Novi rat u Gruziji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Kako nezvanichno saznajem od mog drugara Igora Bramka iz Chinvalija, glavnog grada Juzhne Osetije, Mihail Sakashvili je pokrenuo josh jednu gruzijsku ofanzivu na J. Osetiju. Ovog puta uz masovnu podrshku avijacije, tako da je mogutje da je i americhka vojska uchestvuje u ratu.


Upravo mi se javio Igor opet. Nije nikakav napad u pitanju vetj su se gruzijski vojnici napili i doshlo je do pushkaranja, za kratko su korishtjeni i tenkovi. Ona ''avijacija'' shto se chula bio je osetinski Mi-24 koji je ishao da sredi stvar. Unishten je jedan gruzinski BMP-2, a ostali su se razbezhali po shumi.
 
Poslednja izmena:
Kako nezvanichno saznajem od mog drugara Igora Bramka iz Chinvalija, glavnog grada Juzhne Osetije, Mihail Sakashvili je pokrenuo josh jednu gruzijsku ofanzivu na J. Osetiju. Ovog puta uz masovnu podrshku avijacije, tako da je mogutje da je i americhka vojska uchestvuje u ratu.

Koje avijacije ?
i koje vojske ?
pa pola tehnike im sada cini stalnu postavku u ruskoj vojnoj bazi,gde dovode turiste da im pokazu kao je uspesna ''nato doktrina''
 
A pa zato nas car nije udostojio posetom, jer je pohvatao pomisli!

Тсар званично има функцију премијера и када је покушао да ступи у контакт са српским председником владе, како дипломатски кодекси практикују, са друге стране телефона се зачуо немушти, уплетени, жути језик Деда Мирка:

putin.jpg

''Привет Мирко''

mirko-cvetkovic-498.jpg

''ух, ух, ух...(знојење)...хммм, зашто ме ви... мислим зовете...шта да радим сада...ми имамо евроатланске партнере...(брише рукавом знојаву браду)...јој, господине царе ... мислим знате како ухх, јој, шта ћу сад... БоТооо...(бежи од телефона ко чечен од цара Владимира)''


putin-easter-2007-6.jpg


''Господи помилуј нашу сестру Сербију''(Тсар се прекрстри, спусти слушалицу и посла своју десну руку Дмитрија да види јел има неде за Србистан)
 
Poslednja izmena:
Тсар званично има функцију премијера и када је покушао да ступи у контакт са српским председником владе, како дипломатски кодекси практикују, са друге стране телефона се зачуо немушти, уплетени, жути језик Деда Мирка:

putin.jpg

''Привет Мирко''

mirko-cvetkovic-498.jpg

''ух, ух, ух...(знојење)...хммм, зашто ме ви... мислим зовете...шта да радим сада...ми имамо евроатланске партнере...(брише руковаом знојаву браду)...јој, господине царе ... мислим знате како ухх, јој, шта ћу сад... БоТооо...(бежи од телефона ко чечен од цара Владимира)''


putin-easter-2007-6.jpg


''Господи помилуј нашу сестру Сербију''(Тсар се прекрстри, спусти слушалицу и посла своју десну руку Ммитрија да види јел има неде за Србистан)

yebote sa ovim sarmantim igrokazima sve vishe podsecas na kolegu Shanjiku :mrgreen: samo nemoj i pesme da pises :sad2:
 
Upravo mi se javio Igor opet. Nije nikakav napad u pitanju vetj su se gruzijski vojnici napili i doshlo je do pushkaranja, za kratko su korishtjeni i tenkovi. Ona ''avijacija'' shto se chula bio je osetinski Mi-24 koji je ishao da sredi stvar. Unishten je jedan gruzinski BMP-2, a ostali su se razbezhali po shumi.
 
Upravo mi se javio Igor opet. Nije nikakav napad u pitanju vetj su se gruzijski vojnici napili i doshlo je do pushkaranja, za kratko su korishtjeni i tenkovi. Ona ''avijacija'' shto se chula bio je osetinski Mi-24 koji je ishao da sredi stvar. Unishten je jedan gruzinski BMP-2, a ostali su se razbezhali po shumi.

Kad nepismen pomeša NAPALI i NAPILI- moće da dodje do nuklearnog rata.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top