Moje drage komsije (Aquí no hay quien viva)

The One Who

Zainteresovan član
Poruka
429
Na prvom je spratu ljubav u cvatu, a pored njih dve babe u ratu.

Na drugom spratu imamo samohranog tatu, i porodicu, gde se ne zna ko nosi kravatu. Na trećem spratu, Alisija jede samo salatu i traži muškarca koji pliva u zlatu, a ne kao Lucija večitog zamlatu, dok Belen samo želi redovnu platu...

’Moje drage komšije’ je komedija, koja govori o životu grupe komšija i problemima, koje imaju da se slože o svakodnevnim pitanjima.

Izuzetno duhovit scenario u dobro poznatom španskom duhu, prikazuje uobičajene životne probleme na jedan sasvim originalan, a opet realističan i zabavan način.

Zgrada ima tri sprata, a na svakom spratu su po dva stana, u kojima žive na prvi pogled sasvim obični, a zapravo veoma živopisni junaci. U prizemlju je mladi domar Emilio, koji je nasledio posao od svog oca i nema nikakvih drugih ambicija u životu, a tu je i video-klub u kome radi dvadesetpetogodišnji Pako, koji sanja da postane filmski režiser.

Na prvom spratu su dve sestre od preko 65 godina, vesela i brbljiva Visenta i cinična i sarkastična Marisa, kao i mladi i uspešni Fernando i Mauri, koji su u prilično turbulentnoj gej vezi.

Iznad njih je četvoročlana porodica, koja ima puno problema u međuljudskim odnosima, a u stanu pored samohrani otac Armando, koji je u stalnom sukobu sa majkom i sinom.

Konačno, na poslednjem spratu su mladi par Lucija i Roberto, koji su tek počeli da žive zajedno i prolaze kroz težak period odvajanja od roditelja, kao i dve tridesetogodišnje drugarice, zavodnica Alisija i zajedljiva i opsesivna Belen.

Od kada su krenuli sa prikazivanjem ’Moje drage komšije’ su brzo postale najgledanija igrana serija u Španiji.

Televizija B92 prikazaće svih 90 epizoda serije u trajanju od po 60 minuta.

Aquí no hay quien viva
Žanr: komedija
http://www.imdb.com/title/tt0381733/

Uloge: Malena Alterio, Marivi Bilbao, Jose Luis Gi; Autori: Injaki Aristimunjo i Alberto Kabaljero

(preuzeto sa b92.net)


Da li ste odgledali neku epizodu?
Meni su bas super, pomalo lice na Seranove, ali ipak, originalni na neki svoj nacin.
 
Pocela da gledam. Za sad su mi duhoviti, zanimljivi i bliski :D. Dopada mi se, iako to nisam ocekivala od "spanske serije" posto njih vezujem za one srceparajuce, a i, do sad sam, duhovitost povezivala sa filmovima/serijama koji stizu iz nekih drugih zemalja.

Do sada mi se dopalo sto sam videla, a mnogo toga blisko je i nasem podneblju i zivotu, uopste :lol:.
 
Poslednja izmena:
Pocela da gledam. Za sad su mi duhoviti, zanimljivi i bliski :D. Dopada mi se, iako to nisam ocekivala od "spanske serije" posto njih vezujem za one srceparajuce, a i, do sad sam, duhovitost povezivala sa filmovima/serijama koji stizu iz nekih drugih zemalja.

Do sada mi se dopalo sto sam videla, a mnogo toga blisko je i nasem podneblju i zivotu, uopste :lol:.

To su u stvari telenovele i retko kada imaju veze sa Spanijom.
 
Posto se preklapa emitovanje sa popodnevnom reprizom Pakovog sveta, moram da kazem da bi ipak izabrala da gledam Paka. Ova serija je duhovita, ali ima previse likova i skace iz situacije iz situaciju, ne moze covek prosto da se snadje sta se dogadja.

Mada dobra je ona baba, ona niza mrsava :zcepanje:
 
Pocela da gledam. Za sad su mi duhoviti, zanimljivi i bliski :D. Dopada mi se, iako to nisam ocekivala od "spanske serije" posto njih vezujem za one srceparajuce, a i, do sad sam, duhovitost povezivala sa filmovima/serijama koji stizu iz nekih drugih zemalja.

Do sada mi se dopalo sto sam videla, a mnogo toga blisko je i nasem podneblju i zivotu, uopste :lol:.

Kad ima to?
 
pa gledajte uvece....
ja lepo zasednem pa povezem par komada serija

paka, komsije, saut park....i meni lepo....:mrgreen:

Ko će toliko da sedi, treba nešto i da se radi :mrgreen:

Da, juče sam se cepala kad je onom portiru (kako li se zove) došao otac pa je nešto bila priča o tome kako ga mama ne voli i zašto su ga uopšte imali pa je otac rekao: mama ti je bila u depresiji pa smo rekli ajde da imamo dete; kad si se rodio još se više izdeprimirala :hahaha: ; ali vremenom te zavolela, a ja - onako :rotf:
 
:rotf:Ma super je !Kazem,dobro je osmisljeno,i originalna je serija.Jako mi je smesno kad pocnu da se ljube ona dvojica!I one 2 babe su totalno nenormalne!Onaj predsednik stanara uvek nadrlja,+ jadnik ceka jos jedno dete s onom!:mrgreen::mrgreen:A onog domara,sta li je, necu ni da komentarisem!:hahaha: Ima repriza u 00:15 za one koji ne stizu da gledaju u 17.
 

Back
Top