TV Pink

terapeut

Primećen član
Poruka
988
Mojoj deci je zabranjeno da gledaju Pink.Izbrisan je iz memorije mog TV pre godinu i po dana.
Ovih dana sam cula od koleginica da je u onom besramnom kvizu trenutak istine Tatjana Vojtehovski postavila pitanje zeni koju je seksualno zlostavljao otac,da li je ikada pri odnosu sa ocem dozivela orgazam?
Ako je ovo tacno,komentar nemam,a Vi?
 
nemam pojma, ne odobravam to brisanje kanala, jer kod nas nikada nijedan kanal nije izbrisan. Protv pinka nemam nista, ali pored gore pomenutog kviza imam, i ne gledam ga.
Uostalom Pink je besplatan.
A rts se placa...
 
nemam tv pink a nije mi ni žao, ne smatram da sam nešto propustila
al kad sam bila kod mame ajd reko da vidim taj famozni trenutak istine (deca su spavala)
pitanja su stvarno nezgodna, ja lično ne bih odgovarala nikad na njih
 
O tome sam pročitala u novinama, u mojoj kući se Pink ne gleda već više godina.
Ukoliko je zaista istina, strašno je, ali je samo odlika primitivizma u kome živimo.
 
:ok:svaka cast za brisanje kanala..ta emisija je na samom vrhu spskog debilizma..inace tatjana je pr pinka..provokativna bez dlake na jeziku..sami sebe pokopavaju sardzajem koji emituju
 
...kod nas nije izbrisan ni jedan kanal...ali Pink niko ne gleda.Nismo familijarni s Pinkom- niti u muzici, niti u popularnim talk-show(ima) tipa "rekla-kazala-lupila-ostala živa", niti u političkim emisijama, niti u izboru filmova(ni nove ne stignem da pogledam a kamoli neke iz sedamdeset prve...)
O "slučaju Vojtehovski" sam čitala na Forumu.Ja bih tu ženu goMnjivom motkom- da se spusti malo na zemlju.Mnooogo je umislila...I mislim da će posle ovoga da joj krene sve nizbrdo...
O dušama koje se prijavljuju za kviz- ne bih ni o njima...Svako od njih je, na žalost, bolestan....
 
Ja sam gadljiva na Pink poodavno, ali stoji mi u memoriji na nekom dvocifrenom kanalu, iako ga retko gleda bilo ko u porodici. Tu emisiju sam pogledala par puta da vidim o cemu se tu radi i sta je toliko sokantno, i prvi i poslednji utisak mi je bio da je do zla boga ruzna, prljava i nepotrebna. Ponizavajuca i jeftina. Jadna i ofucana. Voditeljka mi se nikad nije ni svidjala jer je umisljena, mada sam mislila da je malo visi nivo ipak. Ali ovo sto je pokazala u emisiji je dno dna. Sta su ljudi spremni da urade za pare, ne mislim na ove jadnike koji se prijavljuju, vec na voditeljku koja bi gazila preko leseva zarad para i "karijere". A na Pinku su uglavnom takvi , a na to sam izuzetno gadljiva.
 
Jeste istina i mislim da bi trebalo da plate neku ogromnu kaznu, jer da ih ukinu ne mogu.

Ovog leta sam imala prilike da putujem po unutrasnjosti i tamo se nista sem Pinka i ne gleda.Deca koja se igraju napolju su retka slika,svi su ispred tv-a i gledaju spanske serije,grand-parade i pomenute kvizove.
Na modelu Pinka odrastaju generacije,za koje je sistem vrednosti u kome je ljudska intima,dostojanstveno ponasanje i human odnos prema drugim ljudima potpuno nepoznat.Zao mi je ,mnogo mi je zao sto se ovo dogadja.
Pokusavam da zastitim svoju decu od ovoga i podrzavam sve akcije koje vode u tom pravcu.
 
Problem je sto sve to ipak prolazi, niko ne sankcionise taj jeftin sadrzaj, cuju se kritike tu i tamo, ali sve te ruzne emisije i dalje postoje i neko ih gleda. Nazalost taj neko cesto nema dovoljno godina da proceni tezinu tog loseg sadrzaja, a mi kao roditelji mozemo do izvesne mere i do odredjenih godina dete da usmeravamo, a posle ili su usvojili to sto smo ih ucili ili su prepusteni sami sebi. A ako vecina njihovih vrsnjaka gleda na pr. spanske serije ili im je idol neki dziber voditelj, nisam sigurna kako ce biti.Uostalom ni mi nismo voleli iste stvari kao nasi roditelji, tinejdzer je sam sebi gazda ili bar tako misli i pokusava da se ponasa.
 
Slazem se!Mislim da se nasa deca srecu sa mnogo vise problema nego sto smo mi imali i tesko je sto drzava ne cini nista da bi se direktni izvori neznanja ,nasilja i nepristojnosti sankcionisali.Uloga roditelja kao i njihova odgovornost je ogromna,a u mnogim situacijama roditelji su nemocni.Od drzave dobijate uvek isti odgovor"Sve pocinje iz porodice!Porodica je odgovorna!"
Ista ta drzava nema sluha ni moci da TV sadrzaje upristoji,pa roditeljima ostaje......sta?
 
Žalosno je to ubijanje duha koje se već godinama odigrava kod nas.
Ne postoji način da se dete zaštiti od takvog uticaja.
Ukoliko kod kuće ne gleda, niko ne garantuje da neće videti negde
drugde, ili čuti.
Primer: nisam bila upoznata sa postojanjem nekakve pesme "Zmija i žaba", kod kuće smo
detetu puštali Kolibri, Kockicu, Čaroliju ili neke slične pesmice primerene njenom uzrastu.
Odvedem dete u vrtić, tamo čujem gorepomenutu pesmu i zgrozim se jer sva deca igraju,
znaju tekst i uživaju. Neverovatno, to zvuči kao ljigav turbo folk, nikako kao dečija pesma.
I kako onda, šta dalje?
Dok ne prestane indokrinacija koju sprovode ispirači mozga, množiće se Vojtehovski i slične joj.
Množiće se i teme i još više čemera i jada kroz emisije.

Sve deluje kao da se vraćaju devedesete (daleko bilo, ali je tako) :(
 
Žalosno je to ubijanje duha koje se već godinama odigrava kod nas.
Ne postoji način da se dete zaštiti od takvog uticaja.
Ukoliko kod kuće ne gleda, niko ne garantuje da neće videti negde
drugde, ili čuti.
Primer: nisam bila upoznata sa postojanjem nekakve pesme "Zmija i žaba", kod kuće smo
detetu puštali Kolibri, Kockicu, Čaroliju ili neke slične pesmice primerene njenom uzrastu.
Odvedem dete u vrtić, tamo čujem gorepomenutu pesmu i zgrozim se jer sva deca igraju,
znaju tekst i uživaju. Neverovatno, to zvuči kao ljigav turbo folk, nikako kao dečija pesma.
I kako onda, šta dalje?
Dok ne prestane indokrinacija koju sprovode ispirači mozga, množiće se Vojtehovski i slične joj.
Množiće se i teme i još više čemera i jada kroz emisije.

Sve deluje kao da se vraćaju devedesete (daleko bilo, ali je tako) :(
air-max-90-vivid-blue-1.jpg

z:mrgreen:
 
Žalosno je to ubijanje duha koje se već godinama odigrava kod nas.
Ne postoji način da se dete zaštiti od takvog uticaja.
Ukoliko kod kuće ne gleda, niko ne garantuje da neće videti negde
drugde, ili čuti.
Primer: nisam bila upoznata sa postojanjem nekakve pesme "Zmija i žaba", kod kuće smo
detetu puštali Kolibri, Kockicu, Čaroliju ili neke slične pesmice primerene njenom uzrastu.
Odvedem dete u vrtić, tamo čujem gorepomenutu pesmu i zgrozim se jer sva deca igraju,
znaju tekst i uživaju. Neverovatno, to zvuči kao ljigav turbo folk, nikako kao dečija pesma.
I kako onda, šta dalje?
Dok ne prestane indokrinacija koju sprovode ispirači mozga, množiće se Vojtehovski i slične joj.
Množiće se i teme i još više čemera i jada kroz emisije.

Sve deluje kao da se vraćaju devedesete (daleko bilo, ali je tako) :(

Samo da se nadovezem,Jedan od izvodjaca pomenute pesme je i Ognjen Amidzic koji u reklami za zvake glumi retardiranog coveka.Koliko je to degradirajuce,neukusno i bolesno mogu da vam kazu roditelji dece ometene u razvoju sa kojima sam imala prilike da razgovaram.
 
TV Pink ne pratim, ne svidja mi se njihov program, a i inace ne gledam mnogo TV.
A tu emisiju "Trenutak istine" sam sasvim slucajno gledala...
Uzas jedan... :eek:
Samo nije mi jasno da li neko drugi postavlja ta pitanja a voditeljka ih samo prenosi tj cita sa onog ekrana? :think:
 
ja ne vidim sta je toliko strasno tu z:D
Pa evo i ja bih svima rekao za pare sve sto ima o mom zivotu,sta oni imaju od toga?- nista z:D
Msm ono vise je to neko izdrkavanje samo, bas me zabole dal je uzivala dok ju je silovao jaka stvar z:D.
 
Mojoj deci je zabranjeno da gledaju Pink.Izbrisan je iz memorije mog TV pre godinu i po dana.
Ovih dana sam cula od koleginica da je u onom besramnom kvizu trenutak istine Tatjana Vojtehovski postavila pitanje zeni koju je seksualno zlostavljao otac,da li je ikada pri odnosu sa ocem dozivela orgazam?
Ako je ovo tacno,komentar nemam,a Vi?

Lepo je to što decu hoćeš da naučiš pravim vrednostima. Lepoj muzici, pravoj umetnosti, zaista cenim tvoj pokušaj da decu zaštititiš od navale kiča i šunda. Ali moram da te upitam jedno pitanje: Šta misliš? Hoćeš li uspeti u tome? U mom komšiluku devojčica koja je 5 razred konstantno dolazi kući uplakana jer je druge devojčice odbacuju zbog toga što ne dolazi našminkana u školu, zbog toga što ne zna ko su Viki, Kiki ,Riki i sl. Kolege koje rade po školama (školski psiholozi) me takođe često izveštavaju o ovoj pojavi. Vaspitačice u obdaništima po ceo dan puštaju deci tu muziku. Hoću da ti kažem da Pink prodire sa svih strana, iz škole, prodavnice, pekare, komšiluka. Šta ćeš raditi ako se jednog dana i tvoje dete vrati uplakano iz škole jer su je devojčice odbacile zbog toga što nije znala da nastavi stih ,,ne bi bilo loše da Kabrio porše uteraš u moju garažu'' ???
 
Deca ce vec sama od sebe nauciti sta valja sta ne, neka gledaju ta hoce boze.
Ne vidim sta je toliko lose u trenutku istine, ako ima neko ko hoec da prica ok znaci to je neka vrsta realnosti z:D
a opet kazem nema niko nista od toga sto ja znam da je ona uzivala ili ne z:D z:D
totalno mi je svejedno
 
Deca ce vec sama od sebe nauciti sta valja sta ne, neka gledaju ta hoce boze.
Ne vidim sta je toliko lose u trenutku istine, ako ima neko ko hoec da prica ok znaci to je neka vrsta realnosti z:D
a opet kazem nema niko nista od toga sto ja znam da je ona uzivala ili ne z:D z:D
totalno mi je svejedno

Simpatično razmišljanje. Prvo, deca ne umeju sama od sebe da nauče šta valja a šta ne, već ona u detinjstvu najviše uče putem imitacije i identifikacije sa uzorima. Što se Trenutka istine tiče, koliko se ja sećam pre svake emisije ide okrugli crveni znak sa brojem 18...tako da...Deca i ne bi trebalo da gledaju ovu emisiju.
 

Back
Top