BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!

Početnik
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!

Moja sestra ima problem. Bradavice su joj potpuno neosetljive na dodire. Kada je muskarac miluje bradavice joj se retko kad ukrute, i ako on uspe to da uradi to traje 1 minut i one se opet vrate na normalu. Cak i kad je napaljena u toku seksa, pa cak i orgazma njoj su bradavice mekane. Najeze joj se samo kada joj je hladno, ali od dodira ne. Da li to znaci da joj nervi na bradavici nisu osetljivi?

Da li jos neko ima slican problem, stvarno je mnogo neprijatno, muskarac uvek misli da ona nije dovoljno napaljena.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!

Citat Original postavio shizika
    Moja sestra ima problem. Bradavice su joj potpuno neosetljive na dodire. Kada je muskarac miluje bradavice joj se retko kad ukrute, i ako on uspe to da uradi to traje 1 minut i one se opet vrate na normalu. Cak i kad je napaljena u toku seksa, pa cak i orgazma njoj su bradavice mekane. Najeze joj se samo kada joj je hladno, ali od dodira ne. Da li to znaci da joj nervi na bradavici nisu osetljivi?

Da li jos neko ima slican problem, stvarno je mnogo neprijatno, muskarac uvek misli da ona nije dovoljno napaljena.
    Cika-Snokijeve SEXUALNE CAROLIJE

Iako niste naveli o neostljivosti KOJIH bradavica se radi, predpostavljam da se radi o bradavicama na grudima.Za pocetak ne bi bilo lose, da vasa sestra skine grudnjak u toku odnosa pa tek nakon toga da partner pristupi stimulaciji bradavica (naravno, neka stimulacija ne bude upaljacem ili el.strujom).
    Nadam se da ce vam pomoci moj savet. 8)

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne preostaje joj nista drugo, nego da sa partnerom primeni foru iz 9 1/2 nedelja, nek je partner mazi kockicama leda!

Podrazumevano

Bogami je to ozbiljna problematika....

Primećen član Samuraj (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ako joj led ne pomogne, ne znam šta će??????

Podrazumevano

eto zabave po vrućini

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Fuckin asshole..

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano e bas ga preteraste...

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Citat Original postavio Devilishgirl
    Gadi mi se kad * poput tebe pomenu moje ime. Idi popusi..
    Analizom vasheg sklopa lichnosti potruditjemo se da vam obezbedimo zasebnu prostoriju. Niko vas nece nervirati i bice vam lepo.
    Ispade da je ovo problem na drzavnom nivou Stvarno je snasla velika nesreca...predlazem da se osnuje komisija i da svako da strucno misljenje i pomogne jadnoj devojci koja nema brige u smislu kako opstati kako uciti kako biti casni gradjanin ovog drustva...kad bi jednom ustala i pola pet i po najvecoj kisi trcala na posao i rintala ceo dan najezile biti se bradavice od muke garantujem ti...A to sto se ne jeze na dodir govori samo o tome da si frigidna :wink: eto ti neceg zbog cega neces spavati do podne ko sto si navikla...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ariela dusho, mene si citirala?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vazi..samo mi nije jasno kakve veze ja imam s necijim bradavicama...jeste da imam zlatne ruke, ali nisam lez.. jos uvek

Have fun Dlakavi..

Početnik
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma daj, ne menjajte temu, pa vi se zezate, a ja sam ozbiljno izlozila njen problem. Nije frigidna, nije kao od leda, trenutno ima vezu od godinu i po dana, ali i u svim prethodnim vezama je imala isti problem.
    Ukoliko zeli nek neko ozbiljno odgovori, a ako ne uzivajte u za*ebanciji!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa mozda joj nisu osetljive..je l se desava nesto kad radi sama sebi to..je l to oduvek bilo ili od skora...sto je uopste bitno

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

I ja imam slican problem...
    Doduse,kod mene je samo ova desna neosetljiva...al' zato leva radi k'o svajcarski sat...
    Muka ziva te bradavice...

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    eto zabave po vrućini
    a i to sto kazes.Nije to nista strasno...Imam i ja drugaricu kojoj su bradavice "uvucene" sto ce joj bradavice castiti? da dokaze momku da se napalila?a maxe.Imace samo problema sa dojenjem bojim se...

Zainteresovan član Zagor BG (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Mnoge devojke i žene previše često ili previše retko imaju seksualne odnose. Kod ovih što preteruju jer tragaju za nirvanom čula jednostavno ''otupe'' jer im je sex kao dobar dan ma koliko se trudile da ga dignu na naučni nivo. Drugi ekstrem su one koje se oduševe kada im se posreći pa u želji da zadrže muškarca više brinu o njegovom nego o svom zadovoljstvu pa ne mogu da se opuste i da im telo prirodno reaguje. Veliki broj žena se razbija od seksa sa raznim ''pastuvima'' a ne dožive orgazam zato što za dobro reagovanje tela (pa i bradavica) treba puna kompatibilnost dva bića u psihofizičkom smislu. No, danas u hiperinformatičkoj eri nemamo vremena da odaberemo pravu osobu i onda dolazi do problema kojih nikad nebi bilo da se poštuje prirodan tok stvari i materije 8)

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Re: BRADAVICE NE MOGU DA SE UKRUTE (najeze)!!!

Citat Original postavio shizika

Otkud ti to sve znaš? Pa nije valjda da je gledaš u svim tim situacijama? Šta te briga za sestrine bradavice, ma daj!

Slične teme

1. bradavice na prstima
    Autor medicin83 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.11.2007., 21:36
  2. bradavice ili šta već oko očiju
    Autor leptirica sarenica u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 19:17
  3. Bradavice!!!
    Autor CANDY-MAN u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 60