dali ste zadovoljni programom Rys-a na satelitu

romeo

Početnik
Poruka
28
Ljudi moji koliko sam puta poslao poruke ovima iz Rts-a za sto bolji program na satelitu ,ali oni kao da nemaju internet jer i dalje nastavljaju po svom .
Kao prvo trazio sam sto vise sporta zamislite samo kako je nama u inostranstvu kada nasi fudbalski klubovi (mada oni i ne znaju da igraju fudbal)igraju svoje utakmice u evropi a mi vidimo da satelitu nema prenosa,vec kazu bice prenosa ali na DRUGOM kanalu Zar bi sada mi morali da dodzemo kuci da bi gledali drugi kanal.poludeli su sa ovim politicarima kao da nas oni toliko interesuju.
 
Ma to je bre neizivljena stoka na RTS kukali su na prethodnu postavu u fazonu Crvena Bastilja itd ali sve su to bre govnari(sory zbog psovanja)
Ja sam isto pisao par e-mailova ali njih boli uvo bitno je da se filmovi uredno repriziraju i da su svaki sat vesti.Sta ces kad nemaju osecaja za nas koji smo daleko od otadzbine i da nama puca prsluk za politiku i politicare breee...?! I politicke emisije su ....ma bre strasnooooo.....
Pridruzujem se tebi u konstatacijama da su gluvi i nemi na nase meilove?!
 
potpuno se slazem sa vama i mislim da su to samo politicari u foteljama nacionalne televizije ,koliko je samo fudbala bilo u srbiji a na satelitu nista ama bas nista sada evo vidim da nece da prenose ni narednu kvalifikacionu utakmicu nase reprezentacije i welsa SRAMOTA bre .mislim da bi svi mi srbi koji zivimo u inostranstvu trebali da bojkotujemo nacionalnu televiziju.Ali kako sta mislite?????
 

Back
Top