sex u vezi na daljinu

ananirvanaa

Obećava
Poruka
97
On je iz BiH a ja iz Srbije. Dolazi ovde poprilicno cesto, bude po 4-5 dana pa ode na nedelju dana...
3 i po godine smo zajedno. Prve godine kad god je dosao vreme smo provodili zajedno u krevetu... Vremenom, zbog nedostatka prostora, vremena, i ko zna cega sve, sada kada dodje nikako da uhvatimo trenutak da se opustimo i uzivamo.
Pa mene zanima iskustva ljudi koji su u vezi na daljinu- dugo!
Koliko cesto vodite ljubav?
:per: :per:
 
On je iz BiH a ja iz Srbije.

Izdaja!
icon10.gif
 
nemam iskstva u vezi na daljinu ali mislim da je normalno da je sex redji posle 3 god.tako da glavu gore,masti na volju i probavajte mesta kao sto su lift,auto,wc unece vam adrenalin pa ce biti i cesce

poz i srecno:mazi:
 
uh...izvini...kako sam smeo da zaboravim da se vi zapravo puno volite i da takve stvari ne padaju na pamet ni tebi ni njemu...:rumenko:

Pa nekima zaista ne padaju....zar je to tako tesko poverovati? :dontunderstand: Za to nije zasluzna samo ljubav, vec karakter pojedinca, razumevanje partnera ( koliko su u stanju s obzirom da je veza na daljinu ), iskrenost, spoljni faktori itd...
 
On je iz BiH a ja iz Srbije. Dolazi ovde poprilicno cesto, bude po 4-5 dana pa ode na nedelju dana...
3 i po godine smo zajedno. Prve godine kad god je dosao vreme smo provodili zajedno u krevetu... Vremenom, zbog nedostatka prostora, vremena, i ko zna cega sve, sada kada dodje nikako da uhvatimo trenutak da se opustimo i uzivamo.
Pa mene zanima iskustva ljudi koji su u vezi na daljinu- dugo!
Koliko cesto vodite ljubav?
:per: :per:

Imao sam sličnu vezu, malo oko 500 km razlike. Sex je bio dobar u početku, a posle kao i kod tebe, sve slabije i slabije uživanje u sexu i ako smo imali i vremena da se opustimo i uživamo. Na kraju presudi, gde će se živeti. Ja sam izabrao ravnicu, a ona da me je volela, ostala bi sa mnom i imali bi decu.
 
Imao sam sličnu vezu, malo oko 500 km razlike. Sex je bio dobar u početku, a posle kao i kod tebe, sve slabije i slabije uživanje u sexu i ako smo imali i vremena da se opustimo i uživamo. Na kraju presudi, gde će se živeti. Ja sam izabrao ravnicu, a ona da me je volela, ostala bi sa mnom i imali bi decu.

:( :( :(

E hebem ga. Kod nas nije slabije uzivanje vec vreme koje provedemo zajedno ne moze da bude kvalitetno. Posto nismo imali gde da samujemo, imali smo tako faze u autu, pa napolju na otvorenom... Ali ne mozes doveka tako.
Najbolje nam bude kada ja odem kod njega na par dana ili kad moji ne budu kuci duzi period, pa onda bude sve opusteno i SPONTANO.
Plan je da on dodje ovde da zivi i pocnemo da zivimo zajedno pa se nadam da cu tada pokrenuti temu na forumu- Kako smanjiti sexualnu zelju!
 
:( :( :(

E hebem ga. Kod nas nije slabije uzivanje vec vreme koje provedemo zajedno ne moze da bude kvalitetno. Posto nismo imali gde da samujemo, imali smo tako faze u autu, pa napolju na otvorenom... Ali ne mozes doveka tako.
Najbolje nam bude kada ja odem kod njega na par dana ili kad moji ne budu kuci duzi period, pa onda bude sve opusteno i SPONTANO.
Plan je da on dodje ovde da zivi i pocnemo da zivimo zajedno pa se nadam da cu tada pokrenuti temu na forumu- Kako smanjiti sexualnu zelju!

kekekekekeke, devojka čim planira zajednički život sa muškarcem, trudi se da istom smanji sexualnu želju ali prema drugim ženama.
Ali zajednički život je prava stvar, srećno vam bilo i puno dece napravili.
 

Back
Top