Da li ste glasni u sexu, i koliko?

ja sam bash skoro ramishljala koliko mozze biti nezgodno kad se volish, a neko ti chuchi u susednoj sobi...
i kao, utishash se jednom il` dva puta, mozzda ti nekad i nece biti do deranja :D, ako to nije konstanta da nikad nisi sam u kuci...

ali onda sam pomislila na one parove koji zzive u punoj kuci...
moji prijatelji sa bebom zzive u dvoiposobnom stanu sa njegovim roditeljima, njegovom sestrom i muzzem i njihovo dvoje dece...
i uspeli su sada da naprave drugo...
kako, majke ti?
ja ne da ne bih mogla da se opustim za seks, nego bi mi trebala zzestoka koncentracija da odem u wc ili da se nateram da se istushiram...
 
kod mog decka, koji zivi sa roditeljima, posleednja dva meseca su tu i njegov brat sa zenom i klincem, u jako malom stanu... dernjamo se oboje toliko da su i druge dve zene u stanu stradale :) a klinac je zbunjen,ima godinu dana... mi smo u fazonu ako vam smetamo, kupite nam stan :)))

cemu suzdrzavanje...
 
Izdresirao sam komsije dugogodisnjim agresivnim pristupom...muve iz njihovog stana se ne cuju dok vode ljubav, a kamoli oni...iako nas deli samo bedni gipsani zid (yebesh japanske gradjevinare i njihove izume)...ponekad se cuje neko "federisanje", ali to bas uspavljuje...resenje su tri registrovana revolvera...kad ne k...m, necu ni drugi da me k....u u mozak ako zelim da spavam...
 

Back
Top