Tema za diskusiju....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sokox

Početnik
Poruka
28
-------------------------------------------------------------------------------------------------------


************************************************************************************************
Ovo je tema za diskusiju,i kao takva sme se koristiti na javnim forumima.Zadaci nisu zavedeni pod sifrom ,te se stoga smatraju javnim.Misljenja su svakako dobrodosla,i bilo bi pozeljno da se sto vise nas ukljuci !Autor ove teme ne odgovora pod nikakvim zakonom,jer se tema oslanja na javnost !
 
Poslednja izmena:
imam jedno hitno pitanje neam vremena za novu temu..treba prekopiram dvd sa xp-om, ali akd samo uradim copy disk drugi disk nije butabilan..kako da gapravim da bude butabilan ??

Znaci ako imas 2 rezaca (ili jedan rezac drugi DVD/rom, nebitno), ubacis taj DVD sto treba da kopiras u jedan a prazan u drugi i ides copy entire DVD, sto znaci da ce ga kopirati bas onakav kakav jeste, sa boot sektorima....;)

A ako nemas gore pomenuto, onda moras prvo da kopiras entire DVD na racunar isto preko ove opcije pa da ga narezes....
 
Znaci ako imas 2 rezaca (ili jedan rezac drugi DVD/rom, nebitno), ubacis taj DVD sto treba da kopiras u jedan a prazan u drugi i ides copy entire DVD, sto znaci da ce ga kopirati bas onakav kakav jeste, sa boot sektorima....;)

A ako nemas gore pomenuto, onda moras prvo da kopiras entire DVD na racunar isto preko ove opcije pa da ga narezes....

ok tnx, vise nije potrebno, instalitrao sam neki XP mini
zauzima 1.8 gig na startu i trosi sam po sebi 84 mb rama :)
al valja znati za ubuduce..:)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top