Ja bi j'ebo..

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
..jednu urmašicu ali ne bih bio ovako vulgaran, već fin, uvidjajan, osećajan, pažljiv, uvidjajan i razumljiv.
Ima jedna reka i jedan put što vodi do te reke. Put prolazi pored reke u pravcu severa i skreće u levo. Na toj krivini već puca pogled na nekoliko kilometara medjunasipne plodne zemlje. Žitarice, kukuruz, suncokreti. S leve strane je glavni nasip, a iza predivne zelenolisne topole, gusto posadjene, visoko izdignute iznad tla i samog nasipa. S desne, pustara poljskog cveća, ritska voda, a u daljini rodno selo.
Tu bih je doveo, da joj pokažem najlepše mesto, što mi oku prija i da je poljubim, nežno, poput semena maslačka, što vetrom jedri. Da joj kažem da volim to mesto. Da mu se divim, jer lepo zaista jeste. Da me zagrli tad, u obraz poljubi i...samo to želim tad.
Posle bi verovatno pao sex i to dobar, možda tu negde u prirodi, biološko zdravu sexualnu sredinu ali to je već neka druga priča.

ps. Pitanja mogu da budu i : A zašto bi je j'ebo ? ; Ko je ta urmašica ? ; Šta misliš, jel bi se zajebo ?, a mogu i reči hvale : Svaka čast domaćine, svaka ti dala.
 

Back
Top