kad ste shvatili da su pravi

Bilo je vise postupaka. Jednom kada je njegova zena pocela nesto da sizi na njega, on je rekao: "Hej, smanji malo, ovde je Pevacica, ne mora ona da trpi to sto ja trpim." Bas je brizan i pazljiv. Onda, kada me je poljubio i zagrlio snazno, kada se nismo videli dva dana. Jednom mi je rekao: "Ti si nesto najlepse sto mi se desava u zivotu." Rekao mi je i: "Toliko sam srecan sa tobom. Ja sam uvek mislio da si ti prava devojka za mog sina, ali sam tako srecan, jer si ti sa mnom." Jedan od najupecatljivijih momenata je bio, kada sam bila mala i vozila bicikl. Namerno sam pala, da bi on pritrcao i uhavtio me svojim snaznim rukama. On je tada imao oko 30 tak godina. A ja sam kao plakala, a on mi je brisao suze. Ima jos, ne mogu da se setim svega. Cim vidim njegov osmeh, znam da me voli.
 
uvek je prav :rumenko: ima stalno potrebu da me dodiruje, mazi, grli, nikad ne povisi ton na mene chak i kad se iznervira/ga iznerviram, smeje se zbog mojih tupavih shala, prestaje da trchi i igra basket, zapostavlja ortake, ide sa mnom u shoping iako ga to smaaaraa,pomazze mom caletu kad treba, uvek ima ladno pivo u frizu iako ne pije i tako..i trpi moje pushenje iako ne pushi..mislim da sam promashila temu :)
 

Back
Top