Narezivanje PS2 DVD-a sa Hard Diska

starolecanin

Primećen član
Poruka
852
Cao! Imam mali problemcic...
Imam igru za PS2 na hardu, i ona je u WinRAR formatu. Fajl je tezak oko 3.7Gb, i kada ga odpakujem izbaci desetak nekih fajlica jako malih. Moje pitanje je: kako da narezem taj fajl da mi radi na PS2? Da li da ga jednostavno narezem preko Nero Express-a i on ce ga prepoznati (u sta cisto sumnjam)... Probao bih ja neke kombinacije, ali mi nije konzola blizu, pa ne mogu da probam... Citam na netu da postoje neki programi ali ipak da cujem vase misljenje...
Hvala na svakom odgovoru!
 
kako rarovan fajl? alcohol ga nece prepoznati, treba ga ekstraktovati, i najverovatnije ce dobiti .iso ili .mdf fajl, i taj fajl ce alcohol prepoznati kao image fajl i onda ga jednostavno nareze. ukoliko ekstraktovan fajl nije neki od image fajlova, u sta ne verujem, onda klasicno narezivanje pomocu Nero burnera :):bye:
 
kako rarovan fajl? alcohol ga nece prepoznati, treba ga ekstraktovati, i najverovatnije ce dobiti .iso ili .mdf fajl, i taj fajl ce alcohol prepoznati kao image fajl i onda ga jednostavno nareze. ukoliko ekstraktovan fajl nije neki od image fajlova, u sta ne verujem, onda klasicno narezivanje pomocu Nero burnera :):bye:

Jao da Zaboravio sam :( I ja sam imao problema kad sam dobio Play i skinuo 3 igrice pa mi ni jedna nije radila jer ih nisam lepo rezao :mrgreen:
 
kako rarovan fajl? alcohol ga nece prepoznati, treba ga ekstraktovati, i najverovatnije ce dobiti .iso ili .mdf fajl, i taj fajl ce alcohol prepoznati kao image fajl i onda ga jednostavno nareze. ukoliko ekstraktovan fajl nije neki od image fajlova, u sta ne verujem, onda klasicno narezivanje pomocu Nero burnera :):bye:

Zasto bi neko rarovo jedan jedini fajl? Iso se moze ekstraktovati preko rara, pa verovatno zbog toga se pojavljuje ikonica winrar-a...
 

Back
Top