sta je to
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: sta je to

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano sta je to

Kako ide ona pitallica za kojunemamoodgovor "sta je to u ljudskom bicu sto ga tera prema picu"? Pitam se je li samo iluzija da jedna zena moze odviknuti musko stvorenje od alkohola... uvekk kad mis e ucini daje to moguce...vidim neke "srecne parove" koji se rasturaju jer se to vise ne moze trpeti...Pitam se kakko to opijanje stvaravecu srecu od one koju imamo kroz ljubav jedne zene...P.s. Nisam imala takvoiskustvo da bbudem s alkoholicarem ali cujemm stalno te tuzne price...sta mi moze npr odgovoriti jedan savremen muskarac

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Draga ariela,
    Ja lično mislim da bi ste Vi podhitno trebali da preuzmete ulogu moderatora na forumu savremeni muškarac Toliko tema i što je najvažnije za sve imam odgovor
    U ovom slučaju je kriv pripadnik jačeg pola :shock: (za razliku od prošlih tema) jer se radi o gubitnicima koji pokušavaju da pobegnu od stvarnosti tražeći utehu u lažnim iluzijama(OVO VAŽI I ZA NARKOMANE(i ja sam nekad bio jedan od njih ops: ))
    Možda ALI SAMO MOŽDA i žena nosi krivicu za to jer je dozvolila da mu alkohol bude zanimljiviji od nje.
    Pa čak i ako se neko propije zbog žene to nije nikakvo opravdanje

Pozdrav 8)

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

Iza velike vecine muskaraca koji pretjerano piju stoji cangrizava zena,a oni nemaju hrabrosti ili snage da je ostave,pa na taj nacin ubijaju muku.Svom muskarcu treba,a i moze se pomoci da ne pije ili bar da ne pretjeruje.

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio zendeli
    Iza velike vecine muskaraca koji pretjerano piju stoji cangrizava zena,a oni nemaju hrabrosti ili snage da je ostave,pa na taj nacin ubijaju muku.Svom muskarcu treba,a i moze se pomoci da ne pije ili bar da ne pretjeruje.
    Tamo gde je alkohol tamo nema zivota ni porodice, a vi prichajte i glupirajte se do mile volje... :?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Napokon jedna interesantna tema ...
    Ali, ja zaista ne smatram da alkoholizam ima neke veze sa devojkama ili ženama.
    A da li može da ga odvrati od tog zla ? Teško, ali ne i nemoguće.

Primećen član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Gotovo nemoguće. Mada, često devojkama imponuje da im momak šljoka, ali onda očekuju da će brak i godine zajedničkog života da ga promene... No, kako vreme ide, polako stare i nemaju isti prag tolerancije na ispovraćanu kuću, psovanje (neki počnu i da tuku), ne donošenje plate, zavirivanje konobaricama pod suknju, itd. I onda stanu i kukaju kakav im je muž, kao da nisu znale da pije i kad su se udavale

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio Ena187
    ... često devojkama imponuje da im momak šljoka ...
    I onda stanu i kukaju kakav im je muž, kao da nisu znale da pije i kad su se udavale
    Mene mnogo više čude devojke koje se ne bune kad dobiju šamar do "momka". Šta onda očekuju kad se udaju ?

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    I onda stanu i kukaju kakav im je muž, kao da nisu znale da pije i kad su se udavale
    Mene mnogo više čude devojke koje se ne bune kad dobiju šamar do "momka". Šta onda očekuju kad se udaju ?
    BRAVO!

Primećen član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Misliš "do momka" ili "od momka"?

Eeeeeeeeeeeeee, zato ja lupim njemu šamar na početku, čisto da se zna ko je gazda u kući 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Milojko moram da stanem u tvoju odbranu
    Secate li se ljudi da sam u temi "Ima ih vise"napisao da zena ne bi trebalo da me ispravlja kad pogresim u pravopisu(barem ne javno) :x
    E sad ova gospodjica kao ne zna da li si hteo da napises "do momka" ili "od momka"
    Aaaaaaaaaaaaaaa,poludecu :x
    Pozdrav 8)

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Ma 'teo sam da kažem od momka, naravno. A ono momak sam stavio pod navodnike, jer je to siledžija a ne momak.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •