Jel lazete?

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Dame, interesuje me nesto. Kad vase momce svrsi prebrzo, a vama se puno seksa, a on se izvinjava sto je bio brz, i vi mu kazete nesto tipa: "ma ok je, nema veze" (sa osmehom), jel to stvarno mislite ili samo tako kazete, a u sebi ste :evil:
 
Dame, interesuje me nesto. Kad vase momce svrsi prebrzo, a vama se puno seksa, a on se izvinjava sto je bio brz, i vi mu kazete nesto tipa: "ma ok je, nema veze" (sa osmehom), jel to stvarno mislite ili samo tako kazete, a u sebi ste :evil:

ajme..:mrgreen:

Ne lažem.. (ponekad laska) da ga hebes..i kaj onda na kraju krajeva..,imamo cilu noć..;)
 
Naravno da lazu, zato ti ides brzo da regenerishesh dzonsona za dalju upotrebu i da nastavis dalje sa busotinom i potrazi za naftom da se taj nemili dogadjaj sto pre zaboravi ;)
 
Dame, interesuje me nesto. Kad vase momce svrsi prebrzo, a vama se puno seksa, a on se izvinjava sto je bio brz, i vi mu kazete nesto tipa: "ma ok je, nema veze" (sa osmehom), jel to stvarno mislite ili samo tako kazete, a u sebi ste :evil:

e sad svi znamo da si ti taj koji svrava brzo i smara posle ribu i izvinjava se ko djecak ali ne sekiraj se desava se samo tebi i prihvati taj dar kao dar od boga oca ovo ono :rumenko:
 
Dame, interesuje me nesto. Kad vase momce svrsi prebrzo, a vama se puno seksa, a on se izvinjava sto je bio brz, i vi mu kazete nesto tipa: "ma ok je, nema veze" (sa osmehom), jel to stvarno mislite ili samo tako kazete, a u sebi ste :evil:

nekad mislim stvarno nekad mu opusten kazem da je svinja. :lol:
 
Poslednja izmena:
e posto ne volim da lazem a ni da ga uvredim jer mu to moze ostaviti trajne posledice po potenciju, lepo mu kazem da se lati vibratora da bih i ja zavrsila pos'o :D.......i problem resen......
 

Back
Top