Ima li neko Volharda?

I ja sam to jurio ali uzaludno. Jedino originalno prevedeno izdanje koje jos nisu zavrsili... cekam vec 5 meseci da ga izdaju. Imas kopiju ako ti nesto zanci 1650 din kod filozovskog u kopirnici...
 
gost555:
Malba:
Interesuje me ima li neko slucajno , sasvim slucajno , original Volharda na prodaju(organska hemija)?

Imam ja pod uslovom da mislis na srpsko izdanje tj. da pod pojmom 'original' podrazumevas knjigu a ne kopiju.Cena je 100 evra.
Knjiga je kao nova.

E hvala puno na informaciji.Kopiju vec imam.Raspitacu se za original u decembru.Nadam se da ce ga biti u dovoljnim kolicinama :)
 
Anonymous:
gost555:
Malba:
Interesuje me ima li neko slucajno , sasvim slucajno , original Volharda na prodaju(organska hemija)?

Imam ja pod uslovom da mislis na srpsko izdanje tj. da pod pojmom 'original' podrazumevas knjigu a ne kopiju.Cena je 100 evra.
Knjiga je kao nova.

E hvala puno na informaciji.Kopiju vec imam.Raspitacu se za original u decembru.Nadam se da ce ga biti u dovoljnim kolicinama :)

Nisi me razumeo.Bolje ti je da kupis knjigu koju ja imam (ne moras od mene, posto ti cena ne odgovara) nego to novo izdanje.Ovo izdanje sto ja imam je U BOJI (oznaceni reaktivni centri molekula i ostale relevanse razlicitim bojama) sto pruza zaista veliko olaksanje kod ucenja.
Novo izdanje ce biti samo crno-belo.Tako sam cuo iz pouzdanih izvora.Onda uzmi Pinea za 30 EVRA i to je to.
Pozdrav.
 
Anonymous:
Videcemo mada mislim da nece biti crno-bela jer u tom slucaju ljudi ce kupovati kopije... Inace tak knjiga ako si je vec kupio znaci da ti treba, nikada se ne prodaje...

Mislio sam i za Morison&Bojda da nikad necu prodavati ali uvek ima bolje...
Ovo je samo osnovni kurs, koji mi je u jednom momentu zatrebao zbog nekih mehanizama reakcija i vise mi zaista nije potrebna.
Pozdrav.
 

Back
Top