Predsednički izbori u Ukrajini - Hoćemo li imati gasa ?

Kandidati sa najvetjim shansama:
YanukovichViktorSquare.jpg

Viktor Janukovich, Putinov chovek
xin_22120111225961676152.jpg

Viktor Jushchenko, zapadni chovek
upl_timoshenko.jpg

Julija Timoshenko, zhena zmaj
 
sadasnji predsednik juschenko uziva 3.5% popularnosti..
toliko o pro-nato, pro-eu i rusofobstvu u ukrajini.

ona bogata fufa je okrenula curak naopako i igra rusku kartu. nju podrzava 20.5% a proruskog janukovica 25%.

http://www.ukranews.com/eng/article/215119.html

Na wikipediji stoje josh gori rezultati po Jushchenka i josh bolji po Janukovicha. Medjutim na izborima tje se sve to promeniti i izdajnici tje se opet ujediniti.
 
Na wikipediji stoje josh gori rezultati po Jushchenka i josh bolji po Janukovicha. Medjutim na izborima tje se sve to promeniti i izdajnici tje se opet ujediniti.

cujem tvoji shampioni prodaju tenkove gruzijcima za 400 000 dolara komad.
t-80u oplot.
dobar tenk bez daljnjeg za nikakvu cenu.

ko se omastio, kolko ukrajinaca nece dobiti plate sledece godine zbog ovog?
i ko ce da ih snabdeva sa svim i svacim?

znam da su yushcenko i banda rusofobi, al kako misle da premeste ukrajinu i odvoje je od mocnog etnicki bratskog suseda?

nisam video i cuo za gore politicare od ukrajinskih
 
Ukrajina je u ruskim sapama, pricao sam sa nekim rusima i oni kazu da je strategija kremlja bila da sto vise sjebu Ukrajinu, kako bi se ukrajinci razocarali u zapad, i to izgleda po anketama uspeva kremlju, prozapadne opcije su sve slabije...... uostalom forumasi treba da znaju da istocnu ukrajinu naseljavaju rusi, njih 18 000 000, a tu se nalazi 90% ukrajinske industrije, donjecki basen, tako da putin moze rasturiti ukrajinu za 5 minuta......
 
Ukrajina je u ruskim sapama, pricao sam sa nekim rusima i oni kazu da je strategija kremlja bila da sto vise sjebu Ukrajinu, kako bi se ukrajinci razocarali u zapad, i to izgleda po anketama uspeva kremlju, prozapadne opcije su sve slabije...... uostalom forumasi treba da znaju da istocnu ukrajinu naseljavaju rusi, njih 18 000 000, a tu se nalazi 90% ukrajinske industrije, donjecki basen, tako da putin moze rasturiti ukrajinu za 5 minuta......


Poznata sema: upropastis firmu, pa je parama(sto manjim) ukradenim iz nje kupis....
Privatizacija Ukrajine.....
 

Back
Top