatski i drugi uspesi u zadnjih 5 godina?
    ajde, sportski, da kazemo da ih ima...
    I nesto ne vidim da se u nasim novinama pominju bilo kakvi diplomatski uspesi Hrvatske ili tako nesto..
    A i sto bi?
    Nego smo mi takav narod-'sto da ebem ako selo ne zna'

ma dajte vise...
    Poslednji put ažurirao/la snoshaj efendija : 11.10.2009. u 19:48
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Ističe se darda (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Ma cini ti se

Buduća legenda piciginx (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    648

Citat Original postavio Slavic Land Pogledaj poruku

Pošto si dobro upućen navedi neke primjere kada smo uživali u tuđoj nesreći....

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio piciginx Pogledaj poruku
    Pošto si dobro upućen navedi neke primjere kada smo uživali u tuđoj nesreći....
    vidis da nema pojma. ja bio pre neki dan u puli i citao vecernji list i globus i uvek se iznenadim kad vidim koliko se u hrvatskim novinama pise negativno o samoj hrvatskoj. cisto se isprepadam kad vidim u kakvim problemima zivi hrvatska. o srbiji jedva poneka marginalna rec i krajnje objektivna. pa ako hrvatski novinari mogu toliko lose pisati o vlastitoj zemlji ne treba im zameriti ako i o komsiluku pisu lose. a loseg u srbiji ima i na pretek.

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

meni se cini samo da oni vise izvestavaju o nama, nego mi o njima. nisam primetila da su zlonamerni.

Buduća legenda piciginx (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    648

Citat Original postavio silly983 Pogledaj poruku
    meni se cini samo da oni vise izvestavaju o nama, nego mi o njima. nisam primetila da su zlonamerni.
    To ti se samo čini...

Slične teme

1. Kako mediji uništavaju kulturu Srpskog naroda...
    Autor C0NSIGLIERI u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 16:50
  2. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.03.2008., 22:44
  3. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.11.2007., 15:54
  4. Svetski mediji o potvrdjivanju Ustava Srbije...
    Autor *BILJA* u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.10.2006., 16:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •