...kako da znam...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo ja, a verujem i mlogi od vas, imam jedan problemchitj vetj neko vreme, a nikako da ga iznesem istini na vidlo, e pa sad mi se skupilo pa ko velim da malko protjaskamo o tome...:rumenko:
...ovaj problem verovatno vetjini ne bi bijo problem, shtavishe mislim da bi vetjini imponovo, al meni ne, zapravo smeta mi jako, a nenam kako da ga rashim...:(
...evo o chemu se radi, stalno dobijam pp-ove od raznih urmashica sa chudnim zahtevima, uglavnom se odnose na seh i lj****, i to je ok, mislim to je onako valjda normalno, ali pod jedan ja sam zauzet i ne postoji ta osoba zbog koje bi prevarijo svoju :heart: a drugo i ono shto me vishe brine je to shto ne znam ko su bre te sve osobice, el su to klonovi il ne, el chesto dobijam te ppeove od osobica koje ne poznajem...:rumenko:
...apelujem ovim putem na klonove da me ne uznemiravaju el od mene qrchitja videt netje...:(
...tachka,,,
 
...zanima me el postoji neka ustaljena shema po kojoj se provali klon ili onako ispitujete pa dodjete do reshenja...:rumenko:
...i chesto mi se neki seljoberi javljaju, ne znam shto, pa ja nisam seljober...:(
Да си урмашица, добијо бо одговор – шта тражиш онда на ЉиС-у.
(е стварно не знам који би смајли пре: :lol: или :mrgreen: или :rtfm: или :neutral: или :roll: а можда и :eek:)
:)
 
...pa moro sam, el ti nisi nomalna, mislim dveiljade puta da mi trazzish ono i ja ti nedam i ti opet...:(
...e sad , znam ja da sam popularan i atraktivan, shto bi prostaci rekli dobra prilika, al bre majka mu stara valjda se i ja pitam, gde su tu moja osetjanja, samo otjete da potroshite moje telo...:rumenko:

Pa nisam razmišljala o tvojim osećanjima, izvini, loša sam, znam.. :(
U mislima sam mislila misleći samo o tvom telu... :rumenko:
 

Back
Top