Predlozite nov zakon

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
210.979
Ja predlazem da se zabrani sportistima..pevaljkama i politicarima da otvaraju kafice i da se bave ugostiteljstvom posto o tome nemaju pojma i nisu kvalifikovani..posto se ocigledno ugostitelj nece baviti njihovim poslovima..dal je moguce nesto uraditi da se svako mora baviti onim sto zavrsi?sta mislite o tome i dajte vase predloge sta treba menjati
 
Ja predlazem da se zabrani sportistima..pevaljkama i politicarima da otvaraju kafice i da se bave ugostiteljstvom posto o tome nemaju pojma i nisu kvalifikovani..posto se ocigledno ugostitelj nece baviti njihovim poslovima..dal je moguce nesto uraditi da se svako mora baviti onim sto zavrsi?sta mislite o tome i dajte vase predloge sta treba menjati

:dontunderstand:
Koja to kvalifikacija treba za ugostitelja ?
 
Ja predlazem da se zabrani sportistima..pevaljkama i politicarima da otvaraju kafice i da se bave ugostiteljstvom posto o tome nemaju pojma i nisu kvalifikovani..posto se ocigledno ugostitelj nece baviti njihovim poslovima..dal je moguce nesto uraditi da se svako mora baviti onim sto zavrsi?sta mislite o tome i dajte vase predloge sta treba menjati

Treba menjati drzavu..:mrgreen::mrgreen:
 
Xmm,politicar ako se bavi politikom i dobija platu ,pa josh
jedno dve ,tri ,deset svojih privatnih firmi,a ovamo milion bez posla,
ima li to uopshte smisla.O moralu da i ne govorimo.Nek stave firme na cekanje.
Pa da vidish mesta u politici.Pogotovo oni shto su se namirili.
Trebaju i trazhiti otvaranje racuna nashih gradjana po bankama shirom sveta,
k`o Ameri za njihove.
A vuna Kico ?
 

Back
Top