Duško Vujošević

Sta kazu navijaci crvene zvezde kad ih neko pita ko je Dule Vujosevic?
- On je nas otac. **** nam kevu vec osam godina.


Ide Dule ulicom,sretne cigane i pita ih:Cigani,koliko sam ja titula osvojio za redom?
-Cigani:Osam!
-Dule:Na ***** vas nosam!
 
haha... A ko je pobedio poslednji put? eeeeeeeeee Ronin,koji je danas dan?:D

1. Mnogo ste se digli posle jedne pobede, tako je bilo i prošle sezone u finalu, pa ste ispušili na kraju.
2. Poslednjih 9 godina smo ubedljivo najbolji na Balkanu ( a i šire ), i stojim iza toga !
3. Prođite u Top 16 Evrolige, sa onakvim timom kakav je imao Partizan. I ove sezone nam je loš tim, pa pobeđujemo najjače evropske timove.
4. Sačekaj sledeći derbi. Ako nas opet pobedite, možete nečemu da se nadate. Na primer da ćete za 3 godine da osvojite NLB ligu.
5. Danas je petak, a juče je bio četvrtak, kada smo pobedili tim desetak puta skuplji.
 
Vujošević je istakao da je opomenuo igrače, koji su posle pobede protiv Efes Pilsena u Beogradu,
sa navijačima pevali pesmu u kojoj se vređa novinarka Brankica Stanković, ali da nisu to svesno uradili
i da nisu oni "pokrenuli hajku protiv nje"


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=30&nav_category=12&nav_id=401192


koji bolid mafijaški.... sada bi da poliže ono što su igrači popljuvali - UŽAS !

i to su idoli sporta !? nacije i mladih !? UŽAS !

.
 
Je l' zna neko koliko je sam Dule zaslužan za fantastičan skauting koji Partizan obavlja svake godine?

Ok, Dule je maher na treningu, na utakmici....ali u kojoj meri on sam pronalazi likove poput Marića, na primer....ili recimo onog Mek Kaleba....je l' ga Dule doveo iz tamo nekog azijskog Mersina, ili ko?
 
Je l' zna neko koliko je sam Dule zaslužan za fantastičan skauting koji Partizan obavlja svake godine?

Ok, Dule je maher na treningu, na utakmici....ali u kojoj meri on sam pronalazi likove poput Marića, na primer....ili recimo onog Mek Kaleba....je l' ga Dule doveo iz tamo nekog azijskog Mersina, ili ko?

Sta tek onda reci za Murinja? :mrgreen:
Mislis da Obradovic ide po Aziji i trazi igrace?

Njegov deo posla i jeste da bude maher na treningu i utakmici.
Trener TRENIRA. Skauti rade SKAUTING. Prema zahtevima koje taj isti trener postavi.
Jer ima viziju ekipe. I kakav mu profil igraca za koju poziciju treba.
Nigde u svetu ozbiljan trener nece uzeti ekipu koju nije sam selektirao.

A, s obzirom da mu je guber nikakav, za svaku godinu mu treba po jedan orden dati.
Za zasluge u kosarci. :lol:
 

Back
Top