Juhu izboriiiii ,konačno!!!!

al bundy

Legenda
Poruka
63.994
...sledeci vikend u Vrbasu :D

Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Predizbornu kampanju za vanredne lokalne izbore u Vrbasu obeležila je tuča radikala i naprednjaka koja je izbila zbog bilborda! Obe stranke naravno optužile su drugu stranu za izazivanje incidenta.
Alo pre 14 sati
Alo: Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Alo
Branislav Petrović (SRS) tvrdi da je sve počelo preksinoć oko 22.30 kada su radikali nameravali da postave bilbord sa slikom na kojoj su Tomislav Nikolić i Boris Tadić i porukom „Glas za SNS je glas za DS“, čemu se suprotstavio Igor Bečić, narodni poslanik i nosilac liste SNS-a koji je pozvao policiju. Nakon višesatne prepirke, Bečić je nasrnuo na jednog aktivistu SRS-a i izlomio stakla i instalaciju na bilbordu. Prema rečima očevidaca...

http://www.naslovi.net/rd/1355445
snsv.jpg


Kampanja se bas opako zahuktala , nego kako je krenulo samo da ne pocnu da se bodu nozevima :think:
Zanimljiva im je ta kampanja , dve opozicione stranke SNS i SRS ne napadaju vlast i DS ,kao sto bi se dalo ocekivati , nego ce tuku izmedju sebe ,seljacka posla :roll:
 
...sledeci vikend u Vrbasu :D

Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Predizbornu kampanju za vanredne lokalne izbore u Vrbasu obeležila je tuča radikala i naprednjaka koja je izbila zbog bilborda! Obe stranke naravno optužile su drugu stranu za izazivanje incidenta.
Alo pre 14 sati
Alo: Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Alo
Branislav Petrović (SRS) tvrdi da je sve počelo preksinoć oko 22.30 kada su radikali nameravali da postave bilbord sa slikom na kojoj su Tomislav Nikolić i Boris Tadić i porukom „Glas za SNS je glas za DS“, čemu se suprotstavio Igor Bečić, narodni poslanik i nosilac liste SNS-a koji je pozvao policiju. Nakon višesatne prepirke, Bečić je nasrnuo na jednog aktivistu SRS-a i izlomio stakla i instalaciju na bilbordu. Prema rečima očevidaca...

http://www.naslovi.net/rd/1355445
snsv.jpg


Kampanja se bas opako zahuktala , nego kako je krenulo samo da ne pocnu da se bodu nozevima :think:
Zanimljiva im je ta kampanja , dve opozicione stranke SNS i SRS ne napadaju vlast i DS ,kao sto bi se dalo ocekivati , nego ce tuku izmedju sebe ,seljacka posla :roll:

Nisu seljachka poslavetj je degenerichan ovaj srpski narod.
 
Videli od "demokrata"!
Djindic smenio Micunovica, Kostunica pobegao i osnovao svoju stranku, Cedu zbacili pa i on osnovu svoju, Covic svoju...k'o amebe!

Tako da, jednom k'o nijednom:cool:

Samo što se ni Mićunović, ni Đinđić, ni Čeda ni Koštunica nisu spustili toliko nisko da gledaju kakvu ko kuću ima, ko kome plače na ramenu, ko ima ljubavnike a ko vanbračno dete a nisu ni izmišljali da ih tuku i pljačkaju. To ste ipak naučili sami i to je vaš napredni nivo.
 
Samo što se ni Mićunović, ni Đinđić, ni Čeda ni Koštunica nisu spustili toliko nisko da gledaju kakvu ko kuću ima, ko kome plače na ramenu, ko ima ljubavnike a ko vanbračno dete a nisu ni izmišljali da ih tuku i pljačkaju. To ste ipak naučili sami i to je vaš napredni nivo.

Niko koliko TI!

Nema tebi ravne ovde (mada imas jaku konkurenciju), samo nam jos nisi saoptila da li Nikolic moguce ima karies na petici ili sestici, je li Vucic obukao plave ili zelenozutoljubicaste carape u proslu sredu, je Jorgovanka kupila jecmeni hleb ili francuski... a ja sam na RTS-u ogldedala snimak i videla ko je koga tukao, na Pinku takodje, na B92...

I, nema niceg loseg sto NEMAS sta suvislo da kazes, ali ima u tome sto insistiras da to kazes!:cool:
 
al bundy
Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Predizbornu kampanju za vanredne lokalne izbore u Vrbasu obeležila je tuča radikala i naprednjaka koja je izbila zbog bilborda! Obe stranke naravno optužile su drugu stranu za izazivanje incidenta.
Alo pre 14 sati
Alo: Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Alo
Branislav Petrović (SRS) tvrdi da je sve počelo preksinoć oko 22.30 kada su radikali nameravali da postave bilbord sa slikom na kojoj su Tomislav Nikolić i Boris Tadić i porukom „Glas za SNS je glas za DS“, čemu se suprotstavio Igor Bečić, narodni poslanik i nosilac liste SNS-a koji je pozvao policiju. Nakon višesatne prepirke, Bečić je nasrnuo na jednog aktivistu SRS-a i izlomio stakla i instalaciju na bilbordu. Prema rečima očevidaca...
Seselj je vec provaljen kao hrvatski agent, zato radikalske akcije nikoga ne cude, jer na taj nacin brane Francetica. Nije Seselj namerno minirao Nikolica na proslim predsednickim izborima - zna covek svoj posao.
 
Niko koliko TI!

Nema tebi ravne ovde (mada imas jaku konkurenciju), samo nam jos nisi saoptila da li Nikolic moguce ima karies na petici ili sestici, je li Vucic obukao plave ili zelenozutoljubicaste carape u proslu sredu, je Jorgovanka kupila jecmeni hleb ili francuski... a ja sam na RTS-u ogldedala snimak i videla ko je koga tukao, na Pinku takodje, na B92...

I, nema niceg loseg sto NEMAS sta suvislo da kazes, ali ima u tome sto insistiras da to kazes!:cool:
To sto se neko "sa strane " sprda sa politicarima iz suprotnog tabora to je jos normalno , al to ne moze promeniti cinjenicu da nijedan partijski raskol u Srbiji , jos od DS-a ,Kostunice , Micuna , Cede , pa onda SPO-a , Velje , Verka i svih ostali ... nije protekao tako primitivno kao ovaj radikalsko naprednjacki .Pre ovoga niko nikome nije pretio ubistvom , niko nikome nije prebrojavao kuce i ljubavnice , niko se nije tukao ,najprimitivnije licno vredjao , cupao za kosu i pljuvao ... kao sto rade sada radikali sadasnji i bivsi .
 
a ja sam na RTS-u ogldedala snimak i videla ko je koga tukao, na Pinku takodje, na B92...

E pa Biljo, nisam ti ja kriva što ti u toj tvojoj provinciji ne možeš ništa relevantno da vidiš i čuješ pa ti je jedini izvor informacija Pink (na kom inače radi Vučićeva žena pa su veoma objektivni) i B92 (koji ste naglo počeli da volite od kako niste radikali a pre ste hteli da ih palite) ... velika je šteta što ima ljudi sa toliko ograničenim mozgićima koji veruju u stvari koje vide na TV čak i kad tu nema ni zrnca logike :lol: Savetujem ti da na netu potražiš slike pretučenih ljudi, čisto da vidiš kako izgledaju i kad ih pretuče dvoje-troje a kamoli dvadeset ljudi. Tatona je tuklo njih par pa je umro a Bečiću očigledno nije ništa. Njegov je problem što voli da glumi seka persu i zapomaže da ga progone ... da neće možda još i državno obezbeđenje? :lol:
Draga moja, da mrdneš dupe iz te tvoje zabiti možda bi i ti mogla nešto da nam saopštiš, nešto da vidiš i čuješ ali eto, nismo svi sposobni da se samostalno informišemo. A o tvojim favoritima ti je rečeno, ne samo od strane mene, mnogo toga izuzetno bitnog što ih politički srozava ali takve teme vi naprednjaci sistematski izbegavate ;)
 
To sto se neko "sa strane " sprda sa politicarima iz suprotnog tabora to je jos normalno , al to ne moze promeniti cinjenicu da nijedan partijski raskol u Srbiji , jos od DS-a ,Kostunice , Micuna , Cede , pa onda SPO-a , Velje , Verka i svih ostali ... nije protekao tako primitivno kao ovaj radikalsko naprednjacki .Pre ovoga niko nikome nije pretio ubistvom , niko nikome nije prebrojavao kuce i ljubavnice , niko se nije tukao ,najprimitivnije licno vredjao , cupao za kosu i pljuvao ... kao sto rade sada radikali sadasnji i bivsi .

Polako ... tek su počeli :lol: :lol: :lol:
Samo zbog njihovih kampanja jedva čekam parlamentarne. Sve najbolje se čuva za kraj :mrgreen:
 
Moja provinicija je MOJA, ja je se ne odricem! Sabac je moj grad, i ja se njime ponosim!
Pre bih se odrekla provicijskog duha nekih velegradjana, a to i cinim!
Figurativno receno: Ples ne plese plesac, nego ples sam. Mi to u "provinciji" znamo, i bas zato sto znamo, nije moguce krivi korak, kamoli STRANPUTICA. Ti mislis da imas pravo da meni stalno prebacujes gde sam se rodila, gde zivim, i da sam u odnosu na tebe neko nize bice, a sama pokazujes da je upravo obratno! Insistiranje na nama kao nejednakima zbog mesta rodjenja i boravka, govori kokoli si sitna, jadna i zla dusa! Palanka zivi u tebi, ne u meni, i ako nastavis dalje, mogla bih da napisem Kroniku palancakog UMA, da potrem slavu Isidore SEkulic, ali necu. Nisi vredna toga, nit ti niti bilo ko prebacuje ljudima GDE zive. Ja zivim u SRBIJI, meni je to dovoljno!

B92 ne volim, PInk ne gledam, RTS placam, ali informativne emisije odgledam, prosto da nadjem neku sredinu, da ne poverujem blanko nikome!

I koliko god pijacarskih kometara TI ovde imala, koliko god se trudila da sto vise abrova izmisls, Naprednajic imaju MOJ GLAS!

MOzda upravo zbog tebe i tebi slicni, izmedju ostalog!
 
I koliko god pijacarskih kometara TI ovde imala, koliko god se trudila da sto vise abrova izmisls, Naprednajic imaju MOJ GLAS!

A što se ti meni pravdaš? :lol: Boli me uvo i šta si i ko si i odakle si a tvoja potreba da se ovde objašnjavaš samo vodi ka tome da pomislim da si zaista iskompleksirana. Da se razumemo, nemam ja ama baš ništa protiv ljudi iz provincije nego baš protiv onih sa provincijalskim, da ne kažem seljačkim, mentalitetom i zatucanim stavovima i takve mnogo volim da prozivam za mesto porekla jer se, poput tebe, večito nađu u situaciji da nešto objašnjavaju i natežu se a to je milina za gledati. Pametan čovek iskulira, ti očigledno ne možeš tako da nemoj meni da se žališ :mrgreen: A posebno je dobro kako kad pop.izdiš naglašavaš reči velikim slovima, to je ovde baš primećeno :lol:
A tek do toga što naprednjaci imaju tvoj glas mi je stalo kao do lanjskog snega :lol: Sve da ti celo mesto glasa za naprednjake - nikakva šteta, dovoljan je jedan Novi Beograd da to neutrališe :D
 
Ovaj lik je konobarisao po Vrbasu dok SRS nije došao na vlast, a onda je uskočio u crno odelce i velika crna kolica i postao viđenija faca (obavezno je na plakatima), a Bečić je posebna priča, čovek koji je prepisivao u klupi od mog ćaleta da bi evo sad kupio diplomu nekog fantomskog fakulteta.

To su ljudi mutni da te bog sačuva, a takvi su nam "elita".

Čisto da se zna, Bečić je bio kondukter pa je, kad je isfuran sa posla zbog neke muljavine sa kartama, kupio diplomu njegog bezveznog fakulteta. ;)
 
Српска радикална странка подсећа да је 10. септембра група напредњака физички, из чистог мира, напала члана Српске радикалне странке Стевана Балога наневши му лакше телесне повреде у пределу главе. Балогу су псовали мајку мађарску, претили како ће му поломити ноге и поручили да мора да се исели из Врбаса.
kuku bre :sad2:
 

Back
Top