Utisci sa P!NK !!!

^pa i za Metaliku je bilo "Dan posle"... :roll:
Ako moderatoru izgleda ne smeta,ne treba ni nama.Jednostavno preskocimo temu,ako nekog ne interesuje-nek je ne otvara i ne postuje :roll:
Ja nisam bila,tako da nema utisaka :lol:
 
TaYna:
Moji utisci su se tek danas slegli...
Review koncerta sam postavila na www.pinkbgd.tk
(videcete link) :D

Ako neko hoce da stavim i njegov review, nek' mi pise (moja e-mail adresa je na sajtu)!

Naravno, i ovo je pravo mesto za iznosenje utisaka (u kracoj formi) 8)

Ej, super ti je sajt! Bas je lepo sto konacno neki fan i kod nas napravi neki sajt. Barem se nadam da si fan i da sve to nije deo zvanicne reklame... I lepo je sto si stavila mp3 pesme, do sad sam znao dve ili tri njene mtv pesme a danas je "Don't let me get me" vec postala moj hit nedelje :) Mada ima jos par dobrih pesama... I dalje mislim da je "party" jedna od najboljih pesama iz zanra.

Veceras je na Politici bila prica o koncertu. Bezveze je sto nije bilo ljudi. Verovatno je to i razlog zbog kojeg nije zelela da prica sa novinarima. Vazno je da klinci ovde slusaju Cecu... U stvari, kad malo bolje razmislim i pogledam druge, Ceca je jos i super, prava pop zvezda...
 
Groucho Marx:
Ej, super ti je sajt! Bas je lepo sto konacno neki fan i kod nas napravi neki sajt. Barem se nadam da si fan i da sve to nije deo zvanicne reklame...
Nije reklama, pre se moze reci da sam fan, mada nisam neki die-hard fan...Sada je i ne bi vredelo reklamirati, zar ne? Cisto mi je palo na pamet da napravim sajtic! Ipak je P!NK svetska zvezda, a setila se da dodje kod nas sada kad je njena karijera u usponu...sto je retko ko uradio u poslednjih 15-ak godina. BTW, hvala na komplimentima vezanim za sajt! :)
 
britgirl:
^pa i za Metaliku je bilo "Dan posle"... :roll:
Ako moderatoru izgleda ne smeta,ne treba ni nama.Jednostavno preskocimo temu,ako nekog ne interesuje-nek je ne otvara i ne postuje :roll:
Ja nisam bila,tako da nema utisaka :lol:
moderatora nema a neko mora da odrzava forum, a to ja radim koliko mogu :wink: za metalicu su tu bili koliko toliko moderatori pa su radili, a sad :roll: :ne: :wink:
 
Ernesto_Che:
e, nisam bila, al htela bih da pitam jel bilo ljudi?

Pa sad i jeste i nije. Bilo je oko 2000 ljudi, ali je bina bila suvise blizu ulaza tako da je deo za publiku bio prilicno popunjen.

Dobro je da nije bilo vise ljudi, jer bi onda tesko preziveli paklenu vrucinu u hali. Zamisli gotovo potpuno hermeticki zatvoren prostor u kojem 2000 ljudi (na 40 stepeni napolju), a na 100 stepeni unutra igra i skace 2 sata.
 
Tzar:
Ernesto_Che:
e, nisam bila, al htela bih da pitam jel bilo ljudi?

Pa sad i jeste i nije. Bilo je oko 2000 ljudi, ali je bina bila suvise blizu ulaza tako da je deo za publiku bio prilicno popunjen.

Dobro je da nije bilo vise ljudi, jer bi onda tesko preziveli paklenu vrucinu u hali. Zamisli gotovo potpuno hermeticki zatvoren prostor u kojem 2000 ljudi (na 40 stepeni napolju), a na 100 stepeni unutra igra i skace 2 sata.

da, jeste...bas je bilo strasno sto se vrucine u hali tice... :o
 
CobRa-SiC-:
A zašto su na televiziji rekli da je bilo tolicno ljudi da nije bilo sigurno dal će se koncert održati? :?

Pa da ti imas super album, pesmu godine, reklamiras Pepsi i mozes da napunis bilo koju halu na planeti, da li bi dosao u neku tamo Srbiju da pevas pred 1000-2000 ljudi?

Pink je ipak dosla i svaka joj cast.
 

Back
Top