Ima li neko Volharda?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Ima li neko Volharda?

Malba
    Guest

Podrazumevano Ima li neko Volharda?

Interesuje me ima li neko slucajno , sasvim slucajno , original Volharda na prodaju(organska hemija)?

Guest

Podrazumevano

I ja sam to jurio ali uzaludno. Jedino originalno prevedeno izdanje koje jos nisu zavrsili... cekam vec 5 meseci da ga izdaju. Imas kopiju ako ti nesto zanci 1650 din kod filozovskog u kopirnici...

gost555
    Guest

Podrazumevano Re: Ima li neko Volharda?

Citat Original postavio Malba
    Interesuje me ima li neko slucajno , sasvim slucajno , original Volharda na prodaju(organska hemija)?
    Imam ja pod uslovom da mislis na srpsko izdanje tj. da pod pojmom 'original' podrazumevas knjigu a ne kopiju.Cena je 100 evra.
    Knjiga je kao nova.

Guest

Podrazumevano

preterao si
    Novo izdanje ce biti ispod 100 Eur

gost555
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    preterao si
    Novo izdanje ce biti ispod 100 Eur
    Onda cekaj...Usput, novo izdanje ce biti oko 120 evra ali ce biti u CRNO-BELOJ tehnici stampe.
    Ako uopste izadje do decembra. 8)

Guest

Citat Original postavio gost555
    Imam ja pod uslovom da mislis na srpsko izdanje tj. da pod pojmom 'original' podrazumevas knjigu a ne kopiju.Cena je 100 evra.
    Knjiga je kao nova.
    E hvala puno na informaciji.Kopiju vec imam.Raspitacu se za original u decembru.Nadam se da ce ga biti u dovoljnim kolicinama

gost555
    Guest

Citat Original postavio gost555
    Knjiga je kao nova.
    E hvala puno na informaciji.Kopiju vec imam.Raspitacu se za original u decembru.Nadam se da ce ga biti u dovoljnim kolicinama
    Nisi me razumeo.Bolje ti je da kupis knjigu koju ja imam (ne moras od mene, posto ti cena ne odgovara) nego to novo izdanje.Ovo izdanje sto ja imam je U BOJI (oznaceni reaktivni centri molekula i ostale relevanse razlicitim bojama) sto pruza zaista veliko olaksanje kod ucenja.
    Novo izdanje ce biti samo crno-belo.Tako sam cuo iz pouzdanih izvora.Onda uzmi Pinea za 30 EVRA i to je to.
    Pozdrav.

Guest

Podrazumevano

Videcemo mada mislim da nece biti crno-bela jer u tom slucaju ljudi ce kupovati kopije... Inace tak knjiga ako si je vec kupio znaci da ti treba, nikada se ne prodaje...

gost555
    Guest

Podrazumevano

Videcemo mada mislim da nece biti crno-bela jer u tom slucaju ljudi ce kupovati kopije... Inace tak knjiga ako si je vec kupio znaci da ti treba, nikada se ne prodaje...
    Mislio sam i za Morison&Bojda da nikad necu prodavati ali uvek ima bolje...
    Ovo je samo osnovni kurs, koji mi je u jednom momentu zatrebao zbog nekih mehanizama reakcija i vise mi zaista nije potrebna.
    Pozdrav.

pinka
    Guest

Podrazumevano

Zar ga je tako tesko nabaviti?Ja sam u Novom Sadu otisla u knjizaru i jednostavno ga kupila...original...Inace,sa kog ste vi faxa?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio pinka
    Zar ga je tako tesko nabaviti?Ja sam u Novom Sadu otisla u knjizaru i jednostavno ga kupila...original...Inace,sa kog ste vi faxa?
    Daj posalji nam broj telefona,adresu na kojoj se nalazi ta knjizara.Ja sam inace iz Beograda

Slične teme

1. da li neko zna ?
    Autor gost 304860 u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 29.05.2006., 00:53
  2. Da li Neko zna - ?
    Autor Virtualni Hajker u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.12.2003., 14:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor