Bengalsko mače na poklon

markoniss

Početnik
Poruka
2
Poklanjam bengalsko žensko mače staro mesec i po dana. Izuzetno napredno, inteligentno, živahno, zna da koristi mačji wc i već jede granule za mačiće.

Mače se nalazi u Beogradu. kontak e-mail markoniss@gmail.com

kopija2.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa, ja sam nju uzela josh u oktobru... A ona je polu bengalka... Bilo ih je samo dve, a majka im je uginula kada ih je okotila, pa su ocuvane na cuclu... A pravo bengalsko mace ti je bash skupo... :/ Ako hocesh nekog meshanca, evo, ja ti poklanjam kada budem imala macice... :zper:
 
Pa, ja sam nju uzela josh u oktobru... A ona je polu bengalka... Bilo ih je samo dve, a majka im je uginula kada ih je okotila, pa su ocuvane na cuclu... A pravo bengalsko mace ti je bash skupo... :/ Ako hocesh nekog meshanca, evo, ja ti poklanjam kada budem imala macice... :zper:

BILA BIH TI TOLIKO ZAHVALNA DA NE MOZES DA ZAMISLIS! Kada budes parila macku, bilo bi dobro da je uparis sa nekim mackom koji ne odudara mnogo od fizizckih karakteristika, tj. sa nekom slicnom vrstom, pa cak i sa domacom je ok. Da ne bude neki spynx ili persijaner :) Naravno, to je samo savet, ti ces uraditi kako zelis, i samo napred! Vec se radujem i moooooooolim te da ne zaboravis! Hvala ti puno unapred! Da li mogu da vidim kako sada izgleda?
 
Pa, teshko, ja imam polupersijanera, ovog sa slike, a ona slabo ide napolje, tako da ne verujem da ce da se pari sa nekim drugim... A, necu da zaboravim za mace, nishta ne brini... ;) Kada bude, jedno je rezervisano za tebe. :)
Evo nekih slika...
 

Prilozi

  • IMG_00681.jpg
    IMG_00681.jpg
    63,7 KB · Pregleda: 32
  • IMG_01071.jpg
    IMG_01071.jpg
    27,2 KB · Pregleda: 34
  • IMG_01101.jpg
    IMG_01101.jpg
    23,3 KB · Pregleda: 30
  • IMG_01201.jpg
    IMG_01201.jpg
    44,9 KB · Pregleda: 32
  • IMG_01031.jpg
    IMG_01031.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 30
Moja maca Milica je rodjena isto negde u oktobru, i tek je sad (pre neki dan) imala prvo teranje, zato me bas zainteresovalo kako je moguce da se Mica vec omacila. I kazu da im ne bi trebalo dati da se pare dok ne napune bar godinu dana...
 

Back
Top