BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!

shizika

Početnik
Poruka
20
Moja sestra ima problem. Bradavice su joj potpuno neosetljive na dodire. Kada je muskarac miluje bradavice joj se retko kad ukrute, i ako on uspe to da uradi to traje 1 minut i one se opet vrate na normalu. Cak i kad je napaljena u toku seksa, pa cak i orgazma njoj su bradavice mekane. Najeze joj se samo kada joj je hladno, ali od dodira ne. Da li to znaci da joj nervi na bradavici nisu osetljivi?

Da li jos neko ima slican problem, stvarno je mnogo neprijatno, muskarac uvek misli da ona nije dovoljno napaljena.
 
shizika:
Moja sestra ima problem. Bradavice su joj potpuno neosetljive na dodire. Kada je muskarac miluje bradavice joj se retko kad ukrute, i ako on uspe to da uradi to traje 1 minut i one se opet vrate na normalu. Cak i kad je napaljena u toku seksa, pa cak i orgazma njoj su bradavice mekane. Najeze joj se samo kada joj je hladno, ali od dodira ne. Da li to znaci da joj nervi na bradavici nisu osetljivi?

Da li jos neko ima slican problem, stvarno je mnogo neprijatno, muskarac uvek misli da ona nije dovoljno napaljena.

Cika-Snokijeve SEXUALNE CAROLIJE

Iako niste naveli o neostljivosti KOJIH bradavica se radi, predpostavljam da se radi o bradavicama na grudima.Za pocetak ne bi bilo lose, da vasa sestra skine grudnjak u toku odnosa pa tek nakon toga da partner pristupi stimulaciji bradavica (naravno, neka stimulacija ne bude upaljacem ili el.strujom).
Nadam se da ce vam pomoci moj savet. 8)
 
Dlakava_Strvina:
Devilishgirl:
Gadi mi se kad * poput tebe pomenu moje ime. :evil: Idi popusi..

Analizom vasheg sklopa lichnosti potruditjemo se da vam obezbedimo zasebnu prostoriju. Niko vas nece nervirati i bice vam lepo. :twisted:
Ispade da je ovo problem na drzavnom nivou :roll: Stvarno je snasla velika nesreca...predlazem da se osnuje komisija i da svako da strucno misljenje i pomogne jadnoj devojci koja nema brige u smislu kako opstati kako uciti kako biti casni gradjanin ovog drustva...kad bi jednom ustala i pola pet i po najvecoj kisi trcala na posao i rintala ceo dan najezile biti se bradavice od muke garantujem ti...A to sto se ne jeze na dodir govori samo o tome da si frigidna :wink: eto ti neceg zbog cega neces spavati do podne ko sto si navikla...
 
Mnoge devojke i žene previše često ili previše retko imaju seksualne odnose. Kod ovih što preteruju jer tragaju za nirvanom čula jednostavno ''otupe'' jer im je sex kao dobar dan ma koliko se trudile da ga dignu na naučni nivo. :D Drugi ekstrem su one koje se oduševe kada im se posreći pa u želji da zadrže muškarca više brinu o njegovom nego o svom zadovoljstvu pa ne mogu da se opuste i da im telo prirodno reaguje. Veliki broj žena se razbija od seksa sa raznim ''pastuvima'' a ne dožive orgazam zato što za dobro reagovanje tela (pa i bradavica) treba puna kompatibilnost dva bića u psihofizičkom smislu. No, danas u hiperinformatičkoj eri nemamo vremena da odaberemo pravu osobu i onda dolazi do problema kojih nikad nebi bilo da se poštuje prirodan tok stvari i materije 8)
 
shizika:
Moja sestra ima problem. Bradavice su joj potpuno neosetljive na dodire. Kada je muskarac miluje bradavice joj se retko kad ukrute, i ako on uspe to da uradi to traje 1 minut i one se opet vrate na normalu. Cak i kad je napaljena u toku seksa, pa cak i orgazma njoj su bradavice mekane. Najeze joj se samo kada joj je hladno, ali od dodira ne. Da li to znaci da joj nervi na bradavici nisu osetljivi?

Da li jos neko ima slican problem, stvarno je mnogo neprijatno, muskarac uvek misli da ona nije dovoljno napaljena.
Otkud ti to sve znaš? Pa nije valjda da je gledaš u svim tim situacijama? Šta te briga za sestrine bradavice, ma daj!
 

Back
Top