Zene nemaju morala

Takve su ti zene moj Bwaco...to sve olosi bre samo bi da se y*e*b*e,a glumi ludilo i ne daje ni da se drzi za ruke a ovamo.....to nema morala ni trunke.:lol:
Bolje sa njima nemati posla.

neee bre, meni se svidjaju ^_^
Meni je to mnogo slatkoo, znaci preslatko onako kada se kao uvijaju i tako to ^_^
A onako slatke lepe, i mirisljave, prosto zelis da ih grlis i mazis i tako to ^_^
<3
Ali naravno samo ove sto su lepe i tako to, ove ostale, one su totalno nezanimljive i dosadne, ai one nemaju sta da brane, posto njima ni ne zelis nista z:(
 
neee bre, meni se svidjaju ^_^
Meni je to mnogo slatkoo, znaci preslatko onako kada se kao uvijaju i tako to ^_^
A onako slatke lepe, i mirisljave, prosto zelis da ih grlis i mazis i tako to ^_^
<3
Ali naravno samo ove sto su lepe i tako to, ove ostale, one su totalno nezanimljive i dosadne, ai one nemaju sta da brane, posto njima ni ne zelis nista z:(

U koju grupu spada Gia... Posto o njoj imas "lepo" misljenje...
 
neee bre, meni se svidjaju ^_^
Meni je to mnogo slatkoo, znaci preslatko onako kada se kao uvijaju i tako to ^_^
A onako slatke lepe, i mirisljave, prosto zelis da ih grlis i mazis i tako to ^_^
<3
Ali naravno samo ove sto su lepe i tako to, ove ostale, one su totalno nezanimljive i dosadne, ai one nemaju sta da brane, posto njima ni ne zelis nista z:(

Ej odakle ti samo inspiracija da tako lupaš?:zcepanje:
 

Back
Top