Pendulum D'n'B

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Ja sam do skoro slusao samo house, progressive i minimal (takodje se bavim amaterski produkcijom), ali otkako mi je drug doneo prvi album Penduluma "Hold your colours", Moj pogled na svet muzike se skroz promenio!!! Ubrzo sam skinuo i njihov 2. album, "In Silico" i mogu reci da sam ponovo odusevljen...

Jednostavno posle njih mi vise niko nije interesantan, samo njih slusam po ceo dan, ne pamtim da ovoliko dugo nisam slusao house... :D

Skinuo sam pesme jos nekih bendova kao sto su Black Sun Empire koji nisu losi ali ni blizu Pendulumu...

Zna li neko bendove poput dobre poput Penduluma?

Hvala... ;) ... D'n'B rulezZZzZz!!! :D
 
Ja takođe uglavnom slušam neku sasvim drugu vrstu muzike, ali Pendulum obožavam! :D
Možda zato što oni ipak mešaju različite žanrove i imaju jedinstveni zvuk.
Ne znam baš da ti preporučim sličnu muziku, ali meni je High Contrast takođe ok, kada je D'n'B u pitanju....
 
Pendulum razbija! :lol:

A za slicno... probaj sa njihovim ocigledno najvecim uticajem - The Prodigy. :)
The Prodigy naravno! Ali bez obzira na sve to i dalje mislim da su Pendulum dimenzija za sebe... :D ... Uostalom, manje vise svi potvrdjuju da im nema ekvivalenta na sceni... ;)

Ovaj novi album bi trebao da bude BOOM! Stavio sam link... Kazu da su na drugom preterali sa gitarama i da su imali onaj sindrom "drugog albuma", ali da vracaju elektroniku na ovom novom!!! :D :D :D Can't wait!!! :D :D :D
 

Back
Top