Petnica-geologija

A

Ana GLG

Gost
Savrsen izbor! Predavanja odlicna, predavaci normalni, znanje koje steknes veliko. Ako nekoga ovo interesuje neka se slobodno prijavi. Radice onaj cuveni Golubov test koji niko ne moze odmah da polozi, ali ne brinite se jednom cete poloziti. Prijavite se da zajedno radimo......... :lol:
 
bio sam bas na tom seminaru - geologija. Konkurisao sam za neke ruge seminare, ali tamo nisam primljen pa me prebacili tu. Pa, nije mi se svidelo... Pre nego sto zakljucite nesto pogresno - samo zelim da kazem da ako dospes na seminar koji zelis - bice ti SJAJNO, a ako (kao ja) dodjes negde gde nisi hteo bice ti LOSE.

zato pazi sta biras... i ne misli ono - ma sve su te nauke iste, ja volim sve nauke, sve je to meni divno i sl.
 
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Ja sam dugogodisnji polaznik seminara fizike u Petnici, tako da sam se nekoliko puta susretala sa geolozima u stanici. Moje licne impresije nisu nista posebno. Previse rada, ali previse. Saradnici sadisti, a polaznici mazohisti. Seminari im se najcesce odrzavaju izolovano od svih drugih u stanici. Ja stvarno volim geologiju, cak sam i upisala fiziku i geologiju. Ali mislim da je geologija u Petnici nesto sto treba izbeci. Ne potcenjujem znanje koje se stice,ni iskustvo niti Goluba, ali cena za to je velika. Nije Petnica mesto gde treba nesto po svaku cenu da naucis vec mesto gde ces da saznas gde se interesantne stvari uce. U Petnici ti u glavi ostaju ostrva znanja koja ti maje ili vise povezujes u zavisnosti od afiniteta. Petnica je, pre svega veliak koncentracija inteligentnih ljudi, zanimljivih tema, to je ono sto pre svega treba iskoristiti.... E=mc2 i ovo cak i u geologiji vazi...
 
E da, a fora je u tome sto ostali seminari nista ne rade, nego se zezaju, a posle nas zezaju sto moramo da radimo. Hemicari su bili cool ortaci, ali kad su nam urnisali ucionisu na vezbovnom vise ih ne volim. Ne cene druge, kao da su samo oni tamo.
 
geologicarka:
E da, a fora je u tome sto ostali seminari nista ne rade, nego se zezaju, a posle nas zezaju sto moramo da radimo. Hemicari su bili cool ortaci, ali kad su nam urnisali ucionisu na vezbovnom vise ih ne volim. Ne cene druge, kao da su samo oni tamo.
na vezbovnom sad u junu ili neke druge godine?
 
Pa bilo je dobro ujutro. Idem ja tako i vidim jedne patike mnogo lice na moje. Kad se vratim u sobu ja vidim da mi ih patike nema i shvatim da su ono ustvari moje patike. I uzmem ih. Nisam ja iz beograda, ja sam Ana iz Pirota. Kod nas postoji Aleksandar, a ne Aleksandra iz bg-a!
 
geologicarka:
Pa bilo je dobro ujutro. Idem ja tako i vidim jedne patike mnogo lice na moje. Kad se vratim u sobu ja vidim da mi ih patike nema i shvatim da su ono ustvari moje patike. I uzmem ih. Nisam ja iz beograda, ja sam Ana iz Pirota. Kod nas postoji Aleksandar, a ne Aleksandra iz bg-a!

mislila sam na onu "miss"... ali dobro... :)
ja se sa geologije secam samo edvina, marka-plavuse i svetlane, a znam i nikolu iz nisa.... koja ti bese? ;)koja ti je bila soba? :) jel vam se mnogo ljutio golub za haos u ucionici? i jel ste odmah znali da smo mi ono uradili? :P
 
Pa ja sam Ana iz Pirota, komsike smo :lol: Ko bi mogao da se ne seca plavuse, molim te :) Znas kako nije nam se mnogo ljutio, jer je znao da mi nismo imali razloga da pisemo hemijske jednacine po stolovima. Prvo je pomislio da su vodadzije to uradili, ali naravoucenije mu je bilo to sto ste nam vezali patike, i za to smo znali da ste vi. Ko bi se rugi zezao kad mi nismo imali vremena ni u wc da odemo. Mada je bilo zanimljivo posle kada ste vi otisli, jer smo zadnje veceri imali zurku. Steta sto niste bili sa nama. A najbolji deo zurke je bio kad su Golub i Sneza dosli da nas posete. Taman smo se bili opustili. A inace je zurka bila u pecini, a temperatura vazduha je bila 15 stepeni, tako da ujutro niko nije mogao da prica...

Ja se sa hemije secam jednog decka, mnogo je lep. Dopao mi se. Stvarno je zlatan...... :oops:
 
:shock: HEMICARKE!!!!! jeste vi twinsice iz nisa?! ako ne,ko je onda?a ja jesam aleksandra iz bg! :D jedva cekam da se opet vidimo!!!!



... :? samo sa nadam da necemo opet biti sa smaracima geolozima...zezam se...ok su oni...volimo mi njih....al malo juce..; :D :D :D
 
miss:
:shock: HEMICARKE!!!!! jeste vi twinsice iz nisa?! ako ne,ko je onda?a ja jesam aleksandra iz bg! :D jedva cekam da se opet vidimo!!!!



... :? samo sa nadam da necemo opet biti sa smaracima geolozima...zezam se...ok su oni...volimo mi njih....al malo juce..; :D :D :D


aha.... :D mi smo.... :) ma vidis kako sam pogodila da si ti!!!!! :) .... ako budemo bili sa geolozima, opet cemo da im vezujemo patike!!! :) ali sve jedno cemo da pravimo gluposti.... mmm.... :)
 
E bre ljudi (ustvari devojke) pa nismo mi idioti. Imacete srece jer sada sam vama nece biti i vodadzije (hemija voda). I njima ste vezivali patike. A Golub se dovoljno naljutio zbog toga proslog puta, ne znam sta ce biti ako se ponovi. :lol:
 
geologicarka:
E bre ljudi (ustvari devojke) pa nismo mi idioti. Imacete srece jer sada sam vama nece biti i vodadzije (hemija voda). I njima ste vezivali patike. A Golub se dovoljno naljutio zbog toga proslog puta, ne znam sta ce biti ako se ponovi. :lol:

... pa ne moramo da vezujemo patike... moze i svasta drugo da se radi!!! :D ima jos vremena da se smisli do tad.... ;) valjda nece da dovode opet onog da dezura po celu noc ispred stacionara..... :lol:
 
dezurao je neki u crnom.... posle onog sa patikama je dolazio i opominjao nas da ne sedimo u holdniku i da budemo tihi... :)
poslacemo ti sliku.... nemoj da brines... ali ajde sutra! ok? mrzi me sad nesto.... :)
 
E ljudi evo mi se vratili sa seminara i bilo je fenomenalno............ Kao i obicno. steta sto nismo bili sa hemicarima, ali i ovi biolozi i biohemicari nisu losi, mada vi ste bolji...... Ajde neka se javi neko ako ima od geologa.....
 
Nesto ovde ne valja...
Ja sam sa humane biohemije (biomedicina), ali koliko se secam mi nismo imali jesenji sa geolozima!
Cak mi nikad nismo bili sa geolozima u isto vreme u Petnici.
Mozda je sa biohemije jedino bio Aca (vodja seminara).
pozdrav :wink:
 

Back
Top