,,Na terapiji''

gost 73786

Domaćin
Poruka
3.395
Od 19. oktobra na TV Fox,nova domaca serija.Radi se o psihoterapeutu Ljubomiru Bozovicu i njegovom odnosu sa pacijentima,ali i sa licnim terapeutom.Glavnu ulogu tumaci Miki Manojlovic.

Da li cete gledati?Ja sigurno hocu.
 
meni serija nije loša, sviđa mi se kako je ona devojka odglumila. drugačija je od ostalih serija koje imamo priliku da gledamo (ali to radije ne činimo). da su radoš bajić ili pavić (ne znam kako se zove) radili ovu seriju sva njena gluma bi bila usiljena kao da k*a*k*i dok glumi. Miki Manojlović je odličan
 
Ana, sesanestogodisnjakinja, dosla kako bi joj Miki ;) dao procenu kao psihijatar po pitanju saobracajne nesrece koju je dozivela.Misle da je sama inicirala nesrecu u zelji da se ubije.Ona medjutim ne zeli da mu se otvori i odbija da govori o svom zivotu.Mnogo detalja sam ispustila ali ko je raspolozen izvol'te.
Uzgred pravo osvezenje.Serija je odlicna.:)
 
Ana, sesanestogodisnjakinja, dosla kako bi joj Miki ;) dao procenu kao psihijatar po pitanju saobracajne nesrece koju je dozivela.Misle da je sama inicirala nesrecu u zelji da se ubije.Ona medjutim ne zeli da mu se otvori i odbija da govori o svom zivotu.Mnogo detalja sam ispustila ali ko je raspolozen izvol'te.
Uzgred pravo osvezenje.Serija je odlicna.:)

Hvala, dovoljno je i to, cisto da budem u toku kad budem gledala sledecu epizodu:)
 

Back
Top