aman muskarci....

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
....sta je to sa vama!
Do pre nekog vremena imali ste tirp da se zenite posle 25...do pre par godina ta granica se pomerila, dakle na 30.....a danas mislite da mozete postati tate (a mozete, naravno) i u 40...Volela bih da mi to malo pojasnite..
a. nista nasli pravu osobu
b. materijalna situacija je u pitanju
c. imate strah od odgovornosti, obaveza, od toga sto ce te postati tata
Pokusavam da razumem, znam da ni zene nisu cvecke, ali ovo ne kapiram, ozbiljno.
I kad smo vec kod pitanja..zasto neki muskarci ne zelim sve da stavim u isti kos....jednostavno pobegnu, odo bez ikakve reci, kada shvate ili ne shvate ne znam...da je ta devojka bas ona koju su zamisljali kao svoju dozivotnu saputnicu. Mnoge mi stvari nisu jasne, ali da krenemo od ovoga?!

Uzivajte u ovim letnjim danima!
 
devojcurak:
....sta je to sa vama!
Do pre nekog vremena imali ste tirp da se zenite posle 25...do pre par godina ta granica se pomerila, dakle na 30.....a danas mislite da mozete postati tate (a mozete, naravno) i u 40...Volela bih da mi to malo pojasnite..
a. nista nasli pravu osobu
b. materijalna situacija je u pitanju
c. imate strah od odgovornosti, obaveza, od toga sto ce te postati tata
Pokusavam da razumem, znam da ni zene nisu cvecke, ali ovo ne kapiram, ozbiljno.
I kad smo vec kod pitanja..zasto neki muskarci ne zelim sve da stavim u isti kos....jednostavno pobegnu, odo bez ikakve reci, kada shvate ili ne shvate ne znam...da je ta devojka bas ona koju su zamisljali kao svoju dozivotnu saputnicu. Mnoge mi stvari nisu jasne, ali da krenemo od ovoga?!

Uzivajte u ovim letnjim danima!
Ovo mi je tako simpatticno i iskreno pitanje da eto moram da prokomentarisem...Draga moja da ja ne pametujemm mnogo i ne izmisljam nekanova pravila... mlada si verovatno da bi razumela...neka ih samo neka cekaju... ja sam za to da se dobro izivi svako od njih daprodjje sve i svasstapa da onda udje u brak...Sta ce ti nekko ko ce to uraditi jer mu je vreme po protokolu a negde oko 30 35. poludi i resi da nadoknadi izgubljene trenutke...ima logike u tome...Mislim da je ova kasnija varijanta bolja a i jedan muskarac koji se sredio nesto stekao ili bar ima stabbilan posao uvek moze da ozeni zenuu koja je u dobu da radja... :wink: Sto se tice one nejasnoce zasto oni pobegnu kad nadju na nesto stabilno i normalno...to je znak da nisu spremni da budu u takvoj situaciji...tj alarm dace biti upecani jer nemaju nijedan valjani argument da ta osoba nije ok...Jedva cekaju da budu sa nekim idiotom od zene da bi mogli da se izgovaraju kako su sve iste i kako nemaju srece...Devojke koje im daju potpunu slobodu nisu dobre jer kazemm nemaju argument kad ih neko pita "pa ona je super zenska..zasto se konacno ne smiris i ozenis?"
 
Moram... Cini mi se da se "pracenje" godina (u pitanju) odnosi na primerak, komada 1 (jedan)!? Ili bar na njih (samo) nekoliko.

Bas ono imas teska pitanja na ovu vrucinu. Pazi, muskarcima postavljas pitanje sto se ne zene (vec jednom) na ove prizore dekoltea, kratkih suknjica i bluda u pokusaju... Svrati na jesen, ili pred zimu. :D :D

Salim se, vrati se na prvi pasus i tu ti je implicitni odgovor: zavisi od coveka do coveka - zene se ljudi, samo ti to ne bode oci.
 
to je znak da nisu spremni da budu u takvoj situaciji...tj alarm dace biti upecani jer nemaju nijedan valjani argument da ta osoba nije ok...Jedva cekaju da budu sa nekim idiotom od zene da bi mogli da se izgovaraju kako su sve iste i kako nemaju srece...Devojke koje im daju potpunu slobodu nisu dobre jer kazemm nemaju argument kad ih neko pita "pa ona je super zenska..zasto se konacno ne smiris i ozenis?"

prosto ne mogu da verujem da se to moze desiti i coveku od 36...on onda nikada nece biti spreman,....ma ni za sta!!!!!!
 
devojcurak:
to je znak da nisu spremni da budu u takvoj situaciji...tj alarm dace biti upecani jer nemaju nijedan valjani argument da ta osoba nije ok...Jedva cekaju da budu sa nekim idiotom od zene da bi mogli da se izgovaraju kako su sve iste i kako nemaju srece...Devojke koje im daju potpunu slobodu nisu dobre jer kazemm nemaju argument kad ih neko pita "pa ona je super zenska..zasto se konacno ne smiris i ozenis?"

prosto ne mogu da verujem da se to moze desiti i coveku od 36...on onda nikada nece biti spreman,....ma ni za sta!!!!!!

PROMENI CHOVEKA, SHLEPERKO PARAZITSKA! :evil:
 
Ja mislim da je presudno pod c., a vade se na a i b. Moj muz se iziveo i ozenio sa 34, a dete dobio sa 35. Meni je super jer nema potrebu da se provodi, jednostavno svaki tren slobodnog vremena provodi u kuci. A za nekoliko godina ce verovatno biti problem, jer decu treba gajiti dok si mlad, jer traze puno energije. Muskarci sa klimaksom polude, nemaju snage i volje za bilo sta. I zamislite dete kada mu u 5. razredu dodje tata na rod. sastanak, a drugari ga pitaju "je l' ti to deda"? Ja sam imala takav primer u odeljenju. Detetu je to stravicno.
 
Bad_Wolf:
... zavisi od coveka do coveka - zene se ljudi, samo ti to ne bode oci.

Hm ... Večita priča o generalizacijama.

Da, i ja sam video baš puno svadbi u zadnje vreme. Na sve strane oni trubači. Pa dobro ko se to ženi ? Biće da su to ipak neki muškarci.

Devojčurak, jesi li ti videla neke svadbe u zadnje vreme ?
 
Ena187:
Milojko Vasic:
Ena187:
Dakle, dragi muškarci, oženite se sa 20, napravite dete sa 21, razvedite se sa 22, provodite se do 35-40, a onda se oženite nekom klinkom koja je duplo mlađa, i sve ste postigli :D
Pazi, nije ti ovo loša ideja, ali stvarno !

Naravno da mi ideja nije loša :D
Znam nekoliko takvih slučajeva 8)


videla jesam...radila na nekoliko......sa fotografom, a sebe zamisljala u istoj...... :roll:


slazem se i ja pre da je pod C!!!!!!!!
samo ne vidim razlog....ali neka im je tako..valjda ce doci i nasih 5 min........
 
Ena187:
Milojko Vasic:
Ena187:
Dakle, dragi muškarci, oženite se sa 20, napravite dete sa 21, razvedite se sa 22, provodite se do 35-40, a onda se oženite nekom klinkom koja je duplo mlađa, i sve ste postigli :D
Pazi, nije ti ovo loša ideja, ali stvarno !

Naravno da mi ideja nije loša :D
Znam nekoliko takvih slučajeva 8)

A chu, svaka ti je Njegosheva!

Mada moze i varijacija: dete u 15, zenidba u 16, razvod u 16,5. A onda se izivi do te tvoje 20 i dalje ol d sejm...
 
devojcurak:
....sta je to sa vama!
Do pre nekog vremena imali ste tirp da se zenite posle 25...do pre par godina ta granica se pomerila, dakle na 30.....a danas mislite da mozete postati tate (a mozete, naravno) i u 40...Volela bih da mi to malo pojasnite..
a. nista nasli pravu osobu
b. materijalna situacija je u pitanju
c. imate strah od odgovornosti, obaveza, od toga sto ce te postati tata
Pokusavam da razumem, znam da ni zene nisu cvecke, ali ovo ne kapiram, ozbiljno.
I kad smo vec kod pitanja..zasto neki muskarci ne zelim sve da stavim u isti kos....jednostavno pobegnu, odo bez ikakve reci, kada shvate ili ne shvate ne znam...da je ta devojka bas ona koju su zamisljali kao svoju dozivotnu saputnicu. Mnoge mi stvari nisu jasne, ali da krenemo od ovoga?!

Uzivajte u ovim letnjim danima!
PRVO CU TI ODGOVORITI: I A I B I C
HMMMMMM?
A ZASTO PITANJE NIJE POSTAVLJENO DEVOJKAMA.
JA SAM IZGLEDA TUZNE I QRATE SRECE JER SVE STE"FINE ISKRENE NEZNE NE PIJETE VOLITE DRUSTVO...."
ODEM JA TAKO NA SPLAV "EXIL" I STA????CUDO SVE OLOS DO OLOSA.
SAD TI MENI RECI GDE NACI DEVOJKE KOJE NAJVISE DEKLAMUJU GORE NAVEDENE LEPE OSOBINE?
ILI SAM MATOR PA SE KAO NE KRECEM NIGDE PO GRADU?
 
kebda:
PRVO CU TI ODGOVORITI: I A I B I C
HMMMMMM?
A ZASTO PITANJE NIJE POSTAVLJENO DEVOJKAMA.
JA SAM IZGLEDA TUZNE I QRATE SRECE JER SVE STE"FINE ISKRENE NEZNE NE PIJETE VOLITE DRUSTVO...."
ODEM JA TAKO NA SPLAV "EXIL" I STA????CUDO SVE OLOS DO OLOSA.
SAD TI MENI RECI GDE NACI DEVOJKE KOJE NAJVISE DEKLAMUJU GORE NAVEDENE LEPE OSOBINE?
ILI SAM MATOR PA SE KAO NE KRECEM NIGDE PO GRADU?
:shock: Toliko o tome koliko si ti fin. Sta trazis na splavu? Tamo nikada neces ni naci nesto normalno. Sve sponzoruse. Devojke koje ja poznajem i koje idu na splavove daleko su od onih normalnih, ili onih koje bi preporucila recimo mom najboljem drugu.
P.S. A ja kada bih trazila sebi nekog, to nikada ne bih radila na splavu. Moje misljenje o tipovima koji posecuju splavove.....vise nego bljak.
 
ALOOOOOO
NAPOLJU JE MILION STEPENI KO CE DA SEDI PO KAFICIMA.
A VAS DVE IMATE BAS LEPO MISLJENJE O SUGRADJANKAMA.
SIGURNO STE NAJREDOVNIJE NA KNJIZEVNIM VECERAMA I SASTANCIMA MLADIH MONAHINJA.
MA DAJTE STA JE TO "SPONZORUSA"?
UBEDITE ME DA KAD IZADJETE SA TIPOM VI PLACATE PICE, ILI DELITE RACUN....
MA NEMOJ DA STE SMESNE :twisted:
 
kebda:
ALOOOOOO
NAPOLJU JE MILION STEPENI KO CE DA SEDI PO KAFICIMA.
A VAS DVE IMATE BAS LEPO MISLJENJE O SUGRADJANKAMA.
SIGURNO STE NAJREDOVNIJE NA KNJIZEVNIM VECERAMA I SASTANCIMA MLADIH MONAHINJA.
MA DAJTE STA JE TO "SPONZORUSA"?
UBEDITE ME DA KAD IZADJETE SA TIPOM VI PLACATE PICE, ILI DELITE RACUN....
MA NEMOJ DA STE SMESNE :twisted:
alo seljo ne vici, nisi na reci, a nije ni magla...

a bar za jednu od doticnih gospojica da kazem da insistira da ona placa svoje racune....

ode devojka u potpuno drugu krajnost.... ne smem ni kartu za gsp da ponudim.... :(
 
kebda:
ALOOOOOO
NAPOLJU JE MILION STEPENI KO CE DA SEDI PO KAFICIMA.
A VAS DVE IMATE BAS LEPO MISLJENJE O SUGRADJANKAMA.
SIGURNO STE NAJREDOVNIJE NA KNJIZEVNIM VECERAMA I SASTANCIMA MLADIH MONAHINJA.
MA DAJTE STA JE TO "SPONZORUSA"?
UBEDITE ME DA KAD IZADJETE SA TIPOM VI PLACATE PICE, ILI DELITE RACUN....
MA NEMOJ DA STE SMESNE :twisted:
Stvarno, sta se deres? Ja samo kazem kakve su ribe po splavovima. Ja ne idem na knjizevno vece, ali ni na splavove. Lepo ti dam savet, a ti se ljutis. U ostalom imam sestru, a ona drugarice, koje bi ti po godinama pasovale. Yebi ga ja sam udata. E, jedino ne vole splavove i napaljene tipove koji slusaju narodnjake.
 
d1:
kebda:
ALOOOOOO
NAPOLJU JE MILION STEPENI KO CE DA SEDI PO KAFICIMA.
A VAS DVE IMATE BAS LEPO MISLJENJE O SUGRADJANKAMA.
SIGURNO STE NAJREDOVNIJE NA KNJIZEVNIM VECERAMA I SASTANCIMA MLADIH MONAHINJA.
MA DAJTE STA JE TO "SPONZORUSA"?
UBEDITE ME DA KAD IZADJETE SA TIPOM VI PLACATE PICE, ILI DELITE RACUN....
MA NEMOJ DA STE SMESNE :twisted:
alo seljo ne vici, nisi na reci, a nije ni magla...

a bar za jednu od doticnih gospojica da kazem da insistira da ona placa svoje racune....

ode devojka u potpuno drugu krajnost.... ne smem ni kartu za gsp da ponudim.... :(

pazi spustio sam ton posto je tri na jednog!
ok
1. nisam selja! verovatno si ti posto se ni neznamo a ti imas petlju da prozivas.
2. na reci osim SELJACKIH splavova ima (da te informisem) i mesta gde se slusa kvalitetna muzika.
IZUZIMAM POMENUTI SPLAV POSTO NE VOLIM TECHNO D'N'B I OSTALA ELEKTRONSKA IZIVLJAVANJA NA MOZGU
3. jako je lepo da postoje devojke koje insistiraju da plate pice ali mozda sam zatucan ali valjda smo mi tu da placamo?
4. posalji mi poruku na private ako ti je do svadje ne moramo na topicu da smaramo ljude!
:)
 

Back
Top