Taste

С обзиром да се цео дан нико није одазвао, закључићу да је нама женама горе. :mrgreen:

С тим што, то и није далеко од истине.

Женско-женска борба је уве била и остала суровија од мушко-мушке или мушко-женске.
 
ja imam jednog drugara on ima najbolju tastu na svetu
kaze super je osim po nekad kad se posvadja sa zenu
ona brani cerku ali kad su same kad je on prisutan tad se ne mesa
 
С обзиром да се цео дан нико није одазвао, закључићу да је нама женама горе. :mrgreen:

С тим што, то и није далеко од истине.

Женско-женска борба је уве била и остала суровија од мушко-мушке или мушко-женске.

hteo sam da otvorim pandan-temu na konto teme sa dip-a o svekrvama
sve te njihove svekrve ili da li biste oženili ženu koja opanjkava i sve najružnije stvari na svetu misli i govoro o vašoj majci...........možda i otvorimo takvu temu, ko zna...

mišljenja o taštama su uvek okej ukoliko se baš mnogo ne mešaju u brak u smislu da zavode red u kući koja već ima nekog sa brkovima.. ( :
 
hteo sam da otvorim pandan-temu na konto teme sa dip-a o svekrvama
sve te njihove svekrve ili da li biste oženili ženu koja opanjkava i sve najružnije stvari na svetu misli i govoro o vašoj majci...........možda i otvorimo takvu temu, ko zna...

mišljenja o taštama su uvek okej ukoliko se baš mnogo ne mešaju u brak u smislu da zavode red u kući koja već ima nekog sa brkovima.. ( :

Aha, znaci svekrvama je dozvoljeno da zavode red u kuci svojih sinova a tastama nije u kuci svojih cerki ??? Obicno su ,gotovo, sva opanjkavanja svekrva vezana za njihove pokusaje zavodjenja reda u tudjoj kuci. Po tebi , zavodjenje reda od strane svekrve je ok a od strane taste je ne dozvoljeno ??? Zasto , jer su svekrve mame muskaraca pa im se moze ???
Zasto bi ijedna snaja bezrazlozno opanjkavala svekrvu??? Mozda ima i takvih , ali verujem da ih je mali broj. Kao sto verujem da mali broj njih misli sve najruznije o tim zenama, vec samo zele da ih doticne malo oslobode pritiska.
Uostalom , muskarci, gotovo nikada,nece razumeti zbog cega se tako cesto desavaju svadje izmedju snaja i svekrva.I koligo god im objasnjavale , majka ili zena , za njih ce to uvek biti zenska glupost. Dok na kraju , na zalost , prica ne zavrsi tuzno.
Inace , sto se mene licno tice , da se moja majka ponasa kao moja svekrva i nju bih opanjkavala. Zasto da ne ? Dokle god se cuti sa nekim stvarima one se nikada nece popraviti. Od moje svekrve nisam trazila nista drugo osim da prestane da pokusava da me promeni onako kako bi ona volela, da od moje kuce napravi svoju, da od mog stila napravi svoj, mog ukusa njen i bla, bla , bla ...
Sve u svemu o svojoj svekrvi ne mislim sve najruznije , na temi o svekrvama pisem o onome sto se desilo i usta je i ona sama upucena . Ne stidim se da iznesem svoje misljenje ni pred njom , jer mislim da je pravednije da zna sta mislim.
Licno bih vise volela da imam skladan i normalan odnos sa majkom svoga supruga , jer bi tada i moj zivot bio jednostavniji. Tako da , daleko od toga da uzivam u svemu ...
Ali opet da napomenem, za muskarce su to gluposti zenske!
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
To treba zabraniti zakonom:evil:

Da znas da bi trebalo ! Obavezan predbracni ugovor u kome bi postojala i stavka tipa , zabraniti svekrvi i tasti mesanje u gradjenje zajednickog zivota novopecenog para.Gde bi se njihove aktivnosti zakonom ogranicile na lepe stvari kao sto su recimo, nedeljni rucak, uljudna konverzacija, igranje sa unucicima i jos mnostvo `` normalnih`` aktivnosti.
Pozdrav
 
Da znas da bi trebalo ! Obavezan predbracni ugovor u kome bi postojala i stavka tipa , zabraniti svekrvi i tasti mesanje u gradjenje zajednickog zivota novopecenog para.Gde bi se njihove aktivnosti zakonom ogranicile na lepe stvari kao sto su recimo, nedeljni rucak, uljudna konverzacija, igranje sa unucicima i jos mnostvo `` normalnih`` aktivnosti.
Pozdrav

:ok::worth:to ti kazem..rodjendani..slave..nova godina..bozic i prepuna kapa..i najbitnije nema ono desi pile babino kiss cmok ljub tutu bubu a dete 15 god
 
hteo sam da otvorim pandan-temu na konto teme sa dip-a o svekrvama
sve te njihove svekrve ili da li biste oženili ženu koja opanjkava i sve najružnije stvari na svetu misli i govoro o vašoj majci...........možda i otvorimo takvu temu, ko zna...

mišljenja o taštama su uvek okej ukoliko se baš mnogo ne mešaju u brak u smislu da zavode red u kući koja već ima nekog sa brkovima.. ( :

Misliš na svekrvu? :think: :mrgreen:
 
Ja sam mozda imao srecu, ili je to zbog toga shto se nisam zenio, jer sam mlad 20-ak godina :)
ali, svaka mama od djevojaka s kojima sam bio me bash gotivila, pa i ja njih shto da ne...
 

Back
Top