Ciganija ili hir

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite o zenama (u vecem drustvu na picu) koje nikad ne zovu turu nego jos vade novce i zele platiti samo svoje pice?

Ja mislim da su to yebene ciganke i jako losi i proracunati ljudi.

Ako sede dva muskarca i pet zena, pa zar su ti muskarci duzni placati celu noc njima pice, a jos je to drugarsko okupljanje a ne muvanje?

I moram dodati, te zene sve imaju daleko vecu platu od tih muskaraca.

Da li ima kraja toj ciganiji?
 
ne znam,ja inace ako nemam kesa da castim sve ni ne izlazim.a zensko sam.
sta cu,poslednji boem.


A ne znam, tako je i jedna gazdarica kafica pocela urlati na mene, jer sam rekao da su nase zenske (vecina) slepice jer nista nemaju i nista ne donose u zajednicu i uverava me kako ona i njene prijateljice placaju sve zivo muskarcima, da bi se na kraju ispostavilo da se ona ni ne zeli druziti sa likovima koji imaju malu platu.:roll:

A ja sam je onda pitao, pa kako ti nije glupo da ti neko sa malom platom placa pice (odnosno taj lik koji ima 20000 platu i sa kojim se ne zeli druziti, a pila bi celu noc na njegov racun), i tu sam je skroz srondao.
 
to se radi kad zelis na fair play da das do znanja da je to samo "pice"...i u slucaju da nije bilo poziva,nego ste se sreli .... ili poslovno...

licno...ja to ne radim...ili ne platim sve ili platim sve...na zapadu je to potpuno normalno,ovde nije
 
Sta mislite o zenama (u vecem drustvu na picu) koje nikad ne zovu turu nego jos vade novce i zele platiti samo svoje pice?

Ja mislim da su to yebene ciganke i jako losi i proracunati ljudi.

Ako sede dva muskarca i pet zena, pa zar su ti muskarci duzni placati celu noc njima pice, a jos je to drugarsko okupljanje a ne muvanje?

I moram dodati, te zene sve imaju daleko vecu platu od tih muskaraca.

Da li ima kraja toj ciganiji?

ti imas problema sa kintom,pa ti stalno nadolaze teme u vezi kesa,zena koje ne placaju racune i sl?
 
To nije sporadicna pojava kod nas, nego oblik zivota. I sta guras svoju tu dabrovu njusku u ovu temu ako nemas sta pametno reci, ae magla i da te ne vidim skoro na mojim temama.

al si opasan bre :)

pricao mi brat koji je otisao pre par godina u Austriju, da je to tamo skroz normalno, iako ja smatram da je to sebicno. Posebno ako te neko pozove na pice, a taj isti plati samo za sebe.

Mnogo su plasticni ti stranci :)
 
ti imas problema sa kintom,pa ti stalno nadolaze teme u vezi kesa,zena koje ne placaju racune i sl?


Nemam ja problema sa novcem, nego ga cenim jer ga nisma nikad dobijao, nego zaradio. Pa ga zato i znam trositi.

I ne skreci sa teme, jer pitanje nije moja financijska situacija nego glumatanje nasih zena koje se u vecini grebu bez imalo blama, a leze na parama.
 
al si opasan bre :)

pricao mi brat koji je otisao pre par godina u Austriju, da je to tamo skroz normalno, iako ja smatram da je to sebicno. Posebno ako te neko pozove na pice, a taj isti plati samo za sebe.

Mnogo su plasticni ti stranci :)


Slazem se ako pozoves da trebas platiti, ali ako ste se svi nasli uz dogovor da se vidite a neko se pravi grbav konstantno.:roll:
 
Nemam ja problema sa novcem, nego ga cenim jer ga nisma nikad dobijao, nego zaradio. Pa ga zato i znam trositi.

I ne skreci sa teme, jer pitanje nije moja financijska situacija nego glumatanje nasih zena koje se u vecini grebu bez imalo blama, a leze na parama.

pa da se ne grebu,ne bi ni lezale na svom steku...al,sta im to vredi...ja svoju platu spizdim na druge uglavnom...nesto ustedim...imam garderobe za izvoz...cipela,patika...ne smem vise da kupujem...pa sad trosim na druge....
 
Volim da vidim borbu izmedju muskarce i zene kada se placa pitje ili tura, posebno stav dotiche u datom trenutku,tipa "Nemoj molim te, naljuticu se itd" Znaci da te ceni i postuje u samom startu...Volim to, sve mi je to nekako simpa, pricam u globalu... ;)
 
nikad mi nije bilo jasno to oko tih cena,evra itd... ja kupujem ono sto mi se svidja,bas me briga koliko kosta...u granicama moje procene vrednosti proizvoda i cene...a sta drugi nose...ybms bas...
 
Volim da vidim borbu izmedju muskarce i zene kada se placa pitje ili tura, posebno stav dotiche u datom trenutku,tipa "Nemoj molim te, naljuticu se itd" Znaci da te ceni i postuje u samom startu...Volim to, sve mi je to nekako simpa, pricam u globalu... ;)

iskreno...ja moje muskarce nikad nisam mogla da "pratim" u placanju....ali,sve drugove i drugarice ja castim,zato sto nemaju "za leba" sto se kaze....inace,platili bi i oni...ali,to se ne mora ni spominjati,jer znamo medjusobno kako ko stoji sa lovom
 
iskreno...ja moje muskarce nikad nisam mogla da "pratim" u placanju....ali,sve drugove i drugarice ja castim,zato sto nemaju "za leba" sto se kaze....inace,platili bi i oni...ali,to se ne mora ni spominjati,jer znamo medjusobno kako ko stoji sa lovom

Ej bre...Granica Angel, GRANICA mora da postoji...Nisi ti, niti bilo ko bogom dana, to sto ti hoces da ispadnes majka tereza prema svojima bliznjim u neku ruku i kapiram ali je i jadno sa druge strane, mislim prijateljski ti pricham, nema ljutis. Ne treba ti da pratis nikoga, jednostavno da se nadomestish ponekad,malo ravnopravnosti nece nikome skoditi... ;)
 
Ej bre...Granica Angel, GRANICA mora da postoji...Nisi ti, niti bilo ko bogom dana, to sto ti hoces da ispadnes majka tereza prema svojima bliznjim u neku ruku i kapiram ali je i jadno sa druge strane, mislim prijateljski ti pricham, nema ljutis. Ne treba ti da pratis nikoga, jednostavno da se nadomestish ponekad,malo ravnopravnosti nece nikome skoditi... ;)

pogresno si razumeo...niti trazim nesto od nekoga,niti mi neko nesto trazi...ako mi neko nesto daje i ja osetim da je to iskreno,ja prihvatim,a moje ni ne pitam dal im nesto treba,vidim ,kupim ,donesem i ostavim...i drugaricama isto tako...ako imam nesto,ja im dam. ostavim i odem. a oni to mogu da zadrze ili bace... isto kao i ja,ako mi se decko smuci,sve poklone mu vratim
 

Back
Top